Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Čestitke finalistima, najviše su pokazali u sedamdeset i kusur dana i zasluženo su u finalu.

Dobar su poligon napravili za polufinale, tako da je bilo neizvesno do samog kraja. Nadam se da će i večeras biti tako, pa neka bolji pobede.

 

  • +1 1
Link to comment

Čini mi se da je večeras još raznovrsniji poligon, mada opet mora gađanje na kraju, naravno :rolleyes:

 

@Valkyrie, sećam se da si posle onog Sumejinog intervjua rekla da je sigurno njena "greška" to što je ranije nominovala Nevenu i da će to ispraviti tako što će je poslati u finale. Potpuno si bila u pravu.

spacer.png

 

Tena je tačno presudila sebi kad je odlučila da sebe ne pošalje u duel i neverovatno je da je zbog toga ispala takav negativac. Da nije toga, tačno vidim kako svi glasaju za nju da prođe u finale jer je duže tu, a Nevena je kasnije došla. Na kraju je Sumeja (!) imala najrealniji komentar na glasanju (iako naravno znamo kakva joj je bila motivacija) rekavši da Nevena jeste bila najbolja takmičarka u plavom plemenu i da zaslužuje finale. 

Koliko god mi bilo drago što je prošla u finale, toliko je i bezveze što je ispalo da nije dotle došla zahvaljujući sebi i svojim sposobnostima, već zato što je Tena đubre. I jedna i druga su zaslužile bolje. 

 

Slažem se da je Nađa još i relativno dobro prošla na veću, makar u onom obraćanju uživo, Mašino glasanje je gaslihgting 1/1. Ja još uvek ne verujem koliko je ta devojka glupa pa ne shvata da je Nađa produžila njen boravak u Survivoru jer bi inače na onom famoznom plemenskom ona bila izglasana i ispala da su bilo koga poslali u duel. A tek ona izjava da jedna Sumeja zaslužuje finale više od Tene i Nevene je za no comment.

Tena i Nevena su prošle toplog zeca kog nikako nisu zaslužile, bukvalno im se svaki "loš"potez gledao pod lupom kao da su svi ostali sveci, još Neve doživela napad iz zasede od ludog Rokice. Ali kako reče legendarna Marijana Čvrljak, pobednica Big Brothera 2011, tako triba bit. Koji će joj takva osoba u životu, nek se uhvati pod ruku sa Sumejom i Nikom.

Kad smo kod Nike, tugica kako da umesto da ostane legenda ona preko noći postade ćurka priklonivši se Roku i Sumeji. I još dopušta da joj Sumeja bude portparol u ispitivanju Nevene zašto je glasala za nju umesto za Tenu, a bukvalno do juče je govorila da nema veze ako neko glasa za nju i da ne zamera nikom ništa. Meh. 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Shaq said:

 

 

pa dabovicka je onda ozbiljna debilka, ovoliko patetike i kenjanja i "mucenja" za 2,5 meseca, za cifru koju je zaradjivala skoro na mesecnom nivou..

da je nagrada i 100k, ne bi bilo vredno ovolikog patetisanja, posto ako neko od ovih takmicara ima 100k u steku, to bi trebala da je ona, i to minimum 100k jura..:fantom:

 

Očigledno nema dovoljno šolda. Meni je prosto neverovatno da kuka za novce, novi početak i slično. Nije valjda za kikiriki igrala u Rusiji, Francuskoj i Turskoj. Cela ekipa ispalih se ili pozdravila sa mozgom ili im je sugerisano da prave dramu ni oko čega. Verovatnije mi je ovo drugo. Nagrada je baš mala za ovoliko cimanje. Doduše, ne znamo honorare.

Link to comment
12 hours ago, Halvard said:

Znači povećalo se to u međuvremenu.

Nije nikada bila manja od 80.000 dinara. Drugareva majka imala za jednu evropsku medalju 700 evra još 2008, kada su ih uveli. 

Milica Dabović ima evropsko zlato i bronzanu olimpijsku medalju. Sigurno i daleko veću penziju.

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Facundo Orellana said:

Očigledno nema dovoljno šolda. Meni je prosto neverovatno da kuka za novce, novi početak i slično. Nije valjda za kikiriki igrala u Rusiji, Francuskoj i Turskoj. 

 

Kažem, opelješio ju je bivši partner, Stefanov otac, pričala je javno o tome.

