Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Šta je značilo ono Brankovo neprijatno pitanje za Nađu pa glas za Nađu i "razumećeš"? Da su provokacije iz velikog veća režirane?

Link to comment

Bez zelje da ulazim u tudji novcanik, ali zar Milica Dabovic kao osvajac olimpijske medalje nema nacionalnu penziju? Plus kad vidim na vikipediji gde je sve igrala, totalno mi je nejasna prica oko finansija, na momente sam imao utisak kao da gledam kvadraturu kruga, a ne survivor.

Edited by Desetka
  • Haha 1
Link to comment

Za Milicu je valjda bila priča da joj bivši pokrao svu ušteđevinu, ali da, kao osvajač zlatne medalje na EP i bronzane na OI, svakako ima pravo na nacionalnu penziju. Doduše, pravo na nju je stekla tek od ove godine kad je napunila 40. Penzija joj je 50 000 dinara inače. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, dùda said:

nemam pojma odakle ta priča, pričalo se ovde na počecima topika 

ja inače neman pojma o njoj, a ne znam da ima tu penziju

 

svi olimpijci koji osvoje medalju imaju sporcku penziju..

na stranu sto odma u zavisnosti od medalje dobiju od 30-50k eura, sa navrsenih  40 godina imaju od 110k-180k dinara penziju..

 

edit: da preciziramo..

Quote

Takođe, osvajači medalja su svojim uspehom u Riju obezbedili i vrlo izdašne nacionalne penzije. Posle navršene 40. godine života, opet u skladu sa odličjem, mesečno će primati od 111.044 do 166.567 dinara.

 

Edited by Shaq
Link to comment

Znači povećalo se to u međuvremenu. OK, sve da i jeste ostala bez ičega, nije baš da sad neće imati 'leba da jede. Ali dobro, ipak je to neka druga priča u odnosu na ovaj show. 

Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

Znači povećalo se to u međuvremenu. OK, sve da i jeste ostala bez ičega, nije baš da sad neće imati 'leba da jede. Ali dobro, ipak je to neka druga priča u odnosu na ovaj show. 

to je iz clanka iz 2016 godine..

 

Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Za Milicu je valjda bila priča da joj bivši pokrao svu ušteđevinu, ali da, kao osvajač zlatne medalje na EP i bronzane na OI, svakako ima pravo na nacionalnu penziju. Doduše, pravo na nju je stekla tek od ove godine kad je napunila 40. Penzija joj je 50 000 dinara inače. 

Mislim da je visina nacionalne penzije 3xprosecna plata

 

Inace, moji utisci:

- Ne znam da li je to praksa u sveckim Survivoima, ali odluka da loozeri odlucuju sudbini boljih od sebe mi je bas bas bedno, pa nek je i obican show

- Vlada u nominaciji "najgluplji momenat" Survivera. Bolje da je ostao tihi djecak.

- Branko se za tu nominaciju izvuko glasanjem za Nadju. Ni ja nisam shvatio sta je pisac teo time da kaze

- Sumeja je zlo koju ja, za jedno 10 godina, vidim u bordu direktora neke multinacionalne kompanije

- Iskreno se nadam da Milicin zavrsni monolog nije deo taktike da se smeksa Stefan pred finalnu borbu, jer ako je tako...  :cry:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ali ali ali apsolutni vrh večeras je izjava da je Nađa povredila mnoge ljude i nanela im štetu. :ajde: Pa ono jeste, nije ispala kad su oni hteli nego ih je redom pobeđivala u duelima, sram je bilo. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Mislim da je visina nacionalne penzije 3xprosecna plata

 

U zavisnosti od osvojene medalje. Zlato na EP = bronza na OI, a to su valjda dve prosečne plate, sad se sećam. 

  • +1 1
Link to comment

"Nećemo da zavirujemo u tuđe novčanike ALI..." 

Uopšte je nebitna novčana nagrada koja većini učesnika ne bi promenila život. Opcije i poslovne prilike koje im se otvaraju samim učešćem i hajpom koji se oko njih digao je nešto što će im završiti posao (ako su pametni a neki nisu bili). Npr, Goran je već otvorio još jednu teretanu, Roko od totalnog dalmatinskog anonimusa postaje regionalna zvezda... Jedino Rubiju ostaje OnlyFans :heart:

Nakon ovog smaranja na Veću mislim da neki jesu istinski ljuti (Sumeja) a drugi drame zbog režije. Zanimljivo da Stevan i Nika nisu imali ništa da prikenjaju ali zato Mina gruva kao da je oštećena direktno jer je izbaciše pre finala. Ili je samo i previše ušla u ulogu, pitaj boga. Vidimo sutra su na terenu i navijaju, valjda će pustiti Zlu Nađu i Još Goru Tenu da s njima budu publika. Kroz kakvog je toplog zeca prošla Tena, Nađa se dobro provukla. 

 

Milica po običaju preopširna u odgovoru Sumeji ali dve stvari stoje:

- ona je za Sumi i dalje streptomicin

- uzela je u zaštitu Nađu kad već ona sama ne ume ljudski za sebe da govori

 

Zaslužena četvorka u finalu, sutra će biti hit za gledanje. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Pa ako su dopustili da ih produkcija ubedi da se ovako ponašaju, onda su tek potpuni debili jer nakon ovakvog imbecilnog nastupa na veću velika većina njih može samo u zemlju da se zakopa, a ne da razmišlja o nekoj popularnosti. 

Meni je ovo sve skupa toliko preglupo da mislim da bi bilo bolje odrađeno da zaista jeste režirano. Tena da je pokušala da ubije Sumeju na spavanju pokupila bi manje hejta. Nevena je plavima bila dobra dok su ždrali zbog njenih pobeda u igrama, ali ajde sad da se setimo da je jednom pre dva meseca glasala za Gorana kad i 5 drugih ljudi. 

I zašto se od osoba koje su su slate u duel u svakoj mogućoj prilici zahteva da se pravdaju kako su glasale i zašto? Mislim, zašto se od bilo koga to očekuje, ovo je jebeni Survivor!?

 

A i jebo mene kad sam počeo da gledam ovo sranje. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Dali_man said:

 

- Ne znam da li je to praksa u sveckim Survivoima, ali odluka da loozeri odlucuju sudbini boljih od sebe mi je bas bas bedno, pa nek je i obican show

 

 

Koliko kapiram, to je jedna od retkih stvari koja je zadržana iz originalnog formata. E sad, opet koliko kapiram, u regularnim Survivorima je praksa da svi međusobno kolju, prave klanove, zabijaju noževe u leđa i nikad ne znaš ko kome radi o glavi, i to se smatra apsolutno legitimnim, te onaj ko uspe da ubedi veće da glasa za njega zaista mora da na neki način to i zaradi. 

Ovde se prave skandali od toga ko je koga jednom nominovao pre 100 godina i zašto je neko rekao da će glasati za nekog, pa promenio mišljenje, naravno da je takvo veće besmisleno. A vrhunac je da ovakvo veće na kraju zapravo kažnjava jedine dve osobe  koje su se usudile da naprave pravi Survivor potez, što je zapravo protivno samoj definiciji ovakvog takmičenja.

I ovo je dokaz zašto bliski prijatelji NE treba da učestvuju zajedno u ovakvom pola Survivor pola Big Brother formatu, Ono kako je Tomislav preslišavao Nevenu i Tenu zbog Goranove nominacije od pre Hrista je bilo prejadno. 

Edited by Halvard
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...