Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, munze said:

kako li ce da kazne ove visoke strane duznosnike koji dolaze?

Hau jes nou će da ih kazne.

 

Ovo je dramski vrhunac, pred neočekivani obrt.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pre samo koju godinu je promovisala zilotski stajling i zahvaljivala bogu pred kućnim ikonostasom što je zatrudnela i rodila dete, danas promoviše različitost, sutra će naći već nešto. jednom rečju estrada

Ili mozda samo shvata da se moze biti vernik i u isto vreme podrzavati razlicitosti.

 

Bezveze su vam ova ucitavanja.

 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ili mozda samo shvata da se moze biti vernik i u isto vreme podrzavati razlicitosti.

 

Bezveze su vam ova ucitavanja.

 

Ako to shvata, onda je Grigorijev izdajnik...

 

Na lomaču sa njom...

  • +1 1
Link to comment

seka aleksić ne mrzi pedere jer radi sa njima poslednjih 20 godina, predrasude prema folk pevačicama nekako nisu u tradiciji lgbt borbe odnosno borbe za ravnopravnost. inače je ovaj njen aktivizam počeo sasvim slučajno kad su je na nekom skupu početkom leta u prolazu pitali da li bi pevala na prajdu očekujući negativan odgovor jer je (i) vernica.

  • +1 6
Link to comment

ne moze zenica i da metanishe u svoja 4 zida i da podrzava razlichitosti? shto ne moze? samo malo nepreciznije chitanje knjige ili nechitanje knjige uopshte, et voila! nije bash da ako pop skochi u bunar, svicedu da poskachu, ne biva ni to.

zar nije verovanje, a i neverovanje, 1 slojevt aranzman unsure.gif

mislim, chas posla upadamo u rupu iz koje mi njoj govorimo kom bogu ce da se moli i koga ce da podrzava. ne bih ja to, to ce porfirije dry.png

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto











  • +1 3
Link to comment
Sad cu mozda ja da ucitivam, ali mi deluje da neki ne zele prihvatiti da je jedna "estradna pevaljka" na istoj "strani" sa nama.
 
Nesto slicno kao kad ljudi ne zele prihvatiti da Zapad nema problem sa Vucicem, ili da su i Partizan i Zvezda drzavni i favorizovani klubovi i formalno i sustinski [emoji3]
nek si ti pomenuo klubove [emoji38]ol:

dug je dan :cry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...