Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Samo da pohvalim Tenine proročanske sposobnosti, kad su je pitali koga od crvenih vidi u top 3, rekla je: Stefan, Milica, Nađa. U tom trenutku to je izgledalo kao podjebavanje protivnika, kad ono međutim. :happy:

 

Inače mi je generalno misterija Sumejin uticaj, i nevezano sa situaciju s Tenom. Toliko ljudi tamo je mislilo da je ona favorit za finale; kako, zašto, na osnovu čega, u kom univerzumu?!

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

+1 na ovo za Milicu, negde mi je žao žene, isto mi ne izgleda toliko zlo (na kraju), više je istripovana, kao ona najstarija, mama, treba da vodi računa o svima i takve gluposti

takođe, kao da je nabiflala svoje nastupe za tv pa je bila i neprirodna i ponavljala se ko pokvarena ploča, tako da je to meni više izgledalo kao dosadno nego kao zlobno

 

Zlo tipa Sumeje da igra podmuklo, gazi preko mrtvih nije sigurno. Al, jbg. ima zena razne komplekse sa kojima nije uspela da se obracuna na pravi nacin. Na kraju krajeva vise cenim takvo neskriveno "zlo", od skrivenog, tipa Vladimir, gde ne znas sta ti misli, dok ne saznas.

 

2 hours ago, J-♣ said:

U vezi ovog drugog, istakao bi Branka da je na kraju ispao mizerniji nego što sam naslućivao postavljajući pitanje Nađi o vrednosti prijateljstva i uspeha u rijalitiju, a pogotovu kad je insistirao da Nađa navede ko joj je to prijatelj od crvenih. Dopao mi se Nađin odgovor (karikiram): "Bio si ti - dok mi nisi postavio ovakvo pitanje"

Branko je, kao po svom obicaju, hteo nesto da izmrsomudi na kraju, ali ga Nadja (kao i ostatak sveta) nije skapirala. On jeste osobenjak i neshvaceni genije, ali generalno mislim da uopste nije los lik.

  • +1 2
Link to comment

Meni je ono Brankovo pitanje 1/1 delovalo kao naručeno od strane produkcije, i da je on tu na neki način pokušao suptilno Nađi da stavi do znanja da ne misli ozbiljno to što govori, samo što nije bilo šanse da ona pod takvim pritiskom to ukapira. Mislim da se s obzirom na okolnosti sasvim OK snašla.

  • +1 5
Link to comment

Sumeja je njima imponovala snagom volje koju je pokazivala, iako vidno slabija fizički od svih* takmičarki, bukvalno nijednom nije odustala a neretko je uspevala i da na gađanju preokrene i pobedi. Ionako su tamo gladovali, ona je na sve to postila i Ramazan valjda, i time im pokazala dodatno od čega je napravljena. Skoro sam na njenom IG videla da je imala neku ozbiljnu operaciju kolena, ono na šta liči... pa realno ko za amputaciju zrelo. Ali se oporavila, ko zna kakav je to mentalni sklop koji je vuče i diže, nemam objašnjenja osim da ona sigurno ima neku zadivljujuću osobinu koja zaslepljuje ljude toliko da ne vide da ume da bude veoma sitna duša.

 

* - Minu ne računam, ono je van konkurencije 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Prva Srbija je dobila svoj tip rijalitija u kome ce slaviti i velicati zrtvu. A razni poligoni, prezivljavanje i odsustvo psovki i nasilja su alibi da se malo opusti uz neke drugacije medjuljudske odnose. A zdralo se, uzivalo se, poligon nisi morao ni da predjes da bi daleko dogurao. Dok su svi protiv jedne osobe, nominuju te, oznacavaju slabom, onda je to maltretiranje, a kad se sve "okrene", onda je to igrica. Ono prvo nije sastavni deo igre. I tako se proglasi zlo, od finalista do Vlajka, procitah da Milica treba da se stidi olimpijskih krugova i zastave koju je nosila 😂😂😂

I sve bi bilo top, da su medj gledalistem sve neke Nadje, a ne sve Milice i Vlajci.

Cudi me da idu u novu sezonu, imajuci u vidu lose rezultate.

Steta sto nema igara bez granica. To bi bilo mnogo gledanije.

Link to comment
2 hours ago, msv said:

 

Koje loše rezultate? 😂

 

Pa Nađa pobedila kod publike, kud ćeš gori rezultat :D 

E ali da je sve ovo bilo na RTS-u, druga bi priča bila :happy:

 

Ali meni je neprocenjivo KOLIKO je veličanstvenoj petorci krivo što ih je jedna glupa klinka sve preveslala. Ako, ako, i treba. Sami su joj to omogućili. 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

@hefaca uglavnom smo na liniji što se tiče trenda oko Nađe, ali me samo zanima odakle tvoja impresioniranost Minom? eto to mi je wtf a sve ostalo razumem što te nervira. 

Nisam impresioniran. Vise reakcija. Kao u slucaju Nadje. Bilo bi top da je publika kao Nadja. Da se ne ponavljam. Trebalo je da sms odluci pobednika, ovako je veslacica ostala samo sa podrskom, koju ce ispustiti kao i sve. 

 Ali svakako da je Mina borbenija, drustvenija, zanimljivija. Nisam ispratio kad i kako je ispala, vrv za dlaku.

 Kad smo kod RTS-a, zanimljivo da je u terminu finala survivora, na RTS-u isao fudbal jednakog rejtinga kao dnevnik. Nek ponovo spucaju pare na luksuziranje i bolovanja, a zaplet nek prave u Beogradu i na drustvenim mrezama.

Mada ni ranije nije bilo mnogo bolje. Secam se nekog lika koji je prezivljavao na pustom ostrvu sam, prolazeci duel po duel. Vrati se u igru i odmah ga izbace 😂

Ali bar su bile raznovrsne igre, pravile se strategije. Ovo je bilo neko palamudjenje i moralisanje sa trcanjem i bacanjem na kraju.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...