Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

31 minutes ago, Halvard said:

Pa rekoh ja da je plan bio da se izbaci Marko :evilsmile:

Videh Kaluove izjave, Marija je ispala gluplja nego što sam mislila da jeste. Jbt, ako je stvarno prišla Kaluu (kojeg je javno mazala govnima na plemenskom), da ga lobira protiv njegovog profesora/asistenta/bliske osobe... totalna beskrajna umišljenost, ništa drugo. Ali kako ih Lazar otkači, s pola snage, još juče je pričao kako je on sa svima iz drugog klana super, sa Dragom, Markom, blabla

ono troje ostali ko šugava porodica da sedi u žbunju i smatra, Luka, Nataša i njihovo demonsko dete Mara.

Link to comment

Demonsko dete, bas.

Koliko sam ja razumela Marija je vrbovala Ninu, pa je tu naisla na lakat.

U onim planovima kao peti clan se pominje Nina, a ne Kalu.

Realno, da nisu tako ocigledno pravili smicalice, mislim da bi po prirodi stvari bio izglasan Kalu. 

 

Sto se duela tice, zivo me zanima kako ce se 'lovac, ratnik, srednjovekovni vitez etc' Luka, poneti ako mu protivnik bude devojka

Edited by Sara
  • Haha 1
Link to comment

Mnogo su glupo i naivno sve to izveli.

Kad su Viktor i Sumeja izveli puč protiv Gorana, makar su se pobrinuli da imaju dovoljno glasova i da Nika ništa ne sazna da ne bi prenela Goranu, plus je postojala realna šansa da Goran iz revolta preda duel. To je imalo smisla, ma koliko bilo moralno upitno.

 

Ovi em ništa nisu postigli jer nisu namakli dovoljno glasova (logično, ideš da vrbuješ ljude koje si do juče polivao govnima), em su se potpuno ofirali i shvatili da ih je premalo i da ostatak može lagano da ih eliminiše jednog po jednog. Nije čudo da je Lazar promenio stranu kao da je u Sulejmanu Veličanstvenom.

 

Zanimljivo je da su svesni Marijine uloge, opet glasali za Luku. Nisam siguran da li je to što Luku smatraju za vođu, a Mariju kao nekog ko obavlja prljave poslove ili im je sve jasno ali ih Luka jednostavno više nervira.

 

Link to comment
2 hours ago, Sara said:

Demonsko dete, bas.

Koliko sam ja razumela Marija je vrbovala Ninu, pa je tu naisla na lakat.

U onim planovima kao peti clan se pominje Nina, a ne Kalu.

Realno, da nisu tako ocigledno pravili smicalice, mislim da bi po prirodi stvari bio izglasan Kalu. 

 

Sto se duela tice, zivo me zanima kako ce se 'lovac, ratnik, srednjovekovni vitez etc' Luka, poneti ako mu protivnik bude devojka

Kalu je razgovarao sa Ninom na plaži i rekao joj je da mu je prišla Marija s tom pričom. Na Ninu su računali napamet zbog njenog sporečkavanja sa Dragom pre neki dan. 

Luka, Alfa s posebnim potrebama :lolol:

Zato je i brisao suze kad je rekao da ne zna šta će ako bi se našao protiv njega u duelu neko njemu mnogo drag :cry: (Naki ili Maki) 

4 minutes ago, Halvard said:

da Nika ništa ne sazna

:lol: ovo je bilo najlakše, Nikača kraljica, vazda van svih tokova i priča.

 

Za Luku su glasali jer je nesnosan cele nedelje tj vrv je kulminiralo sad.

 

Mnogo su potcenili Dragu, u svakom smislu. 

Link to comment

kako ljudi uopšte upadnu u ovakve tripove? 

zar nije časnije ispasti bez spletkarenja? 

razumem da neko ima trip da je superiorniji od ostalih, ali čak i da jesi igra te ne favorizuje, već naprotiv. i onda i pored tih kilavih šansi za pobedu koja je kozmetička i ne rešava ništa u životu, ti rešiš da je ok da se ponašaš ko ološ. 

Link to comment

Meni ne smetaju toliko spletke, to je deo Survivora, nervira me glupost.

Msm, do juče pljuješ nekog na sva usta i onda mu se iz čista mira kreneš da se ulizuješ da bi ga naveo da glasa za osobu koju privatno poznaje i poštuje. WTF.

Ili neko ti se požali na nečije ponašanje i ti onda na osnovu toga zaključiš da je taj neko tvoj i da će raditi šta mu kažeš.

 

Pa i treba da ispadnu kad su tako glupi.

