Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

54 minutes ago, Roger Sanchez said:

U suštini to je vini, kojeg se radisa koju stranicu kasnije slučajno sjetio

 

Viniju koji u ovoj diskusiji vrlo svesno ne učestvuje bi ste mogli da se skinete sa penisa svi zajedno, posebno ti koji me porediš sa nekim tamo Fejsbuk debilom koji ceni da je pederluk zapadna zavera protiv srpskog suvereniteta (!), valjda zato što je između ostalog rekao "kapitalizam" :yawn2:

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Sa caletove strane Banacani, ali taj izraz sam cuo sa majcine strane, Ere na potezu Uzice-Cacak.

 

"zaprdjen" ce reci bosanci u sremu.

a najzaguljeniji covek kojeg sam znao je pokojni cika jovica krbulj, kojem je komsija greskom obrao beracem jedan red kukuruza pa ga je cika jovica zvao na njivu, obrao jedan red i rekao "evo ti izbroj klipove i tol'ko da mi vratis"

  • Haha 2
Link to comment

Od ljudi starijih od mene većina je tiho protiv, ali zek po neko baci komentar a la "Šta nam rade! Hapse monahe!"

 

Mlađi od mene upadljivo za. Mada ima izuzetaka i preklapaju se sa antivax i teorija zavere skupom.

 

Tu oko mojih godina većinom sprdnja, memovi i čuđenje što neko ide napolje po ovakvom pljusku. Utisak je da bi jednako zbunjeno gledali lika koji bi ih pozvao da danas idu da biju gejeve, brane gejeve, gledaju F1 ili vojnu paradu. Jednostavno nezainteresovani za sve e sem gužve i blokada.

Link to comment
6 hours ago, InvisibleLight said:

 

6 hours ago, Svemir Zeka said:

 

U bokte

 

6 hours ago, svashtabezneshto said:

 

 

ove su pokupili maricama, to je najozbiljniji incident danas, išlo uživo na n1, samo se stvorilo desetak kola interventne i sve je rešeno za par minuta

 

Živim preko puta, prošetao svoju dragu kucu taman dok nisu počeeli da rokaju topovske udare.

Zvona ih u krešendu podržavahu sa kičerice na vrhu platoa...

Ne mogu se oteti utisku da jedna suštinski dobro organizovana ali slabije opremljena rulja krene odozdo na takođe organizovanu ali neuporedivo opremljeniju bratiju, uveliko spremljenu da ih dočeka na bojnom veterinarcu....

... ne liči na pokaznu vežbu, uz minimalnu štetu.

Savršeno, za korisnike mts mreže po kuršumlijama.

 

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...