Jump to content
IGNORED

Now eating - obroci bez mesa


Willow

Recommended Posts

prolece.jpgStandardno, sremus, vlasac & zelena salata u Zapisu Tare, preliveni muckom od maslinovog ulja, umebosija i kuvanog paradajza moje gospodje mame. Dva rendana kuvana jajeta preko da ne bude bas preterano zdravo, dekoracija od svezeg bosiljka i dzoker iz rukava: novootkriveni beskvasni hleb sa Kalenica.
Link to comment
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    33

  • Willow

    28

  • April

    15

  • ToniAdams

    13

od kada su jaja nezdrava :unsure:
Meni nisu, ali neki vegani i neki lekari se mršte na njih.Otprilike, jedno nedeljno je dovoljno, ako bas moras vise, uzmi prepelicija. Holesterol, tralala.
Link to comment
Meni nisu, ali neki vegani i neki lekari se mršte na njih.Otprilike, jedno nedeljno je dovoljno, ako bas moras vise, uzmi prepelicija. Holesterol, tralala.
onda je garant nezdravo :fantom:prema zemskoj koja ima doktorat iz te oblasti, i jedno dnevno je skroz ok. Edited by ToniAdams
Link to comment
Meni nisu, ali neki vegani i neki lekari se mršte na njih.Otprilike, jedno nedeljno je dovoljno, ako bas moras vise, uzmi prepelicija. Holesterol, tralala.
neki ddrugi ljekari pak kazu da je povika na jaja vazda bila pretjerana, i da treba jesti do 6-7 nedeljnotaj strah od masnoca je malo passe, faljen isus. masnoce su vazne, treba ih uzimati umjereno a ne neuzimati.
Link to comment
Meni nisu, ali neki vegani i neki lekari se mršte na njih.Otprilike, jedno nedeljno je dovoljno, ako bas moras vise, uzmi prepelicija. Holesterol, tralala.
ameri su imali priliku da tu stvar istraže ''in vivo'' jer je bio jedan period u njihovoj istoriji ( ne sećam se tačno, neke 60-e godine) kada je naglo došlo do povećanja potrošnje jaja. obzirom da su oni i tada imali dovoljno para da se bave raznoraznim istraživanjima, utvrđeno je da u populusu nije došlo do promene vrednosti holesterola.posle su rađena još neka istraživanja posle kojih je sa jaja skinuta anatema.kažu 5 jaja nedeljno neće nikome da škodi a ako su domaća, tj. od kokica živičarki, koristiće.
Link to comment

Humus, pečene i bogato nahcmuljene paprike+patlidžan obogaćene pečenim susamom, masline svakobojne, mcluk, paradajzičićićićićićići, raznorodne sveže travuljage, ovčiji sir i smrt ljut ajvar, sve grabljeno prstima obučenim u libanski leb.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...