Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kažu da je taj scenario spremljen već nekoliko dana unazad. Stigla je i belgijska potpredsednica vlade. Primila je Ana. Zapravo je Blinken prelomio, jer su u Briselu bili nešto mlaki i skloni da puste to otkazivanje. Mislim ima tamo Vučić i svoje ljude.
pazi, kakve low level mrachnjake znam da korumpiraju komisije po briselu, ne sumnjam da je njegov domet mnogo ozbiljniji :isuse:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Znači biće Druga bitka kod svetoga Marka

 

Ići će malo sada vlasti na zastrašivanje. U fazonu - biće priveden svako ko bude remetio javni red. Ali džaba on je samo raširio mržnju sa ovim što radi, što svakako nije prvi put. Pa i inače tako funkcioniše njegova vladavina. Ali mislim da mu je sada cilj da se što manji broj ljudi pojavi, sa bilo koje strane.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

A koliko se uopste ocekuje ljudi na prajdu? Mislim ako bude 10.000 to ce biti bukvalno prvi stigao, zadnji nije ni krenuo da seta.

 

 

misliš što je kratka ruta?

Link to comment
 
Ići će malo sada vlasti na zastrašivanje. U fazonu - biće priveden svako ko bude remetio javni red. Ali džaba on je samo raširio mržnju sa ovim što radi, što svakako nije prvi put. Pa i inače tako funkcioniše njegova vladavina. Ali mislim da mu je sada cilj da se što manji broj ljudi pojavi, sa bilo koje strane.
pa ne znam kako je mislio :blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

misliš što je kratka ruta?

Pa da... ako bude bas dosta ljudi, dok se razvuce setnja, prvi ce stici, a poslednji ce tek krenuti

 

Od Ustavnog suda do Tasa ima 350m ako verujes google mapama, ako idu do Pravnog, mozda ima 1km ukupno

 

Simbolično ćemo se okupiti ispred Ustavnog suda, a onda ćemo nastavati Bulevarom Kralja Aleksandara, Beogradskom, Ilije Garašanina i onda Tašmajdan“; kazao je Miletrić

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

pa ne znam kako je mislio :blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Pa hteo je da otkaže, kako mu pored ove kosovske muke popovi i ostali ne bi zvocali još i oko prajda. Onda je posle slao oca na litije, a ženu na drugu stranu. Sada jednostavno nije vreme vrdanja, a on je kvazi-patriota i kvazi-evropejac. Pa šta očekivati?

Link to comment
7 minutes ago, Bojan said:

 

Pa hteo je da otkaže, kako mu pored ove kosovske muke popovi i ostali ne bi zvocali još i oko prajda. Onda je posle slao oca na litije, a ženu na drugu stranu. Sada jednostavno nije vreme vrdanja, a on je kvazi-patriota i kvazi-evropejac. Pa šta očekivati?

 

av.png.25191a0e2de1ec0cbca99d745836671c.png

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...