Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dobro, da ne idemo sad do hard determinizma, mislim da je jasno sta sam htela da kazem :).
Ma da, naravno, mada se ne radi o determinizmu, nego o prirodi verovanja.
Link to comment
pa nije neocekivan ni napad od samih predstavnika lgbt, buduci da gro napada na njih ide sa pozicije da bi oni za taj svoj izbor mogli da zainteresuju druge, odnosno da "zaraze" ostale. taj argument se cuje narocito u raspravama o usvajanju dece.
Da, pa ovo je glavna stvar. Naravno, jedini ispravan odgovor je - pa šta? (Mada su dokazi da homoseksualni parovi podižu značajno veći broj homoseksualne dece trenutno slim to none)
Link to comment
Da, pa ovo je glavna stvar. Naravno, jedini ispravan odgovor je - pa šta? (Mada su dokazi da homoseksualni parovi podižu značajno veći broj homoseksualne dece trenutno slim to none)
pa ništa <_< i onda "običan čovek"TM (koji u startu posmatra homosexualno orjentisanu populaciju kao vrstu sa druge planete), gleda agresivnost istih (prajd parada) pa još ukapira da podizanje dece u homo porodicama, predstavlja "kradju" dece od "njegove vrste"TM i pretvaranje u tu "alien" vrstu.kako da se oseća: oseća xenofobiju i strah od istihkako reaguje? naravno - (manje ili više) agresivno.
Link to comment

deksse ovo što si napisao je čista nebuloza. Ako pretpostavim da na nekom partyju sedim sa još devet muškaraca i još deset žena, ideally svih ostalih devet muškaraca će biti gay. zašto? pa, pretpostavi... kakva crna druga vrsta, čist manjak konkurencije. sto posto sam ubedjen da oni najhomofobniji imaju mnogo skrivenije razloge za to svoje agresivno ponašanje.

Link to comment
deksse ovo što si napisao je čista nebuloza. Ako pretpostavim da na nekom partyju sedim sa još devet muškaraca i još deset žena, ideally svih ostalih devet muškaraca će biti gay. zašto? pa, pretpostavi... kakva crna druga vrsta, čist manjak konkurencije. sto posto sam ubedjen da oni najhomofobniji imaju mnogo skrivenije razloge za to svoje agresivno ponašanje.
nije nebuloza, kakav manjak konkurencije kod nekog ko zamišlja kako mu dete uništava neki peder? pa bio je onaj gej aktivista ubijen jer je otac njegovog momka bio ubeđen da njegov sin "nije takav" nego ga povuklo loše društvo.
Link to comment

kako može neko iole normalan (a heteroseksualan), ko poznaje bar sebe dobro, da zamišlja da mu dete "uništava" neki peder, o čemu pričate???Mislim, može onako kako je za sud, to se slažem, ali ne pričamo o tome.

Edited by MancMellow
Link to comment
deksse ovo što si napisao je čista nebuloza. Ako pretpostavim da na nekom partyju sedim sa još devet muškaraca i još deset žena, ideally svih ostalih devet muškaraca će biti gay. zašto? pa, pretpostavi... kakva crna druga vrsta, čist manjak konkurencije. sto posto sam ubedjen da oni najhomofobniji imaju mnogo skrivenije razloge za to svoje agresivno ponašanje.
ja mislim da ti nisi ni trenutak razmislio o onome što sam ja napisao. to je razlog da si zapravo sam napisao nebulozu.kakav crni party? kakva konkurencija?
Link to comment

party i manjak konkurencije su zlato u odnosu na: ksenofobiju, aliens, "krađu dece od vrste" itd. da, reagovao sam oštro, nisam mogao da verujem šta čitam.

Link to comment
kako može neko iole normalan (a heteroseksualan), ko poznaje bar sebe dobro, da zamišlja da mu dete "uništava" neki peder, o čemu pričate???Mislim, može onako kako je za sud, to se slažem, ali ne pričamo o tome.
ajd ti malo prvo razmišljaj...zato ću da ti pomognem malo da iskarikiram sledećim primerom: Amy Winehouse je uništio sopstveni momak/muž navukavši je na drogu...
Link to comment
kako može neko iole normalan (a heteroseksualan), ko poznaje bar sebe dobro, da zamišlja da mu dete "uništava" neki peder, o čemu pričate???Mislim, može onako kako je za sud, to se slažem, ali ne pričamo o tome.
ja kažem kako mislim da jeste, ne ocenjujem normalnost. dejan nebrigić je ubijen i primao je pretnje od oca svog dečka, ne znam da li je išta dokazano na sudu ali i same pretnje su dovoljne da se vidi da takvo razmišljanje postoji.
Link to comment
pa ništa <_< i onda "običan čovek"TM (koji u startu posmatra homosexualno orjentisanu populaciju kao vrstu sa druge planete), gleda agresivnost istih (prajd parada) pa još ukapira da podizanje dece u homo porodicama, predstavlja "kradju" dece od "njegove vrste"TM i pretvaranje u tu "alien" vrstu.kako da se oseća: oseća xenofobiju i strah od istihkako reaguje? naravno - (manje ili više) agresivno.
"Puna mi je vise kapa ovih prica oko gay parade. Mislim da sam dovoljno bia tolerantan i nenasilan. Dosta je bilo tolerancije. Homofobi su bolesni, izopaceni i neprirodni i sve ih treba na jedan otok pa nek se tamo kamenuju medjusobno. Nemam ja zapravo nista protiv njih al ne moramo svi to gledat. Nek budu homofobi unutar svoja 4 zida. Nemam cak ni nista protiv toga da se medjusobno vjencaju, ali treba ih sterilizirat jer niti jedno dijete ne bi smjelo odrasti u takvom okruzenju. Nazalost primitivizam nije bioloska kategorija i posve ovisi o odgoju. to treba zaustavit. danas moramo trpit te homofobne nakaze, sta ce bit sutra? sutra ce i pedofili protestirat protiv djecjih festivala jer ih to provocira"napisao jedan prijatelj na fejsu sad kad je krenulo ovo oko splitske. toliko o tome sta ja mislim o tim tananim osecajima takvog obicnog coveka. ja mislim da je gradjenje nekakve 'tolerantnije' atmosfere na temeljima price urodjeno ili ne pogresan pristup. mozda taj put izgleda efektivniji na kratke staze ali mi se ne cini da resava problem. ("jbg, nisu oni krivi sto su bolesni")
Link to comment
party i manjak konkurencije su zlato u odnosu na: ksenofobiju, aliens, "krađu dece od vrste" itd. da, reagovao sam oštro, nisam mogao da verujem šta čitam.
zato ti i napisah već: malo razmisli..stavi se u kožu heterosexualaca, dakle uslovno rečeno normalnih ljudi. oni homoseksualce doživljavaju kao nešto nepoznato, strano (alien je samo karikiranje da bi se bolje shvatilo). prirodno je da čovek oseća strah (manji ili veći) od nečega stranog. kad se tome doda agresivnost, a prajd heteroseksualci doživljavaju kao agresivnost (shvatao ti to ili ne) onda je normalno da se taj strah i želja za samoodbranom povećava...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...