Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Dobro je Nikolina izdržala i ovoliko, svaka čast.

 

Ova igra mi je posebno draga jer sam tu prošle godine prvi put zaista primetio Nevenu kad je oduvala Dabovićku.:wub:

  • Haha 1
Link to comment

Luka je sam sebe navukao na tanak led živčanim ponašanjem i dvostrukim aršinima spram klana i ostalih. Najgore je što on i nije direktno radio na stvaranju klana, on se zalepio samo za Natašu, a Marija i Lazar su ti koji pletu konce, prave klan i pokušali su da izlobiraju Nikolinu i Kalua (ali su tu dobili korpu jer ovo dvoje nisu glupe osobe i jasno im je što su odjednom od parija postali poželjni u ekipici). Onda je plan backfired i Luka najeba jer je mnogo upadao u oči histerijom protekle sedmice iako realno ne bi trebalo još dugo da dođe na red za izglasavanje.

 

 

Draga je opasna klikerašica, pronicljiva, inteligentna, ne da na sebe. Kako je samo prokomentarisala Lukin neminovni šok kad izađe u realnost i shvati da od njegove “platonske ljubavi” napolju nema ništa :lolol:

Videh Natašu da nešto smatra u najavi za sledeću, kao, muškarci iz plemena su videli u Luki konkurenciju (wtf), dakle oblivious totalno.

  • +1 4
Link to comment

ne kontam to za platonsku ljubav. 

jel njima inače zabranjeno da se muvaju? 

inače mi ide na živce  što nemamo neku bolju sliku kampa. najširi kadar je ta njihova spavaona i to je to. 

Link to comment

Antonia i Filip mi deluju da ozbiljan mozak za ovu igru imaju. Odlično su provalili dešavanja kod crvenih.

 

Sa druge strane je to kod Drage očigledno, videćemo još kod ostalih.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, nisam ja said:

ne kontam to za platonsku ljubav. 

jel njima inače zabranjeno da se muvaju? 

Nije valjda zabranjeno ali njemu se smeju što se zalepio za udatu ženu s dvoje dece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...