Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

daj bre pa taj lik Marko je najsmotaniji tamo ubedljivo, najbolje da će još i tretirati ljude oko sebe.

šta njega ima ko da potkopava? on je potkopan sam od sebe. ne izbacuju ga jer se prvog dana videlo da nikom ne predstavlja pretnju. kao ona glumica od prošle godine što se šlepala do pred kraj na isti način.

Link to comment

Neverovatno mi je da u crvenom plemenu nema kompletnog takmičara. Niko nije kalibar Milice Dabović ili Stefana.
Da li je promašen kasting tu, u smislu da se od nekoga očekivalo više, a da to u stvarnosti nije pokazao... Verovatno da nije, jer bi dobili nekog sposobnijeg od Kalua i Nikoline (plavi dobili Sanju i Lea jbt).

U odnosu na prošlu sezonu po postignuću na poligonima Luka, Kalu, Marko ~ Stevan i Branko. Vlada kida Bojana u gađanjima, ostalo je tu negde. Lazar malo iznad, ali liku ne možeš da veruješ. Bio bi idealan za ulogu nekog jakog bekapa u plemenu, nikako glavni takmičar.

S druge strane kod plavih ima baš ozbiljnih igrača. David, Leo, Denis, Marina, Sanja... David neverovatnu sirovu snagu poseduje, baš je sila. Denis paljevina, brz ali nema psihu za pobednika. Kad bi neko od njih imao mozak Filipa bio bi pobednik. Možda Leo ima najveće šanse.

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

daj bre pa taj lik Marko je najsmotaniji tamo ubedljivo, najbolje da će još i tretirati ljude oko sebe.

šta njega ima ko da potkopava? on je potkopan sam od sebe. ne izbacuju ga jer se prvog dana videlo da nikom ne predstavlja pretnju. kao ona glumica od prošle godine što se šlepala do pred kraj na isti način.

Kalu je za sad slabiji od Marka, možda će tek da proradi, videćemo. Luka je u početku bio odličan, onda krenuo da slabi zbog gladovanja a i zaređalo se s gađanjem što je njemu slaba tačka. Marko je probao da se proda za Stefana što je lol, ali opet nekako izvuče bod juče na tegu - respect za to. 

 

Sve to na stranu, ponoviću: Luku sigurno ne bi nominovali da se gleda samo statistika, iako mu je jedno vreme Denis redovno uzimao meru. Potpuno je ljudski neuklopljiv osim za svoje chosen ones. Tj, dok sve ide super - i on je super, kad krene po zlu - histeriše i mrači i dere se na saplemenike ali ne sve nego one koji nisu njegova klika. To koliko je nečija narav i odnos prema drugima bitna stvar u Survivoru, videli smo prošle godine na primeru čuvenog Stevana. Svi do jednog člana su ga obožavali, pa posle i plavi kad su se ujedinili. Da se ponašao kao Luka sada, fasovao bi glasove nakon pet nedelja. 

Link to comment
42 minutes ago, nisam ja said:

nevena u studiju večeras. za ljubitelje. 

kakvom sad studiju ?

 

zar to nije petkom ?

 

nevena mi je i dalje presimpatična 

Link to comment

Leo pere sudove da mu se ne zameri, car je.

Luka, sta reci, a ne zaplakati

Ona dva ludaka Filip i Sanja prave splav😂

Denisa ubola raza, pa kolko ima tih raza tamo

Plavi su bolji u svakom pogledu, sve manje nade mi ostaje

Link to comment

Sanja 77% a još je potkradaju za easy dubs kad je ne stave da se takmiči kad je dizanje tegova ili kad joj ona rospija razbije arkadu

MVP

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...