Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Sokrat said:

Kakav antiklimaks ova sezona - što smo bliži kraju, to manje komentara. 

Mora produkcija dati ekstra novac da neko napravi sranje.

Link to comment

Potpuni debakl od kastinga, da su hteli da okupe ovako neinspirativnu grupu od 20+ ljudi, teško da bi uspeli.

I poligoni baš imaju neki sirotinjski vajb ove sezone, kratki, jednolični, monotoni.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Slušaj Dorijana, nisam ni sumnjao sa takvom facom :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment

O ovoj sezoni dovoljno govori rečenica da im je posle dva meseca prvi put teško palo što su izgubili borbu za plemenski.

 

Micy Daby, sve ti je oprošteno :dry:

Link to comment

"Nevena, moramo za tebe, poslednja si došla" :sleep2:

Sreća pa me za ovu realno boli uvo.

  • +1 1
Link to comment

Kapiram da je Ognjenov rezon da mu je Anđela lakši protivnik u eliminacijskoj igri.

Ili to ili dečko stvarno ima stokholmski sindrom.

 

Tako je malo falilo da imamo zaista uzbudljiv plemenski, šteta.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Sokrat said:

Kakav antiklimaks ova sezona - što smo bliži kraju, to manje komentara. 

 

Nadam se da je pozivanje Daria i Višnje u S+ najava povratka na CBS. :happy:

Link to comment

Mislim da je to nemoguće sve dok je ovaj 2 u 1 koncept u igri.

 

Meni su prošle dve sezone bile sasvim OK, problem je izbor takmičara i što bi poligone trebalo vremenom modifikovati umesto da gledamo isto godinama.

Link to comment
21 minutes ago, Halvard said:

Mislim da je to nemoguće sve dok je ovaj 2 u 1 koncept u igri.

 

Meni su prošle dve sezone bile sasvim OK, problem je izbor takmičara i što bi poligone trebalo vremenom modifikovati umesto da gledamo isto godinama.

 

Ne može to da se meri sa CBS, sa sve mitskom Čavon rekom i civilizacijom na 250 metara. Lepo je Dario rekao da je ovaj Survivor tek malo jače kampovanje. U prevodu, sviranje kurcu.

 

I što ne bi bilo moguće, taj 2 u 1 čakštavišetm koncept je postojao i 2009. Bilo je dvoje Makedonaca i dvoje Slovenaca, ovo resto naši. Da su dodali još par Rvata, eto nama još tada multikulti Survivora, izmešanih u dva plemena, a pobednik samo jedan. Još su te godine takmičari menjali plemena u par navrata. Zakon, u svakom smislu.

 

Ništa ih ne sprečava da se proširi kasting još na MKD/SLO i da se ide više u pizdu materinu sa Dominikanev i ove provereno slabe franšize. Jedni te isti poligoni, na koje u redu čekaju i druge budale satima. Svakako se slažem da su prethodne dve sezone Survivora bile za koplje bolje od ove nesreće, koja nema u čemu nije failovala.

 

 

  • +1 1
Link to comment

vremenom repetitivne stvari svima dosade, zato više nemamo velikog brata na našim tv, zato godinama nije bilo farme na pinku ili ovog show-a

- za inovativnu zabavu bi trebalo ponovo organizovati igre bez granica :happy:

- svi ostali formati vremenom dosade ljudima, osim slagalice ona je večna :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Medusa_trip said:

 

I što ne bi bilo moguće, taj 2 u 1 čakštavišetm koncept je postojao i 2009.

 

 

Pa da, ali ovo sad je istovremeno i Survivor Srbija i Survivor Hrvatska i što moraju da postoje dva pobednika. Samim tim se onemogućava onaj momenat da od trenutka ujedinjenja svako igra sam za sebe jer faktički i dalje postoje dva plemena, nemoguće je mešanje plemena u toku takmičenja itd.

Pretpostavljam da Hrvati insistiraju na tome.

 

Link to comment
13 minutes ago, Halvard said:

 

Pa da, ali ovo sad je istovremeno i Survivor Srbija i Survivor Hrvatska i što moraju da postoje dva pobednika. Samim tim se onemogućava onaj momenat da od trenutka ujedinjenja svako igra sam za sebe jer faktički i dalje postoje dva plemena, nemoguće je mešanje plemena u toku takmičenja itd.

Pretpostavljam da Hrvati insistiraju na tome.

 

 

Odjebati Hrvate. :violina:

Oni su ionako imali svoj CBS Survivor, još 2005-6., pa neka nastave slobodno sami. A i taj suživottm mi je posebno sranje od termina. Prvi put sam to čuo od njih, kao da je nešto na silu.  :isuse:

Saživot, što reče Vesna. :lolol:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...