Jump to content
IGNORED

Now eating - obroci bez mesa


Willow

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    33

  • Willow

    28

  • April

    15

  • ToniAdams

    13

proso2001.jpgNedeljni ručak za trpezarijskim stolom uz prozor orošen kišnim kapima...Proso sa šargarepom, šampinjonima, graškom, mladim krompirićem, mirođijom, karijem, belim lukom, senfom, seckanim bademima, suncokretovim hc uljem.
Link to comment

Krem čorbica od graška sa pastom od bluka i đumbira, pa onda tortilja sa tofuom mariniranim u soja sosu i dižonu pa uvaljanim u mleveni suncokret i indijski oraj, mešano sa salatom od paradajza, krastavca i mbluka.

Link to comment
Hercegovina kao kafana? teli smo danas tamo al nije bilo mesta u bašti a lepo sam reko kumu da rezerviše. otišli onda u Little Bay. otkinuli se i preždrali, sve je bilo top notch
Hercegovina kao Hercegovina. Pošto je prethodni post utemeljen na proizvodima iz Hercegovine.Hercegovina kao kafana prilično nema šta da traži na ovom topiku.
Link to comment

Nema hleba za klince za večeru und sutrašnji doručak, te se bacio na spravljanje mešavinepro.jpgIzmeđu proje i projare, ful belo neprosejano kbrašno ispod kiselog muda starog sakatog mlinara, 3 jajea, gomila starog domaćeg sira, ubacio i jedno kiselo mleko koje je pretilo da će umreti u nedostupnim dubinama frižidera, ulje, kisela voda. Jebe mamad.

Link to comment

@ajdaho: ako hoces vec da napravis troll, potrudi se da bude malo vise flameable.sinoc - mama svih bezmesnih hrana: sopska salata. pojeo punu ciniju i oci mi bile i dalje gladne :)(al stomak se ne da :( )+ posto mi ne prija presan cluk, celu noc sam se vrteo po krevetu, ali vredelo je

Link to comment

napravila enčiladeskuvala u paradajz soku onu frikomovu meksičku mešavinu i pirinač, time i kačkavaljem napunila tortiljeod gore stavila još kačkavalja, ispekla u rerni dok se kačkavalj nije istopionjami

Link to comment
posto mi ne prija presan cluk, celu noc sam se vrteo po krevetu, ali vredelo je
probaj sa mladim srebrenjakom,on je dosta blaži i vodenijimeni više prija i od mladog cluka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...