Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

O jbt.

Dokle više tužnih priča.

Kalu neki paćenik izgleda :cry: 

 

ed.

Ijaiooo, bolest :cry: 

 

respect za momka 

 

 

 

Edited by dùda
Link to comment

Jbt, uslov da te izaberu u Survivor je izgleda da imaš u šteku neki materijal za kamere, suze i tužnu muzikicu. Stvarno mi je žao svakog od njih što su imali tragedije, samo stvarno ne gledam šou zbog toga.

treba da se osećam ko govno ako prokomentarišem luzeraj nekog od takmičara a on/a jadan šta je proživeo...

Edited by Valkyrie
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Danas sam imao brdo slobodnog vremena i odgledah konačno epizode iz petka, subote i večerašnju. Zainteresovao me je ipak i ovaj Survivor, kad malo razmislim. Iz plavog plemena za sada favoriti Leo, Jelena i Marina, svako iz nekog različitog razloga.

 

Iz crvenog ne znam. Manje me ljudi "nervira" nego kod plavih, ali manje njih i gotivim.

 

I da, ova tema na forumu poslednjih 5 do 10 stranica kida. 

 

Amer mi deluje kao lik na koga će u nastavku emitovanja nabasati u sred šume kako se stopio sa prirodom. Kao neki fantom iz šume.

Edited by Milošica
Link to comment

@Valk Pa gleda se i to, ovo je rijaliti... Bukvalno to pitaju u formularu za prijavu.

 

Preterali su večeras sa igranjem u 10 dobijenih (umesto u 6 ili 8) kad se sve svodi na ono nabacivanje "sendbegova".

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

Jebem ti sportiste koji nikad loptu nisu bacili. Današnja omladina za sport samo teretanu broji. Bitno da imaju pločice i bicepse, a to što su smotani nema veze.

Link to comment
23 hours ago, Valkyrie said:

Ma nisi preterala, nimalo :lolol:

Hm. Videćemo :dry: 

 

Ja kad sam rekla za Nikolinu da je kao pile, zamereno mi je. A ona je bukvalno za dečju ligu, uopšte ne spada ovde.

 

Neverovatno mi je kako je David onoliki a onako brz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...