Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

recept za dominaciju je prost, pošalješ po 2 rukometaša/šice umesto teretana/dif bezmozgovića sa pločicama :happy: ipobedićeš u 2/3 igrica koje se završavaju gađanjima

Link to comment

Skoro pa da su rekli da su crveni izgubili, mada možda je i navlakuša. Ali ona igra snage definitivno više leži plavima... Isto je bilo i prošle godine...

 

Nora... Teška priča, ali 1. prelepo stvorenje...

Edited by Michael Krueger
Link to comment

Teško da može da bude tolika navlakuša. Em priča crvenih em dosta opušteno izgledaju plavi.

 

Još sam u šoku zbog ove Norine priče.

Em odrastala u sekti, em majka narkomanka koja se overdozirala, em ožiljci od samopovređivanja, em izgubljena beba :blink:. I onda to taj neko iznosi u javnost, pa jbt. 

Ne znam šta da kažem osim da ovo nije nalik na survivor. 

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment

najčešće gasim cim se završe igre , propustim ko zna šta sve

sad i Nora ima neku tešku priču...lebe mekami, jedva sam podnela ono za Kalua

jel znate da je Melani Grifit odrastala u kući punoj lavova, izgleda da je pravi survivor kad imaš ludu kevu

 

 

edit: sad sam pogledala, ove ispovesti su produkcijski izum, kakav teror. jbt. pa nema smisla stvarno

 

 

Edited by Sara
Link to comment

Ovo Norino je zakucalo. Da je i 30% tačno, opet je jebeni horor.

Mislim da je to zato što su se prošle godine ljudi onoliko primili na Nađu zbog teške životne priče (između ostalog) , pa sad forsiraju to max.

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Michael Krueger said:

Crvene žene naročito loše gađaju. Marija i Nikolina jedva da dobace. 

 

Njih dve nemaju snage za gađanje, naročito Nikolina, ono sinoć je bilo baš tužno. Ali Nataša je zato potpuno nekoordinisana, ona gađa svuda samo ne gde treba. 

 

Inače su crveni počeli da smaraju mešanjem u posla plavog tima i uvlačenjem M teamu. Realno su Filip i Antonia sto puta zanimljiviji od smarača Amera i neka je ispao. Očistite svoje dvorište prvo, očigledno imate materijala :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...