Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Ne 4 supene kasike svinjske masti,2 kg luka, 1 1/2 paradajza, 1kg sargarepe 2 dl vina, 4kg mesa 2dl vina. 2 sake soli, 2 sake slatke mlevene paprike, saka ljute (ne koristim alevu vec domacu ili stari alas) i dodajes corbu nekih 4l za 6 sati kuvanja. 

 

Dakle nista komplikovano nikakvo maslinovo i ostala ulja. 

 

 

Edited by SDSG
Link to comment

u mojoj emisiji "sve od rikote" stigla sam i do pecene rikote. odlican recept za fitnes jelovnik (sto bi reko askeladen, 72g proteina :D). ukusno je, ova kora limuna na prvu zezne culo ukusa, pa pomisli da ce jesti slatko, al onda se oseti i slano, i majcina dusicica, biber, sir. nezno, neobicno i divno. kad se ohladi, sece se, kompaktno je, ne raspada se. slozila uz mesavinu zelenih salata. sponzor moje ishrane i dalje premijina rikota u kantici od pola kile.

pekla sam 40 minuta na 200.

 

 

Edited by darling
Link to comment
2 hours ago, darling said:

u mojoj emisiji "sve od rikote" stigla sam i do pecene rikote. odlican recept za fitnes jelovnik (sto bi reko askeladen, 72g proteina :D). ukusno je, ova kora limuna na prvu zezne culo ukusa, pa pomisli da ce jesti slatko, al onda se oseti i slano, i majcina dusicica, biber, sir. nezno, neobicno i divno. kad se ohladi, sece se, kompaktno je, ne raspada se. slozila uz mesavinu zelenih salata. sponzor moje ishrane i dalje premijina rikota u kantici od pola kile.

pekla sam 40 minuta na 200.

 

 

 

Fino ti je to, ali neće ti od toga iskakati mišići. Iako sam na pola večere, sad ću da ti slikam šta otprilike treba da se jede posle vežbi...

 

 

 

Spoiler

veceralbslh.jpg

 

 

I naravno suplementi i vitamini...  Wink

Link to comment

Darling, jel' ti i ovo zajedničko s Nolom? :D

 

 

 

Volim vas i zahvaljujem vam se na svoj podršci koju ste mi do sada davali! Svima onima koji veruju u mene i podržavaju me u ovim trenucima kada nemam vrhunske rezultate na koje su navikli. Ne mogu ništa da im obećam, niti želim da obećavam, osim da ću, dok me god budu gledali na terenu, davati svoj maksimum. A za rezultate će se postarati Stvoritelj".

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...