Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobro, poznato je da bi Zvalavi bio u ozbiljnom problemu kada bi mu EU zavrnula slavinu. Ne verujem da ovde ima ikoga kome to nije jasno. 

Ali, izvini, meni je jednostavno smesna formulacija da ce izvestaj biti "bitno kriticniji". Podrzavaju ovog zlotvora i njegov rezim koji bukvalno ubija ljude vec deset godina. I sad kao treba mrtav ozbiljan da mislim da ce "bitno kriticniji izvestaj" zbog neckanja oko gej parade da nesto promeni? Ne mogu, smesno mi. Ti stvarno mislis da ce da mu zavrnu slavinu zbog ovoga? 

 

  • +1 5
Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

Dobro, poznato je da bi Zvalavi bio u ozbiljnom problemu kada bi mu EU zavrnula slavinu. Ne verujem da ovde ima ikoga kome to nije jasno. 

Ali, izvini, meni je jednostavno smesna formulacija da ce izvestaj biti "bitno kriticniji". Podrzavaju ovog zlotvora i njegov rezim koji bukvalno ubija ljude vec deset godina. I sad kao treba mrtav ozbiljan da mislim da ce "bitno kriticniji izvestaj" zbog neckanja oko gej parade da nesto promeni? Ne mogu, smesno mi. Ti stvarno mislis da ce da mu zavrnu slavinu zbog ovoga? 

 

 

Ne mislim, znam. Izvestaj kao izvestaj ne znaci nista. Ne za danas, ne za sutra, ne za 128 dana unapred. Ali kumulativno za period za koji se radi izvestaj znaci puno. Evaluacije u Briselu se ne rade dnevno, rade se za dati period u okviru projektovanog i ocekivanog rezultata. Ovo za obicnog coveka ne znaci ama bas nista. Bukvalno. Ali sve zajedno, sto opet tebi ili meni ne znaci nista hoce. Na zalost, saopstenja su zabava za zutu stampu koja peckaju narod ali u sustini ne znace nista. Dugorocno znace. 

  • +1 2
Link to comment

Ništa nisam razumeo osim da znaš da će mu zbog ovoga zavrnuti slavinu :D 

Al ne danas, ne ni za 3 meseca i ne znači to ništa ali u stvari znači...

Meni ovo iz novina i dalje smešno, aj ajde, moguće da je do mene.

 

  • Haha 1
Link to comment

jedva chekam da to prodje, pa da krene potpuno nova serija internog drvlja i kamenja ko je kriv ko je izdao ko rachuna budzet za sledecu godinu. onda godinu dana komotno mozemo da se ne bavimo problemom, nego cemo u buducnosti nekad, kad nam neka ptica snese preduslove. neverovatne stvati milimoji :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
Menja se trasa šetnje, biće simbolična, svega par stotina metara.
 
 
Odakle dokle? Isto u 17h?

Nasao... Kako Nova.rs saznaje šetnja u okviru manifestacije "Evroprajd 2022" biće od Ustavnog suda do parka Tašmajdana
Link to comment

Kažu da je taj scenario spremljen već nekoliko dana unazad. Stigla je i belgijska potpredsednica vlade. Primila je Ana. Zapravo je Blinken prelomio, jer su u Briselu bili nešto mlaki i skloni da puste to otkazivanje. Mislim ima tamo Vučić i svoje ljude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...