Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

2 hours ago, pt 2.0 said:

 

je li ovo Albanac koji je dobio batine?

mislim da je ta osoba na Sputnjiku, zajedno sa još jednim likom, objavljena u kratkom videu gde uzvikuje na albanskom Kosovo nešto. 

iskopala link na vest i video.

ono što mene pre svega zanima je: 1) ko su gorile koje ga čuvaju? 2) šta je čovek zapravo rekao?

https://sputnikportal.rs/20220917/i-kosovski-albanci-medju-ucesnicima-evroprajda-uzvikivali-parole-republici-kosovo-video-foto-1142921817.html

 

turci, mislim da i pevaju na turskom, od rožave do kosova

 

 

cyberwanderlust me je blokirala i iz incognito moda ne mogu da prebacim tvit

 

Ova grupa fetišista je "Istambulska delegacija" na "Beogradskom Safariju"! Jezivi su! Sajam muške seksualne izopačenosti i narcisoidnog poremećaja.

 

 

 

 

Edited by svashtabezneshto
greška
  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Frank Pembleton said:

Ovi antprajd govnari su ozbiljno agresivni prema medijima, bukvalno ko god olrene objektiv ka njima dbija pretnje gađanje predmetima...
Meni izgleda da su pičkice nemoćne i da hoće iz kože da iskoče

 

Meni izgleda kao da su mentalno retardirani svi do jednog, počevši od onog raščinjenog popa ili šta li je već i one "administratorke ivermectin grupe" (ja je po tome pamtim, dok sam bio u grupi :heart:)

 

14 hours ago, levi said:

učinilo mi se da sam video lika u Zvezdinoj trenerci mada nisam bio siguran, ali Boško ga je snimio. ne znam u šta ovde ubraja Zvezdu, verovatno vređanje verskih osećanja

 

  Hide contents

4895qzh71.jpg

 

 

Haha, ali kako Boško poliva po svemu što zna da prosečan tupavi usrani Srbenda mrzi. Pa ko veli, kod nekoga će da pogodi žicu i namakne možda još 3 glasa za sledeće izbore a garantujem da ni sam ne veruje ni u pola stvari koje piše. Da sumiramo:

 

- antihrišćanska agenda :sad:

- oskrnavljenje Hrišćanskih simbola :ohmy:

- vređanje verskih osećanja! :laugh: (Osećam da me nešto zabole q za vaša osećanja prim. aut)

- povratak komunističke petokrake kao nove/stare pretnje po i ovako napaćeni Srpski narod! :1945_flag_yu:
- EU diktatura :vesala: Odjebi Eu, vidiš kako sami sve do jaja radimo sami, pametni smo i napredni. Za 50 godina nas bukvalno neće biti al koga briga.

- podrška nato ratu protiv Rusije :hitler:

- potpuna NATO okupacija Srbije hahah

 

Znači, samo osoli Boško po svemu što ti padne na pamet da ga se prosečan Srbenda boji, pa šta se zalepi zalepi, šta prođe, prođe. Slina, govnar i izrod, i naravno veći izdajnik od svih za koje to optužuje, Boško Obradović, jer je izdao sve o čemu je ikad kenjao i završio kod Vučića u džepu.

 

Edited by Mil@n
  • +1 7
Link to comment

https://nova.rs/vesti/hronika/otkrivamo-ko-je-predvodio-huligane-koji-su-na-prajdu-pravili-haos/?ref=fbnova

Pojedini od njih su već dobro poznati javnosti, a u pitanju su pripadnici ekstremne organizacije koji su gotovo na svakom skupu i neretko šire mržnju i agresiju prema ugroženim grupama.

Reč je o „Narodnim patrolama“.

Logistiku im je, kao i uvek, pružao vođa organizacije Damnjan Knežević.

Njima su se pridružili i navijači Partizana. Oni su nosili svoja obeležja, majice na kojima piše “PFK Partizan”, kao i “Principi”. Grupa „Principi“ godinama je jedna od najistaknutijih i najsurovijih navijačkih frakcija na južnoj tribini.

Link to comment
52 minutes ago, Lena said:

https://nova.rs/vesti/hronika/otkrivamo-ko-je-predvodio-huligane-koji-su-na-prajdu-pravili-haos/?ref=fbnova

Pojedini od njih su već dobro poznati javnosti, a u pitanju su pripadnici ekstremne organizacije koji su gotovo na svakom skupu i neretko šire mržnju i agresiju prema ugroženim grupama.

Reč je o „Narodnim patrolama“.

Logistiku im je, kao i uvek, pružao vođa organizacije Damnjan Knežević.

Njima su se pridružili i navijači Partizana. Oni su nosili svoja obeležja, majice na kojima piše “PFK Partizan”, kao i “Principi”. Grupa „Principi“ godinama je jedna od najistaknutijih i najsurovijih navijačkih frakcija na južnoj tribini.

Sta jadna javnost sve mora da zna :sad: hvala drzavi na sirenju vidika i Birou rada na osmisljavanju novih profesija i njihovom uhlebljenju.

 

Edited by Lancia
Link to comment
3 hours ago, svashtabezneshto said:

 

 

 

cyberwanderlust me je blokirala i iz incognito moda ne mogu da prebacim tvit

 

Ova grupa fetišista je "Istambulska delegacija" na "Beogradskom Safariju"! Jezivi su! Sajam muške seksualne izopačenosti i narcisoidnog poremećaja.

 

 

 

 

Ne mogu da je kliknem.

U kom kontekstu je ovo napisala?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...