Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne učitavam ništa, samo mislim da je u pitanju marketing

Nju je sudeći po informacijama sa tvitera skroz preuzeo neki gej stilista/menadzer sa kojim je nerazdvojna. Ne znam kakve je stavove imala ranije.

 

Ceca kažu podržava sve, i sinu litije i saradnicima prajd. :lolol:

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Kruzi neki tvit o brnabicki, lgbt je napada i neki svestenik sa litija. 

Ja, kao Bozije dete, ne mogu da shvatim kako neko toliko visokog ranga moze da izgovara reci zla i mržnje. Bog je Ljubav i ljubav. Ne mozes mrzeti nekog. Jednostavno to nije Vera nego nevera. Sve suprotno. Kakvi smo to ljudi??? 

 

Svi smo mi Božija deca, nebitno je da li neko veruje u to, koje vere ili ima sopstveni sistem (kao ja)

 

Razumem i LGBT populaciju, osecaju se izdanim. Mozda gresim, ne pratim nasu scenu, ali ne secam se da se Ana ikada nesto isticala kako ce pomoći LGBT. sa druge strane, opet ja optimista :D, sama njena pojava vec stvara kompromis izmedju ovih, onih i neodlucnih. Ona je most, maglovit, ali za pocetak, postojan za sirenje tolerancije.  

 

 

Edited by mustang
Link to comment
Quote

Vlada Srbije obećala je Evropskoj komisiji (EK) da će parada Evroprajd moći da bude održana u subotu u Beogradu.
To saznaje novinska agencija Beta u zapadnoevropskim krugovima.
Obavešteni sagovornici su, međutim, naveli da će putanja parade Evroprajd biti bitno skraćena.
Sagovornici su dodali da u EK postoji ozbiljno nezadovoljstvo postupanjem vlade Srbije. Naredni izveštaj EK o spremnosti Srbije da pristupi Evropskoj uniji biće bitno kritičniji, naveli su.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/vlade-srbije-obecala-briselu-setnja-na-evroprajdu-u-subotu-ce-moci-da-se-odrzi/

Link to comment
Kruzi neki tvit o brnabicki, lgbt je napada i neki svestenik sa litija. 
Ja, kao Bozije dete, ne mogu da shvatim kako neko toliko visokog ranga moze da izgovara reci zla i mržnje. Bog je Ljubav i ljubav. Ne mozes mrzeti nekog. Jednostavno to nije Vera nego nevera. Sve suprotno. Kakvi smo to ljudi??? 
 
Svi smo mi Božija deca, nebitno je da li neko veruje u to, koje vere ili ima sopstveni sistem (kao ja)
 
Razumem i LGBT populaciju, osecaju se izdanim. Mozda gresim, ne pratim nasu scenu, ali ne secam se da se Ana ikada nesto isticala kako ce pomoći LGBT. sa druge strane, opet ja optimista [emoji3], sama njena pojava vec stvara kompromis izmedju ovih, onih i neodlucnih. Ona je most, maglovit, ali za pocetak, postojan za sirenje tolerancije.  
 
 

A ovi što nisu "božija deca"?
Tj. śto ne veruju u tu priču.
Šta sa njima?



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Sagovornici su dodali da u EK postoji ozbiljno nezadovoljstvo postupanjem vlade Srbije.

 

I?

 

Naredni izveštaj EK o spremnosti Srbije da pristupi Evropskoj uniji biće bitno kritičniji, naveli su. 

 

:lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...