Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, dùda said:

Navodno 15k jura

 

1 minute ago, msv said:

30k, mnogo manje nego ranije

 

pa dabovicka je onda ozbiljna debilka, ovoliko patetike i kenjanja i "mucenja" za 2,5 meseca, za cifru koju je zaradjivala skoro na mesecnom nivou..

da je nagrada i 100k, ne bi bilo vredno ovolikog patetisanja, posto ako neko od ovih takmicara ima 100k u steku, to bi trebala da je ona, i to minimum 100k jura..:fantom:

 

Link to comment

Ovi ljudi su uglavnom skandalozno, ali skandalozno glupi, pri čemu očigledno prednjači Maša. Bukvalno ne verujem.

Nisam je nikako hteo u finalu, što je svima ovde jasno :D, ali iskreno mi žao Tene kao da mi je rod rođeni, ispade najgora od sve dece ni kriva ni dužna. Užas.

 

Plavi su mi za divno čudo ostavili daleko gori utisak večeras od crvenih (osim Maše koja me je zaista zgranula glupošću, čak me ni Mina nije toliko iznenadila), ovo kako oni razmišljaju je plać majke božije, uprkos tome što su mi ispunili želju glasanjem.

Neeeee, vi uopšte niste glasali za Nevenu zato što vam je konkurencija, već što je zadnja došla. Ne, Presveti Gorane od Čavona, ti uopšte ne želiš Tenu u finalu jer znaš da nema šanse da ti parira na poligonu, nego because reasons. 

Svi plavi bi sigurno sami sebe poslali u duel, nema tu dileme. I niko ništa nije naopako radio pa moraju da se iz naftalina izvlače neke situacije u kojima nije samo jedna osoba učestvovala. 

 

Stvarno mi je drago što se ovo završava sutra. I da, Neve - GAZI! 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...