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

kako ljudi uopšte upadnu u ovakve tripove? 

zar nije časnije ispasti bez spletkarenja? 

razumem da neko ima trip da je superiorniji od ostalih, ali čak i da jesi igra te ne favorizuje, već naprotiv. i onda i pored tih kilavih šansi za pobedu koja je kozmetička i ne rešava ništa u životu, ti rešiš da je ok da se ponašaš ko ološ. 

pa svi crveni i pokoji plavi su tu došli da budže personal brand u tom svetu gym-fitnes-zdravlje-aerobik-zumbice i da se to onda monetizuje u narednom periodu.

a ako ispadneš posle 6 epizoda niko živ te se neće sećati. ali ako dođeš u top5 ili top 3 ili nedajbože pobjediš onda će te ljudi i zapamtiti, zapratiti itd 

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

 

Mnogo su potcenili Dragu, u svakom smislu. 

sta god da se zamera Dragi ona dobro vidi stvari, primeri koje je navela kada je kritikovala Luku su pravi

On je tip koji omalovažava druge, a da to i ne primeti, to mu dodje onako usput. 

Čuj, Antonia se predala... vala, ne da je zaslužio ovu šamarčinu, nego treba da mu dugo zvoni u ušima.

 

Da li je neko zamjetio Denisovo izvinjenje u stilu, 'mnogo mi je žao al ja stvarno tako mislim o vama samo nije trebalo da vam kažem':D

Edited by Sara
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Sara said:

 

Da li je neko zamjetio Denisovo izvinjenje u stilu, 'mnogo mi je žao al ja stvarno tako mislim o vama samo nije trebalo da vam kažem':D

 

Naravno :laugh:

 

Ne pratim ove godine baš tag na Twitteru, ali sinoć uđem i naiđem na gomilu ljudi koji su ubeđeni da se Denis i Antonia vole i još ih shippuju :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

nemam tviter, svašta

po prikazanom ona njemu skače po ganglijama još od prvog dana:D

izgleda da još ima budala koji misle da je tačno ono ko se bije taj se voli

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Za Luku su glasali jer je nesnosan cele nedelje tj vrv je kulminiralo sad.

 

Od početka je takav, ali je sad kulminiralo. Težak psiho i bully koji se teško kontroliše. Nije ni čudo što je nominovan. Ko normalan bi tolerisao takve tipove...

 

Pričao je da sa rođenim bratom ne govori godinu dana. 

 

Verovatno je mislio da je nedodirljiv i da može da se iživljava. Ali je skapirao da se zeznuo i odmah spustio loptu čim je nominovan... 

 

Vidim Mariju sa njim u duelu, ali priželjkujem Lazara. Taj je najiritantniji tamo...

Edited by Michael Krueger
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

Da li je neko zamjetio Denisovo izvinjenje u stilu, 'mnogo mi je žao al ja stvarno tako mislim o vama samo nije trebalo da vam kažem':D

Umrla sam od smeha, ispričavam se Filipu, Antoniji i Anđeli ali ja stojim iza toga što sam rekao i mislim to i dalje samo nije možda trebalo da kažem. Bog!
šta zameramo Dragi? :huh: Meni ona super, ne kažem da sigurno nema neke bube ali baš mi je merak što se ne dopada Luki jer je očigledno kakva treba da bude “ženica” da bi on bio prema njoj naklonjen i zaštitnički orijentisan. Samo ga malo jebe što mu ona ne oćuti kad pokuša da je “dovede u red” i tu nastupa prekid filma. A mislim da je i za Anju (jbt, ANJU!) rekao da je “zmijica”, stvarno je izgubio kompas.

2 hours ago, Halvard said:

da se Denis i Antonia vole i još ih shippuju :isuse:

:lolol::lolol: Jbg, propade dvanaestogodišnjacima prošle godine svadba Kikija i Nađe pa ajd sad ovo dvoje da budu The Chosen Couple. Najsmešnije je ideja da Denis voli još nekog osim sebe.

  • +1 3
Link to comment

Ovo za Denisa potpisujem😂

 

Draga je sve bolja, ume da bude malo agresivna u ophodjenju, lepo je to Nina rekla, ali ne deluje ona kao pokvarena osoba.

Ja , joj, naravno, najvise zameram sto ima lose noge😂

Edited by Sara
  • Haha 2
Link to comment

meni se Draga isto sve više i više dopada

čvrsta žena, sa stavom i integritetom, svaka čast, a pride odlučna i malo tvrdoglava, što isto nije loše :D

 

u drugim vestima, ja sinoć muža ubedim da pogleda malo igre, mada me on stalno kinji zašto to gledam, on kad čuje r od realitija, dobija ospice

elem, gleda on i gleda i na kraju se smori, pa kaže, da su uzeli bilo koje seosko dete, razbilo bi i ove plave i crvene u gađanju :lolol:

 

kaže, dete koje je igralo klisa (to oni igrali u hercegovini) i koje je naučilo da pogodi onu najlepšu jabuku ili krušku koja ostane na vrhu stabla, ove pločice bi sve pogodilo u prvom pokušaju 

još ga više razočarala njegova hercegovka kad je ispromašivala celu tablu :laugh:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...