Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Choda said:

Zato sto je Matea bila na postedi :laugh:

 

Ako plavi veceras glasaju sa Alexa stvarno ce smoriti za sve pare. Mislim da ce Mitar veceras da bude opusten na duelu, on mi deluje kao da mu se sve smucilo.

ma, da, on je sebe već video na putu ka kući, onda mu je eliminacija Vesne odložila put, malo se odobrovoljio oko ujedinjenja ali i dalje mu je težak smor očigledno, dva meseca na pustopoljani sa ljudima sa kojima nema 1zajedničke

  • +1 1
Link to comment

Jeste li i vi oduševljeni izgledom Suzane Mančić nakon estetskih intervencija? Ja sam ushićen.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Pre samo 20 godina se slikala gola pored nekog bazena. Bilo u časopisu nekom. :naughty:

Link to comment

Toliko je zanimljiv ovaj survivor da je Suzana Mančić zanimljivija :isuse:

 

Možda je lepa žena, mislim jeste, ali je jako iritantna i ona i ta reklama, ne mogu očima da je gledam više.

Ma kao uostalom i većinu reklama.

Jedina koja se pojavila vredna pažnje u skorije vreme je ona korres reklama.

 

On topic 

Mitar smoren za medalju, mislim da će njemu biti teško da izdrži i u toj vili. Jbg, čovek shvatio da se uhvatio sa nezrelom dečurlijom i da je usran i popišan neizbežno i sam.

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Možda mu uskoro dođe Alex, pa će imati s kim da prodivani koju :happy:

Definitivno mu je lakše bilo u početku dok je mudrovao s Vesnom. Onda je i ona počela lagano da se distancira od njega, ove tri kad se saberu su na mentalnom uzrastu od 17 godina (plavi kakvi god da su, potpuno im verujem da više ne mogu da ih slušaju), Voja se slizao s njima, Stefan otišao pod palmu, Ognjen je psiho... Uglavnom me nervirao, ali na kraju mi ga čak malo i žao, baš se vidi da je izgubio energiju™. Ovaj duel na kraju, pa ne baš kao Kristian, ali recimo kao Hrvoje.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
On 11. 5. 2024. at 19:25, gone fishing said:

ko je ova sa fudbalerskim batkovima

jedina.prezivjela

Link to comment

Opet plavi pobedili za lux nagradu. Šteta što ovaj Alex nema ni pola harizme 1 Denisa, bio bi gušt navijati za njega. Ovako ne maaaguuu :kdpinside:

  • +1 1
Link to comment

Matea je ubedljivo najgora takmičarka koja je ikad stigla do ove faze takmičenja, Nora je Nevena lično u poređenju s njom.

Ranije je makar bila precizna, sad više ne može ni vola da ubode. 

Naravno, prva je kad treba zapivat i pojist.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...