Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ovo Ognjen najavljuje Kristijanov scenario izgleda.

Nekako mi žao, ali jbg, stvarno se ponašao kao psiho.

  • +1 1
Link to comment

Ovaj Mitrov monolog je loš luđi od Ognjena onomad.

Agonija od plemenskog, a ishod poznat unapred.

survivorsrbija2-survivor-srbija(4).gif.e9ac1b1b2c4d5849d30e268a0bbc7f0d.gif

  • Haha 1
Link to comment

E ovome se nisam nad'o.

Valjda je ovo jedno od tih famoznih iznenađenja koja je Bojan najavljivao.

Link to comment
Posted (edited)

Čak mi je i drago što Ognjen ima malo prostora da diše. Mitar se samoubio iz zasede, bukvalno da ne poveruje čovek šta uradi lik.

 

@Halvard Tonka spava kod Stefana u BG, nadam se da nisi propustio to.

 

Tonka je Vaagaa :wub:, ovaj beskrajni šarm sad ima i naučnu potvrdu.

Edited by Valkyrie
  • Haha 1
Link to comment

Ova Danijela je glupa ko tocilo, ona i dalje drvi da je Denis trebalo da je čeka i/ili pusti u finalu. Srećom Tonka je otrese ko slinu, mada ljubazno i šarmantno.

 

Rokica na video callu :lolol:

  • +1 1
Link to comment
On 29. 4. 2024. at 22:33, dùda said:

Vratila sam se u BG.

 

Nije loše gledati malo cro verziju, jer posle toga, Boki  ničim izazvano postaje bog humora i inventivnosti  :D

 

Živa istina. U početku sam bio oduševljen ali to je jako kratko trajalo, jer se ispostavlja da je lik vanserijski isprazan. Komentariše sve što i mi vidimo, kao da gledamo neki sportski pregled. Ali, iznad svega mi pregorevaju sinapse od onog Uuuuuu, ali svaki čas. Nisam mogao da verujem da ću se s apetitom vratiti na Rićpea i njegovo opsceno ahhtanje, ko da ga jebu marinac u Bangkoku. Mora mu se priznati da ih je iz gaća istresao pitanjima na plemencu. To mu čak ponajbolje ide od svega.

 

Utisak no.1 za sinoć bio je Nensin šorc sa otiscima ruku. Nisam primetio kada je & dal je neko s obe uvatio za doope, ali se jasno vide otisci nakon što je Mihe dobila Vesnu. Utisak br. 2 je Danjav aspecttm, pošto je Tarmi napisao Vesuatm na listu. I uopšte, kod njega je primetan pad ovih nedelja. Žešće je ufitiljio, da li što se prekombinovao pa ga prezreli ili mu e ide kući, meni je svejedno jer ga ne podnosim od starta.

 

Utisak No.3 (to od preksinoć) bi bili bubašvabinski pipci koje je ubedljivo najiritantniji stvor u crvenom plemenu Anđela isplela da liči na Tijanu koja je, opet dokazano, dete sa dve šuntave ruke. Msm niko nije očekivao kvoterbeka ali ono je bruka 1, koliko je smotana sa gađanjem. O izboru za štafetu neću trošiti reči, osim da je taj koji je odradio strategiju kompletan kreten i to bi bio utisak br. 4.

 

Utisak no. 5 je ono utrpavanje hrane ašovima i totalno nepoštovanje elementarnog reda šta se jede. Isto kao i preksinoć, da se smuči čojku. Odsad pa ubuduće preskačem svaki pikve - nikvetm, stvar mentalne higijene. Utisak no. 6 je izgled Tonke - kao lepša verzija Meryl Streep. Istina, one cipelčine odvratne veće broj i po kvare dojam ali to sam samo ja. Sve ostalo u vezi njenog gostovanja je vrlo fino i prijatno. Jako lepo zrači, mora se priznati. :)

 

Gledam polako S2 i čitam malo šta ste pisali. Ne može se ova sezona ni po čemu porediti saprethodne dve. Produkcija kao da namerno userava sve što dohvati a borbe mi sve više liče na one kečerske folirancije, inače najbesmisleniji sporttm na svetu.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

 

@Halvard Tonka spava kod Stefana u BG, nadam se da nisi propustio to.

