Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Braća Strugacki said:

 

ljudi su jednostavno idioti, šta je tu problem da se skapira?

 

a da, ljudi su jednostavno idioti

mogu na prste da prebrojim porodicu, rodbinu, prijatelje, komšije ....... koji nemaju ništa protiv "pedera i lezbača". neki mogu da progutaju finansijske i pravne ali zapne kod usvajanja i druženja. tužno, necivilizacijski, rigidno. ja spadam u onaj jednocifren procenat.

 

crkva je jedno licemerno zlo.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

ni za vreme ds nismo imali tu propgandu il sta vec, djilas je s prezirom govorio o prajdu

daleko je sve to, politicka scena je takva da isto 5-10% protagonista podržava zakone o unapredjenju položajalgbt ljudi, načekaćemo se da dodje normalna vlast da to sprovede , tj necemo doživeti

@m      

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ma jok, samo je problem što pare nalaze način da mrzimo jedni druge iz bilo kog razloga

 

edit - nekom sam drugom odgovarao, jabobavio sam u međuvremenu kome

Edited by Braća Strugacki
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Umesto ti nas da obavestavas sa terena, mi tebe iz studija. Nikad peder od tebe :riba:

zasrce si me ujo lutko :cry:

 

1 hour ago, msv said:

 

"Ti lutaš, Bubo" :lolol:

pa carski :hail:

  • Wub 1
Link to comment
28 minutes ago, Ptica trkacica said:

Nego, gde je danas sajber junak kurajber Boško Obradović?

 

Ne videh ga nešto na ovim snimcima da brani srpstvo u prvim redovima.

 

Tzv. medjunarodna zajednica je danas definitivno bila saučesnik u ovoj Vučićevoj šaradi.

 

Nema nama pomoći.

 

Vladaće doveka.

 

Sakrio se Boško, Newsmaxu se ne javlja na telefon... Malo tviter, fotke sa neta i toeto.

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

zasrce si me ujo lutko :cry:

 

pa carski :hail:

Svaka ti čast na angažovanju.

 

Nego, da si znala da ćeš Čedu da sretneš, mogla si bedž Čedo, oženi me da poneseš. ;)

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Ptica trkacica said:

Svaka ti čast na angažovanju.

 

Nego, da si znala da ćeš Čedu da sretneš, mogla si bedž Čedo, oženi me da poneseš. ;)

 

 

ih nisam ja ni tad bila bash mnogo za udaju za chedomira, on je bio bash mrljavko, nije ni chudo shto je ovoliko zalego za kintu :hihi:

 

dete mi je naravno zamalo uletelo u neki fajt :isuse: :dry:

izgleda da je bilo nekih koshkanja po obodima, pre nego shto su zatvorili sve. shto se tiche pandura, dobrli su bili panduri, nemam primjedbe na rad narodne milicije.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
Just now, gospa buba said:

ih nisam ja ni tad bila bash mnogo za udaju za chedomira, on je bio bash mrljavko, nije ni chudo shto je ovoliko zalego za kintu :hihi:

Ni ja, zezam se malo. :)

 

Bio mi je ljiga i folirant i tada, a ostao i sada.

 

Moj omiljeni bedž koji čuvam i dan danas za proteste je Fire walk with me.

  • +1 2
Link to comment

Pripadnik Interventne jedinice 92 nalazi se na reanimaciji Urgentnog centra i život mu je u opasnosti nakon što je povređen u tuči demonstranata i policije kod Autokomande.

 

Prema nezvaničnim informacijama, nesrećni policajac ima prelom lobanje i lekari mu se bore za život.

Edited by Milosh76
  • Tužno 9
Link to comment
2 minutes ago, Ptica trkacica said:

Dobro je da nije.

Ti si lepo prenela duh pobune na sledeću generaciju :)

nisam sigurna. mislim da su dashko i mladja vishe sranja napravili nego ja :isuse:

 

istina, moja deca skrecu ulevo i na tiktoku, bice onda da je neka genetika u pitanju :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

ma, mislim, shetnja je realno bila bulshit, da se ne zezamo. pochela je kao disko zurka, zavrshila se kao ulazak u osnovnu shkolu dvoje po dvoje. 

 

ja sam naravno usred telefoniranja uletela u gomilu pandura sa shtitovima, shto idu u redovima po 4, iju uletela sam u policiju, izvinite izvinite, jel mogu  da prodjem, pa prodjite. ono,  ko ker u vicu o perici, nije besan al nije ni odushevljen :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...