Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Zapravo najgore prodju ovi sto ostanu do kraja, a ne pobede🥺

Prosle sezone je ona mala Andjela bese izvela da svi glasaju za nju i bude prva clanica veca, jer je procenila da su joj sanse za pobedu nula pa joj je bilo draze da bar spava u krevetu.

Link to comment

Ovo tursko govno je sablazan. Produkcija se maltene meša i šta će ko da nosi. Poligone koristi bar 5 balkansih Survivoratm, te se višečasovno suše ovi naši jadovi da konačno dođu na red. Civilizacija je daleko oko pola kilometra, uvek su iste lokacije sirotiljske, daju im ladno one crne pelerine dok kisnu kao pičkice poslednje. Jel ih umotavaju u frotiriće posle, da ne nazebu? Ribe u izobilju, kokosi što ne rastu iz zemlje.

 

CBS je zakon. Ako bude sreće da se opet uglavi valjana franšiza. Rekoše da ove godine da ističe licenca, a što se mene tiče - neka se nose u pičku materinu sa sve pijanim, uznojenim Rićpeom. Njega mogu čak i da vrate, ipak je za koplje duhovitiji od MMa i Milošević Andrije. Što je važnije, vratiće se i komarci, bube kao bicikl, vlaguština, smrad, more uglavnom bez ribe osim ako ne znaš kako, pa ti sinko preživi. Borbe traju i po sat i po dok gutaš okean, a eto plime da te ometa... Radi guza ko meduza.

Link to comment
9 hours ago, Medusa_trip said:

guza ko meduza_trip

 

Ja samo ne mogu njihove namontirane razgovore da slušam, prosto je nenormalno koliko su izveštačeni.

Čini mi se sa je u prvoj sezoni bilo mnogo više njihove autentične priče nego ovih skečeva bukvalno, sad ima njih par koji izgledaju kao da čitaju tekst sa idiota.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Perića treba da je sramota izjave da je ovo najzanimljivija sezona do sada. Razumem potrebu da reklamiraš svoj proizvod, ali ne tako što ćeš vređati inteligenciju gledalaca. 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Bojan i insistiranje da Matea kaže "osam" i ovaj Dominikanac kog su izložili kao eksponat...

Link to comment

Jel realno da se druže sa Hrvatima.

 

Slušaj Mateu za nas, "prvi put da ih vidim čiste".

Link to comment

Ognjenova faca dok gleda ovu devojku sa plamenom, garant zamišlja kako pali oba plemena.

Link to comment

Vesna kao psiholog mi je jako upitna, s obzirom da non-stop izgovara procesUiram, to su bukvalno osnovne stvari.

 

 

Link to comment

Kakav antiklimaks ova sezona - što smo bliži kraju, to manje komentara. 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...