 

Nika kaže da jeste postavila na plemenskom, pitala je Tenu šta je očekivala od takmičenja. Nije joj jasno zašto to nije bilo prikazano. Tvrdi da bi svakako glasala za Nevenu jer je bolja takmičarka. a da Tenu ne osuđuje i niko nije uticao na nju. Nikome ništa ne zamera. If you say so, gurl.

 

Jovi ima novu provalu, navodno je Vladimir zvao na kafu pre Survivora, ona ga iskulirala i zato je nije podnosio na ostrvu i hteo da je izbaci. :D 

  • Haha 1
Link to comment

nema tamo 2% pametnih, jedino mi pada na pamet goran i ne znam koga bih jos mogao tamo da svrstam..

no tu je uvek onlyfans, tako da nema zime za budale.. negde sam naleteo kako jovani nisu bile cilj pare u survajveru, al je prezadovoljna sto joj je broj pratilaca skocio sa 12k na 50k.. pametnom dosta:fantom:

 

Link to comment
9 minutes ago, Halvard said:

 

Kažem, opelješio ju je bivši partner, Stefanov otac, pričala je javno o tome.

 

Nika kaže da jeste postavila na plemenskom, pitala je Tenu šta je očekivala od takmičenja. Nije joj jasno zašto to nije bilo prikazano. Tvrdi da bi svakako glasala za Nevenu jer je bolja takmičarka. a da Tenu ne osuđuje i niko nije uticao na nju. Nikome ništa ne zamera. If you say so, gurl.

 

Jovi ima novu provalu, navodno je Vladimir zvao na kafu pre Survivora, ona ga iskulirala i zato je nije podnosio na ostrvu i hteo da je izbaci. :D 

ma plavi su lobirali kod naših da pošalju nevenu u finale, to je rekla maša na glasanju, da je ispoštovala želju plavih članova iz velikog veća

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, PavleV said:

Čestitke finalistima, najviše su pokazali u sedamdeset i kusur dana i zasluženo su u finalu.

Dobar su poligon napravili za polufinale, tako da je bilo neizvesno do samog kraja. Nadam se da će i večeras biti tako, pa neka bolji pobede.

 

Problem sa ovim konceptom je to sto se sve svelo na iznova i iznova prelazenje poligona, pa je sve i cenjeno kroz prizmu motorickih sposobnosti takmicara. Tako gledalo, ova cetvorka je potpuno zasuzeno usla u finale. Ali, umesto da ti zadaci budu samo osnov takmicenja, oni su postali sustina. Da su igre bile raznovrsnije i da su "izazivane" druge osobine takmicara, ne samo motorika (koliko se ja secam, u ranijim Survivorima su takmicari morali da jedu zive crve npr.) sve bi ovo drugacije izgledalo. 

  • +1 4
Link to comment

nisam razumela kako se na kraju bira pobednik?

samo poligon i bodovi koji se tu skupljaju ili ima jos nesto?

ako je samo poligon , ne razumem kako se onda pobednik jos ne zna?

 

Da li se u nekoj meri racunaju i glasovi velikog veca ili publike?

 

Link to comment
2 minutes ago, lostfanforever said:

nisam razumela kako se na kraju bira pobednik?

samo poligon i bodovi koji se tu skupljaju ili ima jos nesto?

ako je samo poligon , ne razumem kako se onda pobednik jos ne zna?

 

Da li se u nekoj meri racunaju i glasovi velikog veca ili publike?

 

Ispada da je samo poligon, i da im je ugovormo zabranjeno da iznose informacije u javnost dok se ne zavrsi sa emitovanjem finala.

Link to comment

Zabranjeno u smislu da oni imenom i prezimenom objavljuju na drustvenim mrezama i po medijima sta se desavalo pre nego se emituje na TV. Sad, po kafanama... :D

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Nije nagrada samo to sto ce dobiti direktno...

 

Vecina njih ce indirektno da zaradi posle, ako je pametna...

Mogao si da staviš +1 na mene umesto što se trudiš da objasniš zavirivačima isključivo u Micin novčanik da nije sve u nagradi. 

@Halvard mene ako se sete sete, ali nemoj mi Nikaču, stvarno ima pravo da se druži s kim hoće a nije nikog opljunula niti izvređala. Na kraju krajeva, i sama Nevena je priznala da se o Niku ogrešila i šta više oćeš :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...