Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Sledeće pitanje je gde je jebena policija da takve ljude izbaci iz saobraćaja.

 

Jebena policija ga je sigurno par desetina puta do sada propustila uz namig i čašćavanje.

 

Svaki saobraćajni policajac koji primi mito od bahatog vozača odgovoran je za svako naredno sranje u saobraćaju koje taj vozač načini.

Link to comment

Ima ljudi koji izgledaju kao silosi ali su jako dobre osobe. :)

 

Nije to merodavno. 

 

Mislim da možemo da otvorimo neku sociološku diskusiju o određenom lajfstajlu, njegvoj ekspresiji i implikacaijama na građane koji nisu njegov deo ali mislim da prosto nemamo kapaciteta ovde za to. A i ne bih rekao da postoji jasan uzročno-posledičan odnos. 

 

Mislim da ljude bez osećaja za okolinu treba odstraniti iz saobraćaja momentalno. Vožnja 160 na sat je psihopatska i takvi ljudi moraju pod hitno da budu sklonjeni sa volana. Ono što je poražavajuće je da je danas prisutno brdo komentara koji relativizuju njegovo ponašanje. Nisam vozač ali to mi ukazuje da njegovo ponašanje nije toliko neuobičajeno. Sledeće pitanje je gde je jebena policija da takve ljude izbaci iz saobraćaja.

 

I tu bi bio i kraj. Da li postoji kulturni izraz koji prati takav mindset, u to bolje da ne ulazimo. 

 

to je default ponasanje vecine onih koji "mogu" tako da se ponasaju, a istovremeno je i zelja mnogih koji ne mogu. tako je to u zemlji gde su uzori i idoli kriminalci, dripci, ratni zlocinci i materijalno bogati bez obzira na model sticanja bogatstva. tom krkanu vise mase zavidi i zeli da bude kao on, nego sto ima onih koji ga se groze. 

Link to comment

Ima ljudi koji izgledaju kao silosi ali su jako dobre osobe. :)

 

Nije to merodavno. 

 

Mislim da možemo da otvorimo neku sociološku diskusiju o određenom lajfstajlu, njegvoj ekspresiji i implikacaijama na građane koji nisu njegov deo ali mislim da prosto nemamo kapaciteta ovde za to. A i ne bih rekao da postoji jasan uzročno-posledičan odnos. 

 

Mislim da ljude bez osećaja za okolinu treba odstraniti iz saobraćaja momentalno. Vožnja 160 na sat je psihopatska i takvi ljudi moraju pod hitno da budu sklonjeni sa volana. Ono što je poražavajuće je da je danas prisutno brdo komentara koji relativizuju njegovo ponašanje. Nisam vozač ali to mi ukazuje da njegovo ponašanje nije toliko neuobičajeno. Sledeće pitanje je gde je jebena policija da takve ljude izbaci iz saobraćaja.

 

I tu bi bio i kraj. Da li postoji kulturni izraz koji prati takav mindset, u to bolje da ne ulazimo. 

Gde ti zivis, pa ovo je vecina u Srbiji. Doduse ima taj predlog svojih prednosti, taman bi se Srbija svela na realan i odrziv nivo populacije, jedno pola miliona, milion. 

Link to comment

Jebena policija ga je sigurno par desetina puta do sada propustila uz namig i čašćavanje.

 

Svaki saobraćajni policajac koji primi mito od bahatog vozača odgovoran je za svako naredno sranje u saobraćaju koje taj vozač načini.

Ima na forumu koji jedan od naših forumaša aktivnije prati (neću da ofiram dalje) jedan potencijalni ubica baš ovakav... Peglanje do daske™, tempo, ovo-ono, silne pare, nepismenost, bahatost, bezobrazluk i naravno to čašćavanje na sve strane, od saobraćajaca do načelnika... I otvoreno hvalisanje o tome na internet forumu.

Link to comment

U pravu si, treba privatizovati raskrsnice i semafore, pod hitno.

 

Ponasanje prisutnih i onih koji su naisli je, koliko se da videti, ok za sam dogadjaj i doba noci.

Kad se ovako nesto dogodi, uvek prodje nekoliko poprilicno dugih sekundi dok se ljudi opsulje i shvate sta se dogodilo,

Pa ovde je samo od eksplozije koja se cuje kod ovakvih lomova bilo potrebno vreme da ljudi dodju k sebi.

