Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

@Valkyrie Ma naravno, njen život njena stvar, meni ni iz džepa ni u džep, ali ipak, sestro, pored svih mogućih ljudi tamo, SUMEJA I ROKO?! Ali OK, u suštini je to skroz sporedno, bitno je ono što je pokazala u samom takmičenju, a tu stvarno jedinoj ništa ne može da joj se zameri.

 

Neve se za svaki slučaj samobičevala pred velikim većem da bi još malo učvrstila poziciju, Tena je verovatno odmah osetila kakav je vajb i da joj je džabe sve, pa nije ni pokušala da se pravda. A i zašto bi? Respect za to.

 

Ali ipak, apsolutni hajlajt večeri:

- Vladimir *glasom kao da mu je pobila pola porodice*: Nađa, da li si svesna da si ZLOUPOTREBILA odnose sa velikom petorkom bla bla"

- Nađa: Ne.

Bravo, mala. 

  • +1 1
Link to comment

Slažem se svakako da mogu imati i neke buduće koristi. Međutim, imamo više primera rijaliti zvezda koje se nisu baš ovajdile od svog nastupa, popularnost nije dugo trajala, odnosno svakog čuda tri dana dosta. Jednu poznajem i lično, život mu je baš krenuo u rikverc posle istog, iako je mislio da će postati nadaleko poznato. Oni malo pametniji  i namazaniji će svakako imati koristi (tipa Goran), a dileje poput Roka će okačiti plaketu od učešća na zid. Ne ide im na ruku i ovo sipanje otrova na veću. Većina gledalaca će ih gledati kroz daleko tamnije naočare ubuduće.

Edited by Facundo Orellana
  • +1 2
Link to comment

Vladimir je u trenucima kad je dominirao poligonima definitivno video sebe u finalu tako da se prekasno pokajao zbog manjka taktike a viška arogancije. Mislim da nije bio u stanju da prevlada frust, a usmerio ga je na Nađu jer nju vidi kao uzurpatora "njegovog" mesta. Možda i ima razloga da joj zameri ali ipak je greška u koracima pre svega njegova. A ja ga i tako nikad nisam stavljala iznad Stefana tako da mi je no brainer. 

 

  • +1 2
Link to comment

Ma vidi se da lik pizdi jer ga je jedna (u njegovim očima) nesposobna balavica izbacila iz igre i zauzela njegovo mesto u finalu. Toliko o tome kakvim je očima on nju tamo u stvari gledao i toliko o famoznoj izdaji prijateljstva od strane zle manipulatorke Nađe.

 

Večeras svim srcem uz Nevenu. Valk se sa ovim sigurno neće složiti :happy:, ali Goran je već dovoljno bio protežiran, em je imao uz sebe svog BFF-a da ga gura i podržava kroz takmičenje, em je produkcija u jednom momentu doslovno ZABRANILA da se on nominuje, tako da, dosta je bilo. Materijalno je sigurno već profitirao i više nego što vredi nagrada i eto.

 

@goofs

Spoiler

Stefan i Nevena

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Halvard said:

Valk se sa ovim sigurno neće složiti :happy:

Što neću, mislim da su sve četvoro finalista ok za pobednika, meni je samo Goran simpatičniji od Nevene (shocking!) 

Ona jeste na terenu prljaviji igrač, i to ćeš videti ako budeš gledao sve epizode od početka, bez ružičastih naočara.

 

Ja ću verovatno biti u putu večeras kad počne, ali ako slučajno stignem na vreme, decu frljačim ocu uruke i ne zanimaju me do sutra.

 

Pitching Fox Broadcasting GIF by Pitch on FOX

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

sve ovo se pretvorilo u neki smrdljiv realiti

mislim, ili su ovi u poroti  zbilja budale ili je produkacija definitivno ispod nivoa zadatka

 

mislim, u survivoru praviti frku od toga da li je neko nominovao ovog ili onog, helouuuuu, pa nekog se nominovati mora

u tom svetlu je sumejin nastup elementarna zloba i ništa drugo, prvo, neko bi trebalo da joj objasni matematiku, da ako se takmiči sa jednom osobom da su joj šanse (teoretski) 50% a ako se takmiči sa dve onda su 30%. ali njihova pamet izgleda ne dobacuje do toga. ona bi svejedno išla u duel, prema tome, da je pravi prijatelj, rekla bi ''tena, nominuj mene da barem ti budeš sigurna''

isto vredi za Vladu, o Maši ne vredi ni da pričam, koje su to budaletine, reči nemam, šta su oni sebi umislili, to je neverovatno. ja nisam lik koji piše išta po twiteru, ali drago mi je da ima onih koji pišu i što će ih realnost malo prizemljiti. oni osobi koja je nominovana 5x + 2x osvojila individualni, dakle bila bi nominovana 7x (koliko puta su crveni uopšte imali nominacije, biće da na Nađu otpada pola) govori da je nekome naškodila i nešto zloupotrebila :isuse:, zbilja nemam reči za taj bezobrazluk

 

večeras ću pratiti finale ravnodušno, nemam izrazitog favorita

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Facundo Orellana said:

Slažem se svakako da mogu imati i neke buduće koristi. Međutim, imamo više primera rijaliti zvezda koje se nisu baš ovajdile od svog nastupa, popularnost nije dugo trajala, odnosno svakog čuda tri dana dosta. Jednu poznajem i lično, život mu je baš krenuo u rikverc posle istog, iako je mislio da će postati nadaleko poznato. Oni malo pametniji  i namazaniji će svakako imati koristi (tipa Goran), a dileje poput Roka će okačiti plaketu od učešća na zid. Ne ide im na ruku i ovo sipanje otrova na veću. Većina gledalaca će ih gledati kroz daleko tamnije naočare ubuduće.

 

Jedini takmičar našeg ne-VIP Survivora koji je postao poznat je Srđan Dinčić, a nije pobedio. Možda ovi sada sa instagramom prođu drugačije.

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Ma vidi se da lik pizdi jer ga je jedna (u njegovim očima) nesposobna balavica izbacila iz igre i zauzela njegovo mesto u finalu. Toliko o tome kakvim je očima on nju tamo u stvari gledao i toliko o famoznoj izdaji prijateljstva od strane zle manipulatorke Nađe.

 

Večeras svim srcem uz Nevenu. Valk se sa ovim sigurno neće složiti :happy:, ali Goran je već dovoljno bio protežiran, em je imao uz sebe svog BFF-a da ga gura i podržava kroz takmičenje, em je produkcija u jednom momentu doslovno ZABRANILA da se on nominuje, tako da, dosta je bilo. Materijalno je sigurno već profitirao i više nego što vredi nagrada i eto.

 

@goofs

  Hide contents

Stefan i Nevena

 

 

Spoiler

oce se stefan odreci nagrade i dati je milici? :fantom:

takodjer, nisam zadovoljan ako je nevena pobedila gorana.. no svakako ce on bolje proci, tako da ono, nije ni bitno..:fantom:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...