Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Hrvati iz nekog razloga pustili duplu epizodu, tj. i našu sutrašnju.

 

Spoiler

Mitar je ispao.

 

Link to comment
12 hours ago, Halvard said:

Opa, Anđa poprilično urnisala Mitra.

 

njen nastup razumem samo kao da je iz dosade htela da ga zeza

oboje su izglasani, Mitar nikad nije ni nudio da ispadne umesto nje

 

taj slučaj je sveukupno bezveze, a njemu ako je neprijatno sam je sebi razmestio ... isto važi i za Ognjena, malo ih ponelo

Link to comment
12 hours ago, Halvard said:

Opa, Anđa poprilično urnisala Mitra.

 

Daj preprič pliiiiiz 

Nisam to gledala 

Link to comment
16 minutes ago, dùda said:

Daj preprič pliiiiiz 

Nisam to gledala 

Ma ništa posebno u suštini, maksimalno ga je zajebavala na konto one vremenski oročene džentlmenske ponude.

 

Koji krindž je bio kad su se svi crveni nakon poraza izvinjavali Kaći jer se zna da je ona sledeća. :isuse: 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Halvard said:

Koji krindž je bio kad su se svi crveni nakon poraza izvinjavali Kaći jer se zna da je ona sledeća. :isuse: 

I Perić je maksimalno eksploatisao Kaća-situaciju, smorio je najstrašnije. Crveni po običaju ne kriju za koga će glasati i ne odlučuju u tih "par koraka" za koga će. Katarina je dosta dobro to prihvatila, čak i šmekerski. Otvoreno ne krije da joj je stalo da ostane još, ali i ne plače i ne pravi dramu kao Nensi npr. Jedino mi malo glupo što kaže da "nije fer da ona ispadne kao kolateralna šteta jer više nemaju koga da glasaju". Pa brate, što izgubiste tri plemenska za redom, da ste se malo bolje borili - imali bi Ognjena i Mitra fore do kraja.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Prošle godine su na pola sezone iz čista mira uveli magičnu ogrlicu ne bi zaštitili Denisa i Davida (pa je kolateralna šteta bio Lazar kod crvenih kad je Bojan uzeo), trebalo je i sad to da urade jer su ova ispadanja po redu nepodnošljiva.

Još se dva puta dešava da se ispadanje odlaže zbog neplaniranih izlazaka, pa se agonija samo produžava.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

 Pa brate, što izgubiste tri plemenska za redom, da ste se malo bolje borili - imali bi Ognjena i Mitra fore do kraja.

Zato sto je Matea bila na postedi :laugh:

 

Ako plavi veceras glasaju sa Alexa stvarno ce smoriti za sve pare. Mislim da ce Mitar veceras da bude opusten na duelu, on mi deluje kao da mu se sve smucilo.

Link to comment
15 minutes ago, Halvard said:

 

Koji krindž je bio kad su se svi crveni nakon poraza izvinjavali Kaći jer se zna da je ona sledeća. :isuse: 

E sad mi ništa nije jasno.

Izglasani su Mitar, Ognjen i Anđa, sinoć su crveni pobedili, kakvo sad izvinjavanje Katarini ?

Link to comment

Pa to dok je trajala igra, kako bi koji crveni izgubio, momentalno bi prilazio Katarini da se izvini. 

Srećom su pobedili na kraju, pa će nas Katarina uveseljavati svojim facijalnim ekspresijama još makar nekoliko dana.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Težak antipatikus je Katarina. Mnogo mudruje, a poen na poligonu nije uzela od sredine aprila meseca... Šlepa se uz svoj "klan" i naivnost Ognjena, a realno je već trebalo da ispadne...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...