Ovo mora da je puklo samo tako.

i onda prođe tih par sekundi, a oni nastave svojim putem!

Edited by Ravanelli
Link to comment

Uz to, bojim se da ni najrigorozniji zakoni ne bi mnogo promenili. Sveopšte divljanje po ulicama je samo odraz sveopšteg raspada društva.

 

Pa to mi je zapravo najjači utisak danas. Hrpa FB komentatora je skočila praktično da brani ovoga jer "nije on kriv". Kao da je njegovo ponašanje nešto najnormalnije. A izgleda i da jeste. 

 

Mi smo u daleko većoj banani nego ikad do sada. Ja sam to tek danas ukapirao. 

Link to comment

Pa to mi je zapravo najjači utisak danas. Hrpa FB komentatora je skočila praktično da brani ovoga jer "nije on kriv". Kao da je njegovo ponašanje nešto najnormalnije. A izgleda i da jeste. 

 

Mi smo u daleko većoj banani nego ikad do sada. Ja sam to tek danas ukapirao. 

 

 

o da...

Link to comment

ja vise ne vozim motor, a uskoro cu prestati da vozim i bicikl, jer se oznacenim stazama vise ne moze proci ko svet od budala. aj sto setaju tuda, guraju kolica sa bebama, vodaju pse, nego napadaju i divljaju kad im zazvonis. 

Link to comment

Mi smo u daleko većoj banani nego ikad do sada. Ja sam to tek danas ukapirao. 

 

Kolektivno prsnuće nacije se najbolje vidi na ulici tj u saobraćaju, javnom prevozu i na licima prolaznika. Pećina je natrpana dinamitom do vrha, sad se čeka samo da neko potpali fitilj.

Link to comment

Pa to mi je zapravo najjači utisak danas. Hrpa FB komentatora je skočila praktično da brani ovoga jer "nije on kriv". Kao da je njegovo ponašanje nešto najnormalnije. A izgleda i da jeste. 

Mi smo u daleko većoj banani nego ikad do sada. Ja sam to tek danas ukapirao. 

mislim da je delimično jer kada je to izašlo prekjuče (bez snimka), lik je odmah bio monstrum™, sa sve print screenovima fb.a

 

sada kada je izašao snimak, otišlo je malo u njegovu korist, pa ljudi vole biti pametni i ukazati™ na to

Link to comment

Pa to mi je zapravo najjači utisak danas. Hrpa FB komentatora je skočila praktično da brani ovoga jer "nije on kriv". Kao da je njegovo ponašanje nešto najnormalnije. A izgleda i da jeste. 

 

Mi smo u daleko većoj banani nego ikad do sada. Ja sam to tek danas ukapirao. 

 

Uglavnom i jeste, na autoputu ako voziš oko 100-110, znači skoro na ograničenju, nema ko te neće obići, ne samo "besna" kola već i skoro svaki Punto, Clio, pa čak i ambiciozniji vozači Juga itd. Slično i u gradu, ako je bulevar iole prazniji, skoro da ne smeš voziti 30-40, što bi bilo normalno, već će se neko nabiti od pozadi da "blicuje" da se skloniš/požuriš

Edited by Time Crisis
Link to comment

Ja sam u zivotu dva puta prosao kroz crveno, oba puta jer sam odlutao mislima zesce. Jednom bio sam, ujutru, ovamo kod nas u SM na jednom prometnom mestu, a drugi put u Rumi kad sam vozio jos cetvoro ljudi u NS, tamo na onom semaforu ispred kojeg je lezeci policajac. U oba puta je bio dan i to je valjda bila olaksavajuca okolnost, plus sto se na tim mestima ne divlja kao ovde gde je bilo ovo sranje.

 

Ovo je bas splet nesrecnih okolnosti ali jebem mu majku, koliko god da je sjebao ovaj sa prolaskom kroz crveno, jednostavno ne mozes ovako divljati i voziti ovom brzinom, cak ni nocu kad je kao manja guzva. Kakav jebeni bolid.

Link to comment

brate...sad sam video snimak. dok se neko ne osudi na 20 godina robije za ovako nesto (kad vec nema smrtna kazna) nema nista od ovoga. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...