Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, hefaca said:

Nek ponovo spucaju pare na luksuziranje i bolovanja, a zaplet nek prave u Beogradu i na drustvenim mrezama.

Ovo je tačno. 

 

@Halvard kome je krivo? Kako preveslala kad je Stefan pobedio? 

Edited by Valkyrie
Link to comment
35 minutes ago, Valkyrie said:

 

@Halvard kome je krivo? Kako preveslala kad je Stefan pobedio? 

 

Pa ostatku veličanstvene petorke, mislim da je to više nego jasno po njihovom ponašanju. 

 

@Milošica

Ne pratiš radnju, meni je bilo bitno da Nevena pobedi :happy: Crveni me nisu preterano zanimali.

 

Nađa naravno da nije zaslužila da pobedi u formatu koji se 90% zasniva na takmičenju na poligonima, uopšte nemam problem s tim. S druge strane, misim da nema dileme da je glasala publika, bila bi to najubedljivija pobeda u istoriji reality TV-a u Srbiji. 

Link to comment
20 minutes ago, Halvard said:

 

S druge strane, misim da nema dileme da je glasala publika, bila bi to najubedljivija pobeda u istoriji reality TV-a u Srbiji. 

Srbi su oduvek znali da odaberu pametno... SM, AV, TN...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

1. Pa ostatku veličanstvene petorke, mislim da je to više nego jasno po njihovom ponašanju. 

 

2. Nađa naravno da nije zaslužila da pobedi u formatu koji se 90% zasniva na takmičenju na poligonima, uopšte nemam problem s tim.

 

3. S druge strane, misim da nema dileme da je glasala publika, bila bi to najubedljivija pobeda u istoriji reality TV-a u Srbiji. 

1. Aludiraš na veliko veće? Vladimir je bio gost na novoj i odgovorio na prozivke, kazao je da njen glas nije očekivao i da je bio iznenađen te mu je trebalo vremena da to isprocesuira ali da su posle izgladili. Takođe, rekao je da je glas od Stevana očekivao jer mu je ovaj najavio. Uz to, ostali učesnici kao da nisu bili tamo, kao da nemaju šta da kažu, svi ih samo smaraju da komentarišu Nađu i dešavanje oko nje.

 

2. Pa eto, ti nemaš problem, eno pun k komentara kako je ona "oštećena" i najbolja i kako bi isprašila i Milicu i Stefana nego nefer uslovi blabla. 

 

3. Sumnjam, ne bi se glasalo besplatno klikićem sa pedeset lažnih profila nego bi mame i tate morale da se otvore za dopunu za mob. Na osnovu koliko toliko objektivnih anketa, Stefan je bio favorit, a i nema divljanja po njemu od strane Svedoka.

 

Sve u svemu, drži se ti Neve, hype oko nje je nezasluženo u drugom planu u odnosu na ovu domaću Rosu Salvaje. 

Link to comment

A što se vi ovde oko toga raspravljate, ja ne vidim problem, ovde niko nije pisao da je Nađa za pobednika.

Takođe ne verujem da iko odavde komentariše po tw a još manje da učestvuje u stvaranju hajpa.

Zapravo je za mene neverovatno da u tom ludilu po mrežama ima i 5% starijih od 15 godina.

Link to comment

A simpa je pocelo sve... Brzo se navikli na isti tip igrica, borili se ljudi za kokos i koku s jajima... A onda je krenulo prespojlovanje, prezderevanje, prekombinovanje (dekretima ne mos zovog da glasas bolesan je, ne mos zobig lud je, ne mos zovog u manjini je, ne mos zovog publika ga voli)... Mos da nominujes samo zle sumeje, milice, vlajke... 

Kad je publici vazniji sadrzaj sutrasnje epizode neg danasnje, show je promasen

 

Link to comment

Ne priznajem emisiju bez Pobednice.

 

U odnosu na početak, najviše mi se promenilo mišljenje o Teni. Delovala mi je hladno, arogantno, čak pomalo i zlobno, još kad se saznalo za onaj hobi... :D A na kraju mi zapravo postala simpatična. Ispostavilo se da je vrlo inteligentna devojka i krajnje autentična i originalna ličnost. Ima Lezilebovich ukusa :D 

 

Nasuprot tome je Maša. Ne znam koliko je ona povreda mentalno uticala na nju, ali od borbene devojke sa stavom postala je jedno veliko niko i ništa. Poslednjih mesec dana je praktično životarila na ostrvu i u više navrata pokazala krajnje sumnjivu inteligenciju. Ne vidim od nje nekog ko bi profitirao učeščem u ovakvom showu. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...