Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

sinoć gledala đejmija de kuha lazanju za trijes minuti pa se jadna i ja primila...

on reko špargle, al nema u maksiju na padini, pa rknuh smrznutu boraniju zelenu na malo uljca. on reko mladog lukca, opet nema, ja ljubičastog nasekla. dodala. on grašak, ja grašak. četr čena belog luka, zatim on boba mećo, ja tikvice. on inćune, jbt, di ću to, ja slaninice, noormalno. dodala kocku goveđe juhe, te jednu pavlaku za kuhanje, soli, bibera. ukuvala.

naredala po koricama, ozgo parmezana. sad čekam dvidim na šta će da ispadne :D

 

pa to ti je kuvanje u Srbiji, šta god da praviš na kraju ispadne ili roštilj ili đuveč :D

Link to comment

@vapad, hvala za ovaj izi pizi i imam pitanje:

 

jel to onaj sladoled u pravougaonoj kutiji sto je kao "vagon"?

 

ako je taj, u pravu si da bi trebalo nesto da se uradi sa istim. ja sam pre kupovao taj sladoled i razocarao se. a, skoro, tj. pre neki dan mi drugar doneo dva pakovanja istog. pojeo sam. zaista fali nesto tom sladoledu, ali nikad vise ne bih kupio tako nesto, ali u slucaju da mi opet neko pokloni, definitivno bih probao ovaj tvoj izi-pizi.

Link to comment

@vapad, hvala za ovaj izi pizi i imam pitanje:

 

jel to onaj sladoled u pravougaonoj kutiji sto je kao "vagon"?

 

ako je taj, u pravu si da bi trebalo nesto da se uradi sa istim. ja sam pre kupovao taj sladoled i razocarao se. a, skoro, tj. pre neki dan mi drugar doneo dva pakovanja istog. pojeo sam. zaista fali nesto tom sladoledu, ali nikad vise ne bih kupio tako nesto, ali u slucaju da mi opet neko pokloni, definitivno bih probao ovaj tvoj izi-pizi.

 

Da, frikomov štraus, čiz kejk ima malo više ukusa, i jafa, ostali onako, ali su često na akciji i budu fino jeftini a lako se obogate i bude baš poslastica.

Link to comment

6a7evy2u.jpg

Kuvaću ih oko 2.5 sata sa biberom u zrnu, lovorovim listom i blukom.

Onda ih cedim pa na roštilj da se zapeku.

A sataraš je već gotov

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...