Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

A tačno mi je bilo teško da gledam Mateino lice kad je Bojanka čitao njeno ime. Uvek sam gledao u telefon dok je ne sklone iz kadra.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, mire said:

genijalni mitar ognjenu: "opusti se, brate, ja ću opet glasati za tebe" :laugh:

 

Mufljuz bio i ostao. A onom kreletu pomoći ionako nema.

 

Jeboteee, jel moguće da u onakva govna oblače Danijelu? Nije da je žalim nego žalim nas što gledamo. Ono kao krep - papir, a može da se pretvori i u kišobran pa da odleti ko Meri Popins ako dune vetar. Ili Osvald Koblpot, ko više voli.

Link to comment

Promenila sam misljenje, sada potpuno razumem Jakoba i podrzavam njegov izlazak. Plavi su nepodnosljivi.

  • Haha 1
Link to comment

Nikolica navodno izjavio da su on, Luka i Matea jeli iz smeća dok su ostali čekali svoj red.

Pretpostavljam da je nominaciju popio jer je on lično iščeprkao tu hranu, ali onda zaista nije u redu da je Matea prošla bez ikakve kazne.

Link to comment

Ma uopšte je dno njihovo ponašanje kasnije, posebno Lukino. Sva ona ogovaranja i pokušaji da se operu ruke, a učestvovali u krađi. Mali je platio glavom zbog jezičine i mladosti, ali ona alapača Matea je retka stoka. Njenu njušku bih prvu voleo da ne vidim vviše.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Medusa_trip said:

Ma uopšte je dno njihovo ponašanje kasnije, posebno Lukino. Sva ona ogovaranja i pokušaji da se operu ruke, a učestvovali u krađi. Mali je platio glavom zbog jezičine i mladosti, ali ona alapača Matea je retka stoka. Njenu njušku bih prvu voleo da ne vidim vviše.

Ja baš uživam da je gledam sad kad plavi gube kako se nervira i ne razume šta se to desilo i zašto takva promena u odnosu snaga.

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Šteta je što Matea nije otišla u duel, nego je onaj bezmudi tutumrak Dorian prodao Nikolu. Bilo je uživanje gledati te grimase kad je stigao treći glas za nju, a i posle, u kampu.

Edited by Medusa_trip
  • +1 1
Link to comment

Ja se izmestila na par dana Iz Beograda, u smestaju samo mts

Nista do cetvrtka😭

Ne znam kako cu izdrzati, nisam dobro planirala ovaj odmor 😂

Link to comment

Ženski All Star plavih (Nevena, Nika, Sanja, Tena, Tonka, Marina) bi bez problema otresao ovogodišnje muške plave mučenike.

  • +1 1
Link to comment

Vratila sam se u BG.

 

Nije loše gledati malo cro verziju, jer posle toga, Boki  ničim izazvano postaje bog humora i inventivnosti  :D

  • +1 2
Link to comment

Nikad kraća igra u istoriji Survivora. I pretpostavio sam da je neko čišćenje bilo jer poligon počeo nakon 40 minuta raznih sma(t)ranja, ali ostalo im je još sat vremena da nečim popune program.

Link to comment

Ovde se ne zna ko je gori, Nensi koja kuka zato što zna da će biti izglasana iako se to dogodilo i jednoj Neveni sa istim glupim izgovorom, ili Martina koja ne može da podnese što je gladovala 14 dana duže od nekog pa će zato da ga kažnjava nominacijama.

  • +1 2
Link to comment

Ta prica oni su dosli posle nas je bas jadno, klasicno alibi glasanje. Matei I dalje nije jasno da vise ne igra protiv Varje pa nije svaki duel siguran pobeda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...