Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

11 hours ago, Milosh76 said:

Koji inace podrzava Vuka Jeremica i Narodnu stranku, a mozda je i clan, taj deo nisam ispratio.

Jel da? Nemam više uvid ni na jednoj mreži šta radi. Vidim Ptica se čudi, to je čovek koji je ispratio svaki stav i svaku ideologiju, i svaku je zastupao na život il' smrt! Bez obzira što je jučerašnja bila totalni opozit današnjoj.m

Link to comment

Mejl organizatora EuroPrajda:



Ako je verovati Ministru unutrašnjih poslova i presudi Upravnog suda, koji je odbio žalbu organizatora, EuroPride šetnja je od strane ovog ministarstva zabranjena.

Međutim, mi, kao aktivisti, koristimo svoje demokratsko pravo na građansku neposlušnost i izlazimo na protest ispred Ustavnog suda, odakle ćemo zajedno krenuti do Prajd parka (Stadion Tašmajdan).

Takođe, verujemo da ćemo, kao građani i građanke ove zemlje, biti sigurni, čak i dok koristimo svoje demokratsko pravo na protest. MUP je o ovom skupu obavešten.

Nakon protesta, okupićemo se na stadionu Tašmajdan, gde će se program održati po prvobitnom planu.

Verujemo da je današnji dan od istorijskog značaja za LGBTI+ zajednicu u Srbiji i regionu.




....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Milosh76 said:
15 hours ago, Filozof manijak said:
Taj gubitak kredibilteta se lagano niveliše sa 3 crvene po glasu (možda i 5, ipak je inflacija)

20% za penzionere, 14% za "javni" sektor... Malo li je

30% u samouslugama i na pijacama. malo je. ništa bez 50%

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Djuro said:

bice sranja

 

Ako bude sranja dok ambasadori setaju, ova drzava je u istom kurcu ali mnogo vecem problemu nego sto sam mislila

Enivej, ja idem, planiracu da se obucem za trcanje za slucaj da zagusti, a ne vjerujem da ce

Link to comment
6 minutes ago, morgana said:

 

Ako bude sranja dok ambasadori setaju, ova drzava je u istom kurcu ali mnogo vecem problemu nego sto sam mislila

Enivej, ja idem, planiracu da se obucem za trcanje za slucaj da zagusti, a ne vjerujem da ce

Cisto sumnjam da ce ambasafori da idu u setnju bez profi obezbedjenja koje bi ove domace huligane pojelo za doručak...

 

Dakle, sranja nece biti za vreme setnje do Taša... posle ce biti problem...

  • +1 2
Link to comment

 

1 minute ago, radisa said:

Cisto sumnjam da ce ambasafori da idu u setnju bez profi obezbedjenja koje bi ove domace huligane pojelo za doručak...

 

Dakle, sranja nece biti za vreme setnje do Taša... posle ce biti problem...

 

 

Na Tašu je neki program ako dobro shvatam, to bi trebalo da je koliko toliko kontrolabilno - osim ako je sve pošlo u materinu

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

 

 

Na Tašu je neki program ako dobro shvatam, to bi trebalo da je koliko toliko kontrolabilno - osim ako je sve pošlo u materinu

Mislio sam kad se program završi, ambasadori ce u limuzine, a narod peške...

 

Huligani ih mogu čekati u grupicama posle programa i onda ce biti sranja...

 

Mislim, ja da sam huligan tako bi osmislio strategiju... :fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Mislio sam kad se program završi, ambasadori ce u limuzine, a narod peške...

 

Huligani ih mogu čekati u grupicama posle programa i onda ce biti sranja...

 

Mislim, ja da sam huligan tako bi osmislio strategiju... :fantom:

Msm da nece, jer drzava kontrolise tzv huligane

Eventualno ce neki litijasi da pruzaju krstove i dobacuju

Al eto sad ce se videti jel tako

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...