 

 

Najvažnije je da NIJE rekla da "super slaže s Natašom" poput maltene svih prethodnih gostiju, preko toga stvarno ne bih mogao da joj pređem. Ali znao sam da me neće izdati :fantom:

Nije mi se baš dopala frizura, nekako su je utetkastili, ali svejedno je šećer :wub: I baš lepo, razumno i elokventno priča (još onaj purgerski naglasak :blush:), stvarno idealan sagovornik.

I naravno da je Danijela aka Beznadežni Slučaj morala da se uhvati za najbezvezniju od svih tema tj. Denisovu reakciju u finalu. Ono, imaš pobednicu onakve sezone, imaš toliko tema za razgovor, imaš nju koja je beskrajno zahvalan sagovornik, toliko toga možeš da prodiskutuješ, i ti se uhvatiš za takvu glupost i ne puštaš :isuse:

Plus je indirektno posrala i Noru, ono kad je Tonka počela sa pričom da je shvatila dokle je dogurala kad ih je ostalo samo četvoro, i onda Danijela uleće "A jedna od njih je NORA, za koju smo svi mislili da treba da ispadne!" :lol:

Ali stvarno bih voleo da vidim kako bi hendlovala ludog Rokicu kao gosta u studiju, mislim da bi kolabirala negde na pola emisije. :D

 

Što se sinoćne emisije tiče, ona Mitrova samonominacija mi uopšte nije jasna, kao ni šta on zapravo želi da postigne. Ubeđen sam da bi većina glasala za Ognjena da on nije izveo onakav performans. A što se Ognjena tiče, mučenik stvarno ima patološku potrebu da se dodvorava saplemenicima. Rekao da je shvatio maminu poruku i najavio da će odjebe pleme, i onda na veću opet krene da vrti priču kako su svi oni super i lepo se slažu. :isuse:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Bojan lud ko zvono, aludira na "Krvavu bajku" dok Ognjen i Luka igraju :D

Link to comment

Koliko antipatičnih likova ove sezone, čak mi i Voja postaje okej. Crvene žene su katastrofa, Tijana je još i kao okej, ali ove tri preostale, ne verujem im ni reč. Katarina je lik koji bi ti ištekao aparat za održavanje u životu da bi napunila svoj telefon. Ako Mitar ispadne, svim srcem ću da navijam da Ogi uzme imunitet sledeći put da vidimo šta će onda da se desi. Stefan je dečko skroz na mestu.

 

Plavi, za nijansu manje iritantni, minus Matea i Martina.

 

Inače, neki car sa Survivor Balkan statistika grupe je uveo smart poene:

 

Spoiler

Smart poeni su uvedeni jer se javila nepravilnost u vidu toga što pojedini jači igrači igraju sa slabijim igračima iz suprotnog plemena i tako sa lako osvojenom pobedom dolaze do dosta bolje lične statistike od suigrača koji su slabiji a moraju da igraju sa jakim igračima iz suprotnog plemena. Ovime se to otklanja tako što se ne vrednuje isto kada jači igrač pobedi slabijeg odnosno kada slabiji pobedi jačeg.
Takođe će igrač koji bude izgubio biti kažnjen sa polovinom poena koji je u tom trenutku osvojio igrač koji ga je pobedio.
Još jedna stvar je kazna od -0,50 poena ukoliko igrač nije učestvovao u igri sa barem jednom rundom.
Trenutnim stanjem smart poena se odlučuje čija pobeda nad kime ima koju vrednost. Prvih 12 igara se ne tretiraju smart već običnim poenima kako bi se igrači pravilno postavili na listi po jačini.
U igrama koje zahtevaju više igrača, svaki će dobiti koliko su i regularni poeni što je mala anomalja koja ne utiče previše.

 

439222918_10229189246548473_641907822621

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...