Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

najjače da ću tebi da objašnjavam. stisni ignor i mirna bačka :)

 

 

Meni Belch super bas zato sto kod nje nema ignor. Ona procita sta neko pise, pogleda u PC brosuru koju vazda nosi sa sobom i tamo procita sta treba da misli :fantom:

Edited by Caligula

  • Replies 8k
  • Views 674k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Forumu nije trebalo ovih današnjih X strana na ovoj temi, jbg...

najjače da ću tebi da objašnjavam. stisni ignor i mirna bačka :)

 

evo, objasni meni. 

Meni Belch super bas zato sto kod nje nema ignor. Ona procita sta neko pise, pogleda u PC brosuru koju vazda nosi sa sobom i tamo procita sta treba da misli :fantom:

barem nešto mislim  :fantom:

:fantom:

Forumu nije trebalo ovih današnjih X strana na ovoj temi, jbg...

što? meni su baš legle, doznaš svašta i iznenadiš se, pozitivno ili jok. tako na primer, ni u snu ne bih rekla za kobnog da je tip koji u naletu besa okarakteriše neistomišljenike kao manje inteligentne. s kojim jebenim pravom?

Tebi bi ordi bilo bolje da ispadne da je danas bio Dan Koncepta.

opet lažeš i to masno. jasno si rekao da sam rekla kako gejevi nema šta da traže na protestu dok ih nema barem tridesetak mrtvih godišnje. ponavljam, sram te bilo! da tako podmuklo izvrćeš tuđe reči zarad komadića virtuelne slave. gnušam se takvih poput tebe a ovde ih je pun kurac.

Tacno, rekla si to, svi su procitali. To ne znaci da si rekla da ih treba ubijati. Cudi me da tako nesto mozes da pobrkas. Ako ti se ne svidja sto ljudi reaguju na tvoje debilne stavove, stavi ignore i mina backa. ;)

Nije to rekla, kenjaš.

^aj sjaši više, leba ti debilnoga, ok? mislim, dok mi ne kvrcne pa te ne prijavim zbog ponavljanja učitanoga. a sasvim mi se lepo fućka šta misliš i ti i većina ovde.

Edited by ordi

Nije to rekla. Mislim da joj je argumentacija šuplja, ali ni blizu tome nije rekla...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Nije to rekla. Mislim da joj je argumentacija šuplja, ali ni blizu tome nije rekla...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

ma naravno da nije rekla. nije mi jasno zasto dopustate da ovakve bljuvotine i ocigledne lazi ostaju na topiku. takodje, trebalo je da splitujete diskriminatometriju cim se pojavila. to nikakve veze sa prajdom nema.

Forumu nije trebalo ovih današnjih X strana na ovoj temi, jbg...

Sve ovo mi lici na "paradu"

pa zato sto to i nije racionalna argumentacija nego rant, koji i mogu donekle da razumem jer i nije toliko cudno da nekom usled sveopsteg sranja prosto nekad padne zavesa i oplete po prvom ko se namesti u vidokrugu, eto sad ti gejevi sto drame itd.

kad se govna razlete nije uvek jednostavno utvrditi gde je ventilator...

OK, neka bude da sam ja debil koji ne ume da cita tekstove.

 

timmy, ja govorim o ženama prebijenim na MRTVO! koliko je gejeva na sličan način smrtno stradalo od početka godine? molim za cifru.

 

 

Sram te bilo!!!

 

 

voljna sam da priznam da grešim kada bi mi neko rekao cifru. u čemu je tvoj jebeni problem?

 

 

ja bih ipak ženama, žrtvama porodičnog nasilja, a pre nego ih nasilnici umlate na mrtvo, predložila da po prijavi organima obavezno naglase da ih lemaju jer su, eto, naprasno postale gej. u tom slučaju bi policija možda odreagovala :fantom:

 

 

Može neko da mi objasni otkud ovo verovanje sa su gej ljudi nešto privilegovani? Ja prosto ne mogu da verujem.

 

 

nisu privilegovani al postoje neprivilegovaniji pa nikom ništa

 

Sta je ordi ovom serijom postova htela da kaze osim: "Sta se gejevi bune kad nisu najugrozeniji? Postoje i druge ugrozene grupe koje broje 30 ubijenih godisnje." Ugrozenometrija.

 

"Ja sam protiv prajda." "Postoje neprivilegovaniji pa nikom ništa". Ako je vama to pametno, ne znam sta da vam kazem. 

 

I ne, nisam nigde napisao da bi ona te ljude pobila ili da je zagovarala njihovo ubijanje. To je glupa zamena teza.

Edited by IndridCold

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.