Jump to content
IGNORED

Now eating - obroci bez mesa


Willow

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    33

  • Willow

    28

  • April

    15

  • ToniAdams

    13

sorry za off, samo jos par pitanja - jel to tamo standardna ponuda ili si ti lsucajno naleteo i kojim danima radi taj buvljakberghoff je moja omiljena serpa u kuci. volim berghoff.

Edited by Isis
Link to comment
sorry za off, samo jos par pitanja - jel to tamo standardna ponuda ili si ti lsucajno naleteo i kojim danima radi taj buvljakberghoff je moja omiljena serpa u kuci. volim berghoff.
Standardna ponuda. Bilo je nekoliko varijanti u slicnoj cenovnoj kategoriji, npr. keramicki, ali su mi objasnili da je tuchani najbolji izbor. U Subotici ga ima sigurno.edit: Su buvljak radi svakodnevno, negde do 16-17 sati, cak i praznicima(trakalica: ako ne rade rimokatolici, rade pravoslavci i vice versa) Edited by April
Link to comment
Berghoff. misim da moja majka ima isti takav, nije los.
zaista postoji firma berghoffer koja je onako, niza srednja klasa masivnog posudja i cesto se nalazi na buvljacima.ako je ovo zaista berghoff tucani grill, onda je to ponuda veka posto to kosta oko 50 evra.edit: dakle tako. Aprile, sta jos imaju od tucanog posudja? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
zaista postoji firma berghoffer koja je onako, niza srednja klasa masivnog posudja i cesto se nalazi na buvljacima.ako je ovo zaista berghoff tucani grill, onda je to ponuda veka posto to kosta oko 50 evra.edit: dakle tako. Aprile, sta jos imaju od tucanog posudja?
Mislim da si u pravu, ovo je neka buvljačka varijanta Ponuda tučanog posudja u nedelju bila solidna. Ja se zalepio za tučanu tanjiraču, ali me moja gospođa nagovorila da odustanem.
Link to comment
Ponuda tučanog posudja u nedelju bila solidna. Ja se zalepio za tučanu tanjiraču, ali me moja gospođa nagovorila da odustanem.
wtmil, papucaru. ja bih kupio pa makar ni ne znao sta s njom da radim posto nemam dvoriste. a onda bih morao da pisem teze o Fojerbahu tome zasto sam kupio nepotreban i izuzetno masivan predmet. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
A sad pratimo i one pastice koje W mutjka, samo bez branja majcine dusice(to mozda moze na NBg, kod nas na Vracaru ne uspeva)
Hmmm... Ovde na hardcore Zvezdari (okretnica trole) majčina dušica uredno raste u sanduku okačenom o terasu. Prošle godine sam, otprilike u ovo doba, samo prosuo seme iz kesice kupljene na Kaleniću, pažljivo zalivao dok nije nikla. Tokom leta je ohoho porasla, redovno sam je brao, a bez muke je pregrmela onaj zimski kijamet. Mislio sam da će biti veća frka jer mi je prethodna tura izmrzla jedne zime posle desetak godina urednog rastenja i cvetanja, no sve je išlo laganeze.
Link to comment
otkrio sam da je avokado u pasulju, naseckan na kockike, dojajna stvar!masnjikav, topi se u ustima, a ima neobican ali lep ukus.
to moze da bude i bolje od bundeve u pasulju, s obzirom na avokado!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...