Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

najjače da ću tebi da objašnjavam. stisni ignor i mirna bačka :)

 

 

Meni Belch super bas zato sto kod nje nema ignor. Ona procita sta neko pise, pogleda u PC brosuru koju vazda nosi sa sobom i tamo procita sta treba da misli :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment

Meni Belch super bas zato sto kod nje nema ignor. Ona procita sta neko pise, pogleda u PC brosuru koju vazda nosi sa sobom i tamo procita sta treba da misli :fantom:

barem nešto mislim  :fantom:

Link to comment

Forumu nije trebalo ovih današnjih X strana na ovoj temi, jbg...

što? meni su baš legle, doznaš svašta i iznenadiš se, pozitivno ili jok. tako na primer, ni u snu ne bih rekla za kobnog da je tip koji u naletu besa okarakteriše neistomišljenike kao manje inteligentne. s kojim jebenim pravom?

Link to comment

opet lažeš i to masno. jasno si rekao da sam rekla kako gejevi nema šta da traže na protestu dok ih nema barem tridesetak mrtvih godišnje. ponavljam, sram te bilo! da tako podmuklo izvrćeš tuđe reči zarad komadića virtuelne slave. gnušam se takvih poput tebe a ovde ih je pun kurac.

Tacno, rekla si to, svi su procitali. To ne znaci da si rekla da ih treba ubijati. Cudi me da tako nesto mozes da pobrkas. Ako ti se ne svidja sto ljudi reaguju na tvoje debilne stavove, stavi ignore i mina backa. ;)

Link to comment

^aj sjaši više, leba ti debilnoga, ok? mislim, dok mi ne kvrcne pa te ne prijavim zbog ponavljanja učitanoga. a sasvim mi se lepo fućka šta misliš i ti i većina ovde.

Edited by ordi
Link to comment

Nije to rekla. Mislim da joj je argumentacija šuplja, ali ni blizu tome nije rekla...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

ma naravno da nije rekla. nije mi jasno zasto dopustate da ovakve bljuvotine i ocigledne lazi ostaju na topiku. takodje, trebalo je da splitujete diskriminatometriju cim se pojavila. to nikakve veze sa prajdom nema.

Link to comment

pa zato sto to i nije racionalna argumentacija nego rant, koji i mogu donekle da razumem jer i nije toliko cudno da nekom usled sveopsteg sranja prosto nekad padne zavesa i oplete po prvom ko se namesti u vidokrugu, eto sad ti gejevi sto drame itd.

kad se govna razlete nije uvek jednostavno utvrditi gde je ventilator...

Link to comment

OK, neka bude da sam ja debil koji ne ume da cita tekstove.

 

timmy, ja govorim o ženama prebijenim na MRTVO! koliko je gejeva na sličan način smrtno stradalo od početka godine? molim za cifru.

 

 

Sram te bilo!!!

 

 

voljna sam da priznam da grešim kada bi mi neko rekao cifru. u čemu je tvoj jebeni problem?

 

 

ja bih ipak ženama, žrtvama porodičnog nasilja, a pre nego ih nasilnici umlate na mrtvo, predložila da po prijavi organima obavezno naglase da ih lemaju jer su, eto, naprasno postale gej. u tom slučaju bi policija možda odreagovala :fantom:

 

 

Može neko da mi objasni otkud ovo verovanje sa su gej ljudi nešto privilegovani? Ja prosto ne mogu da verujem.

 

 

nisu privilegovani al postoje neprivilegovaniji pa nikom ništa

 

Sta je ordi ovom serijom postova htela da kaze osim: "Sta se gejevi bune kad nisu najugrozeniji? Postoje i druge ugrozene grupe koje broje 30 ubijenih godisnje." Ugrozenometrija.

 

"Ja sam protiv prajda." "Postoje neprivilegovaniji pa nikom ništa". Ako je vama to pametno, ne znam sta da vam kazem. 

 

I ne, nisam nigde napisao da bi ona te ljude pobila ili da je zagovarala njihovo ubijanje. To je glupa zamena teza.

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...