Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

svake srede ih ima u Tropiko ribarnici na starom merkatoru, džakovi od po 2.5-3kg

 

:D

 

to mi je taman da izoveravam jedno 2 dana. kupim 5 vekni belog leba i ne jedem nista drugo.

Link to comment

Corba saNgarepa: 4 saNgarepe, 1 krompir, nekoliko komada celera, crveni lukac... Skuhati i izblendati, dodati komadic putera, so, biber, majKinu dusicu... ukrasiti pavlakom za kuvanje... ave7udup.jpg Jelo "sve boje ovog svita, skuhala sam za te : p" baby mix skuhati, dodati komadice belog mesa (uvaljane u masl. ulje, bosiljak, so i mrvu kukuruznog brasna, proprzene na teflonu) dve pecene cvekle (secene na komade) pavlaku za kuvanje i mocarelu... te biber, so i ostale zacine po ukusu... ja dodala korijander... Peci 10 min! I onda brektati i znojiti se, al punog stomića... 9avy5avu.jpg

Link to comment

 

kako ide ta gradacija?

 

srebrni, zlatni, platinasti, katamaran?  pavllle

 

msm da je pavlec srebrni, a da, kata je sigurno odavno platinast (ima valjda, i dijamantski posle)

Link to comment

Ali brate mili kako se i Briselu udaljuju od njih. U svakoj bašti po 5 stolova gde prebiraju po školjkama !

 

Послато тетејцем

Link to comment

spektakularno izgleda

 

(de kupuješ kukuruz? to ima na pijacama? nikada, ali nikada, ga ne spremah u kućnoj varijanti, a super je fora)

Edited by boshoku
Link to comment

Prijatno :)

 

Znaci da se dave u bluku, persunu i limunu?

Mnogo bluka, mulja, peršuna, belog vina, čilija, bez sili, more je slano

spektakularno izgleda

 

(de kupuješ kukuruz? to ima na pijacama? nikada, ali nikada, ga ne spremah u kućnoj varijanti, a super je fora)

Thx.

Kukuruz na pijaci, smišan novac, 20 din komad.

Ja ga barim, a može i u rernu na jedno pola sata. Baš ga često koristim uz meso

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...