Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Imao sam dosta posla ovih dana, tako da nisam stigao ništa da kuvam, ali sam zato iskoristio da danas napravim nešto što možda i  nije baš za leto:

 

 

 

 

19858544_102135078642nbucg.jpg

Link to comment

zivela snajka Jelena Djokovic, ziveo Novak, zivela Maja Volk, da me vide sad javno bi me pohvalili! i sirovo!

 

pravim, vec drugi put, bombice od sirove heljde, kakaa, urmi i kikiriki putera. odlicne za uz kafu, odlicne za napade "jede mi se slatko", ne diraju mi glukozu, i uz njih lakse podnosim nedelje do ulaska u kujnu sa 3 kile putera, cokoladom, pavlakom, secerom i brasnom!

Link to comment

solju heljde (ne brasna, nego zrnevlja) usitnim u blenderu, izbacim napolje, u blender ubacim 15-ak krupnijih urmi - nadji po zdravim hranama one lepe, krupne, ne kandirane; ja sam imala srecu i nasla neke iranske, divne su - i dodam npr 1/4 solje mlake vode; kad se od toga napravi pire prebacim u heljdu, dodam pola solje kakaa i dobru kasiku kikiriki putera, sve lepo izmesam, pravim kuglice, uvaljam u jos kakaa ili sta se vec zatekne u kuci (juce imala neke super seckane pecene lesnike).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...