Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Zapravo sam najviše Minu mislio da je folirala.

Micika verovatno jeste stvarno bila povređena u početku, ali verujem da je malo i izdramila kasnije.

Link to comment

Meni ovo Vesnino stanje NE obećava. Mislim da će se ona ponuditi da ide u duel umesto Ognjena i da ide kući.

Ona priča sa Vojom i Anđelom, pokazala je da joj nije promakla poruka Ognjenove porodice, čula je sve između redova i žacnulo ju je. Pronicljiva je jako, veoma bistra žena. Moguće da proba da opere savest tom žrtvom.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

U HR najavi Mario im govori da ima za njih jednu ružnu vijest i svi plaču (i plavi i crveni), tako da kapiram da Vesna ide kući, a možda i Martina.

 

Edited by Halvard
Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

Meni ovo Vesnino stanje NE obećava. Mislim da će se ona ponuditi da ide u duel umesto Ognjena i da ide kući.

Produkcija ovo mora da spreči po svaku cenu. Nakon ovoliko dosadnih i predvidljivih plemenskih, bukvalno poslednje što im treba je Nađa vs Kristian duel, i to pred samo ujedinjenje.

 

Ako su pametni, Vesna automatski out, Ognjen očekivano izglasan i onda Stefanova ogrlica dobija magičnu moć da nominuje trećeg. To bi bio show.

  • +1 1
Link to comment

Kapiram da je Mitar nanjušio da su žene rešile da ga izglasaju, pa je izveo onaj performans na plemenskom da bi izgledalo kao da on to aminuje i da je zapravo to pod njegovim uslovima. To mi je jedino objašnjenje.

 

I jebao ih profesor Kosta Vujić sa se sve šeširom.

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Ozbiljna Vesnina psiha, baš ozbiljna.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Kapiram da je Mitar nanjušio da su žene rešile da ga izglasaju, pa je izveo onaj performans na plemenskom da bi izgledalo kao da on to aminuje i da je zapravo to pod njegovim uslovima. To mi je jedino objašnjenje.

 

I jebao ih profesor Kosta Vujić sa se sve šeširom.

Meni izgleda kao da je pao u bedak, ne moze vise da izdrzi sa ekipom, dosadno, nedostaje mu kuca ... Ok da ispadne.

Samo sad kad nema Vesne, mozda svi koji sledeci budu ispali ostaju u velikom vecu

Link to comment
Posted (edited)

Pa ladno su na plemenskom saznale da moraju da izađu, au. Šteta baš.

 

 

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

Ove tri su retardirane. Siroti plavi, nisu svesni šta ih čeka.

 

Katarina na plemenskom:

survivorsrbija2-survivor-srbija(2).gif.7355722bb588d5ac6cf6cc6338174c31.gif

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

Mitar se ladno smorio što ostaje u Dominikani :lolol:

Da, taman je lepo tempirao svoj izlazak i sada ga zeznuli pa mora da ostane još 20 dana. :lolol:

I dalje ne mogu da verujem da su Martini i Vesni pred kamerama rekli da su out. S druge strane, da nije bilo toga, imali bismo još jedno sušenje farbe na zidu od plemenskog, tako da aj makar neka drama.

 

Žurka ujedinjenja u ponedeljak smor u najavi, da je zanimljiva ekipa kao u prvoj sezoni pa i da bude podnošljivo, ovako možda stvarno i preskočim.

Link to comment

Ovaj što ispadne iz igre ali kao ostane u plemenskom savetu - jel prelazi da živi i krka sa produkcijom ili ostaje u plemenu, samo se ne računa?

Link to comment
Posted (edited)
6 minutes ago, goofs said:

Ovaj što ispadne iz igre ali kao ostane u plemenskom savetu - jel prelazi da živi i krka sa produkcijom ili ostaje u plemenu, samo se ne računa?

 

Odlazi u posebnu vilu gde jede i pije do mile volje sa ostalim izbačenima, a samo prisustvuje plemenskim savetima.

 

Na kraju, kad se dođe do top 3, pobednik tog dana ide direktno u finale, a veliko veće koje čine oni ispali do tada glasanjem daje drugog finalistu od preostalog dvojca.

 

Inače, članovima velikog veća je strogo zabranjena komunikacija sa takmičarima na plemenskom, osim ako požele da se najebu mile majke dojučerašnjim saplemenicima. Onda može, takozvano Sumejino pravilo #2.

Edited by Halvard
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...