Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

ne, al sam video da na onoj šarenoj nozi ima džoni depa. 

što je čini alisom u zemlji čuda. 

red flag. 

 

i dalje mi nije jasno. šta oni tamo ne komuniciraju pa on ne zna da je ona udata, ako jeste. 

ona mu daje signale da će da se razvede? 

 

ima li bolji momenat setiti se Marijane i Nemeša. 

Link to comment

kad vratim film, Marko stvarno nijednom rečju nikog nije komentarisao negativno ni iza ledja, niti je sklapao saveze... jeste malo nezanimljiv, moze se reći i iritantan, ali moguće da je prosto takva 'sa svima dobra' osoba.

 

 

meni se od starta cinilo da Luka srdačnije grli Natašu u odnosu na ostale, al sam to pripisivala u svoje fantazije, kad ono stvarno.

 

nisam još gledala, ne mogu da nadjem plemenski na netu

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Sara said:

Prespavala sam plemenski :sad:

Ne znam sta mi je...

 I ja :blink:

 

Nisam uopšte očekivao ovakav ishod, ali Luka se očigledno previše zaleteo u poslednje vreme. Pretpostavljao sam da će se to dogoditi u nekom trenutku jer sve što su rekli za njega realno stoji, ali mislio sam da će to biti nešto kasnije.

 

Kako je Nikolina provalila Mariju :ziga:

I kako je Antonia provalila da je Nikolina provalila Mariju :D

Edited by Halvard
Link to comment

Mislim da Filip ipak nije do kraja ukapirao situaciju. Plan je bio da se izbaci Marko ali za to su im bili potrebni glasovi pridošlica. Kad su ih ovi otkačili, prešli su na Kalua kao najsigurniju opciju.

U toj situaciji Marko nema razloga da glumi neutralnost jer se ipak radi o njegovoj koži i svaki glas za Luku je bitan.

  • -1 1
Link to comment
51 minutes ago, Halvard said:

Kako je Nikolina provalila Mariju :ziga:

I kako je Antonia provalila da je Nikolina provalila Mariju :D

Marija nije uopšte ni umela da krije snishodljivost prema novim takmičarima, sa Lazarom je olajavala Nikolinu da izgleda kao bolesnik itd, ako je naprasno postala ljubazna - sve jasno. Zanimljivo je da je LakiMakiNakiLuki klan bio uveren da je “Nina full njihova”, mnogo su umišljeni.

 

Znaš ono posle plemenskog kad kao stoje u žbunju i raspravljaju se? To sve čuje drugo pleme. Kako bi inače npr Luka znao nakon Denisovog outbursta da je do njega došlo? Jer je to pominjao sutradan uveče, da je Denis izbacio sve iz sebe i pokidao na terenu a ovaj je na plemenskom ćutao. Antonia je samo rekla da Nikolina koluta očima kad Marija govori i da će lažov s kratkim nogama dobiti njen glas. 2+2, hello..

 

 

edit, nisi u pravu za Marka, odavno im je Kalu br 1. Sranje po Marku je samo pomoglo da se on opredeli protiv njih a Markov glas za Luku je zaštita Kalua koji mu je student i za kojeg je vezan.

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

 a Markov glas za Luku je zaštita Kalua koji mu je student i za kojeg je vezan.

Otud i Markovo nerviranja kad Kalu izgubi na poligonu, najviše mu je stalo do njega.

  • +1 1
Link to comment

crveni su teletabisi. puno pleme likove koji su totalno neupotrebljivi u borbama ali oni izbacuju ovoga kojem se ponekad možda i omane da osvoji neki bod.

režija im sinoć dala 1 Sanju fore, a ipak je bilo razvaljivanje. Sanja bi držala 130kg. Barem toliko. Ona je sa Malog Lošinja, Stipe je rodom tamo ooko Paga, garant su neki blizak rod. vidi se ta Speed.Momentum.Violence.Asswhoop genetika. u mojim ćitapima ubedljivi favorit za prvu nagradu.

  • -1 1
Link to comment

mnogo su jači plavi. 

mada sve izgleda ful dirigovano tako da očekujem opet neki preokret iako je realno da ih plavi razmontiraju do kraja. 

inače užasno sterilan šou. 

Edited by nisam ja
Link to comment
18 minutes ago, omiljeni said:

puno pleme likove koji su totalno neupotrebljivi u borbama ali oni izbacuju ovoga kojem se ponekad možda i omane da osvoji neki bod.

I Lazar i Bojan su na poligonima jači od Luke, sinoć je izdominirao jer je njegov teren 1/1, i već nije moglo da se živi od samohvalisanja.

On realno nije mentalni kapacitet da dođe do finala, sve i da ga krenu igre i bodovi. Ponavljam, sam je sebe nominovao, svojom jezičinom i naravi.

  • +1 2
Link to comment
31 minutes ago, Milošica said:

Otud i Markovo nerviranja kad Kalu izgubi na poligonu, najviše mu je stalo do njega.

Bukvalno, a klan to koristi da potkopava Marka i truje između njega i Kalua.

Marko stvarno jeste dosadan beskrajno ali nije baksuz i ne tretira ljude oko sebe kao niža bića.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...