Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

4 minutes ago, Milosh76 said:
17 minutes ago, napadaj said:
Je l' bio neko iz Tendera Sever u boju sa žandarmerijom?

Nije, samo ovi iz cevabdzinice "Narkodileri Jug"

 

 

To su isti ti, samo poslati od preko na JNA.

 

Svake godine ista priča, parole i pokliči, prozivke za Brnabu, nikad za drugara koji je njen šef, a kad dođe do sranja pošalju decu, dok glavate seljačine sede u kafićima po Senjaku.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
44 minutes ago, napadaj said:

Je l' bio neko iz Tendera Sever u boju sa žandarmerijom?

kao što sam rekao ovo juče su bilo slobodni strelci, kako u jsd vlada bezvlašće kakao u upravi tako i na tribinitm ove nije imao ko da organizovano uposli

 

o ovim drugim ne bih, jer se preliva sportska patkometrija i ovde :isuse:, al imam jedno zanimljivo zapažanje od sinoć. listam fb i jedan “poznanik” šipkaštm sa severa, nekada pri vrhu organizacije kada je ka istom stremio i sadašnji predsednik objavio status “готов си”

:ph34r:

  • +1 1
Link to comment

 

je li ovo Albanac koji je dobio batine?

mislim da je ta osoba na Sputnjiku, zajedno sa još jednim likom, objavljena u kratkom videu gde uzvikuje na albanskom Kosovo nešto. 

iskopala link na vest i video.

ono što mene pre svega zanima je: 1) ko su gorile koje ga čuvaju? 2) šta je čovek zapravo rekao?

https://sputnikportal.rs/20220917/i-kosovski-albanci-medju-ucesnicima-evroprajda-uzvikivali-parole-republici-kosovo-video-foto-1142921817.html

Edited by pt 2.0
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kao što sam rekao ovo juče su bilo slobodni strelci, kako u jsd vlada bezvlašće kakao u upravi tako i na tribinitm ove nije imao ko da organizovano uposli

 

o ovim drugim ne bih, jer se preliva sportska patkometrija i ovde :isuse:, al imam jedno zanimljivo zapažanje od sinoć. listam fb i jedan “poznanik” šipkaštm sa severa, nekada pri vrhu organizacije kada je ka istom stremio i sadašnji predsednik objavio status “готов си”

:ph34r:

 

Ja sam kod nekih pročitao da je Peđa Panić viđen u kolima u blizini svih događaja, pa da pitam da li su stvarno bili prisutni ili ne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...