Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ma Roko je ovo zakuvao, lik nije normalan očigledno, i to ne u pozitivnom smislu.

Koji q se ove dve pravdaju, mislim OK, hoće u finale, jasno, zavise od njihovih glasova, ali treba sve to poslati u 3 PM i aj zdravo

Sad mi žao što Tena i Nevena ne mogu obe u finale posle ove epizode jadnosti. 

  • +1 2
Link to comment

Ali jbt, šta se sad zamera Neveni što je glasala za Gorana kad je POLA PLEMENA uradilo to isto, uključujući i Tenu i Sumeju i Roka? I ovaj Roko drami što je Nevena rekla da joj je potreban? WTF ali ono zaista?

I još uvlače Niku u priču. Ali opet kažem, ponavljam™, ako se dala uvući u to, za bolje i nije. 

Link to comment
48 minutes ago, Halvard said:

Gorane, ne seri.

Na kraj pameti mi nije bilo da ću ovo ikada reći, ali... Go Sumeja :evil:

Šta je srao Goran ?

Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

Ali jbt, šta se sad zamera Neveni što je glasala za Gorana kad je POLA PLEMENA uradilo to isto, uključujući i Tenu i Sumeju i Roka? I ovaj Roko drami što je Nevena rekla da joj je potreban? WTF ali ono zaista?

I još uvlače Niku u priču. Ali opet kažem, ponavljam™, ako se dala uvući u to, za bolje i nije. 

Meni je to totalna glupost, mislim to zamera je za glasanje, pa za nekog moraju glasati, kakva glupost. 

 

A Sumeja jeste zlo.

 

Čuj Branka, e svašta.

 

 

Link to comment

Jbt, pleme je glasalo Nađu 5 puta a bilo bi to i više da nije izborila imunitet i sad Vlajko sere da je ona nekoga zloupotrebila. Jbt, oni su stvarno na drogama nekim.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...