Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

On 14.10.2021. at 20:12, Valkyrie said:

Ma to sve posle je za neku horor-komediju bukvalno. Super je i kad daje gas po svaku cenu da se iskobelja a VARNIČI mu osovina točka uz šinu koliko je trenje.

Meni deluje da su onaj lik sa ženom i Citroën valjda hteli da pomognu al što kažeš, lik ni ne izlazi iz auta, ko zna kakva budala je u pitanju. Možda im viče "u redu je, brale, rešio sam ga, hehe" 

valkira skapirala 1/1. nema on problema sa sljunkom nego mu je prednji levi tocak preskocio sinu tako da je ostao zarobljen i ne moze ni napred ni u rikverc.

a @namenski je video najprostije, najbrze i provereno sigurno resenje sa onim velikim traktorom koji je btw prozujao izmedju polubranika kao kroz sikanu na stazi :)

 

na kraju, nisam ni video, da li je vozac uopste izasao iz kola?

Link to comment
12 hours ago, Tale said:

 

Ovo iz Bloka 37 je redovna scena zbog lose signalizacije i dozvoljavanja parkiranja gde kome padne na pamet. Ljudi skracuju tih par desetina metara da ne bi vozili vise od kilometar kroz blok sa stalnim zastajkivanjem jer se neko uparkirava i isparkirava. Na drugoj strani bloka je ista takva ulica dvosmerna.

  • +1 2
Link to comment
On 5.10.2021. at 21:58, Filozof manijak said:

Nikad mi nece biti jasno sto ne stave duže rampe, do kraja kolovoza. Ovako napola samo mame kretene da se igraju životom.

 

On 5.10.2021. at 22:06, Moonwalker said:

Pa svuda su napola pokrivaju "svoju" traku. Morala bi da bude masivnija konstrukcija u zglobu za duzu samim tim i skuplja i mislim da bi se vise kvarila. Ne moze se napraviti prepreka da sprecis budalu. Dovoljno je sto je spustena.

 

Imas rampe koje pokrivaju obe trake ali za to moras da imas dvije rampe sa jedne strane (znaci ukupno 4 rampe) sto kosta mnogo vise i stavljaju se na velike raskrsnice sa mnogo prometa. 

Drugi razlog je ako se rampa spusti dok prelazis prugu, psiholoski je lakse izaci ako nemas spustenu rampu ispred sebe (iako su te rampe tako napravljene da se lako slome ako ih udaris pozadi).

 

 

On 14.10.2021. at 19:15, čekmeže said:

Zanela ga brzina pa ostao u šljunku. Voz dobor izgleda, a i pružni prelaz. Kod nas su pružni prelazi tako loše urađeni u smislu da nisu u ravni sa putem da hteo ne hteo moraš prvom, drugom. skoro ko ležeći policajci.

 

Ovi pruzni prelazi su mi najgori (put presjeca prugu pod jako malim uglom). Bez rampe, nikakva vidljivost, uzas.

Link to comment
8 hours ago, Tale said:

Znam to, al' opet.. to je 2 minuta više.

Primeti da sam morao da se popnem na ivičnjak da bih ga propustio.

Da nema parkiranih automobila bilo bi dovoljno mesta. Problem je sto ima previse automobila i vozaci smatraju da je parkiranje gde ti padne na pamet jedno od ljudskih prava, pa ih ima i po kolovozu i po pesackim stazama i po decijim igralistima, a preko puta je prazan parking, ali onda mora da se prelazi ulica da bi se doslo dokola, a i taj parking je zoniran, pa mora da se plati.

  • +1 2
Link to comment

Da li je to instinkt beogradskog vozača i njegove neprestane borbe za parking, tek kad vidiš kod nas nekog da se idiotski parkira (na trotoaru, uz banderu da ga ne odnese pauk, ukoso, na travu...) to je često bg tabla. Ono što provincijski vozač ne zna za razliku od Bg vozača je da ostavi odstojanje kada neko hoće da se parkira u rikverc. To se nabije u dupe i svira dok ne nastaviš napred. 

  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, čekmeže said:

Da li je to instinkt beogradskog vozača i njegove neprestane borbe za parking, tek kad vidiš kod nas nekog da se idiotski parkira (na trotoaru, uz banderu da ga ne odnese pauk, ukoso, na travu...) to je često bg tabla. Ono što provincijski vozač ne zna za razliku od Bg vozača je da ostavi odstojanje kada neko hoće da se parkira u rikverc. To se nabije u dupe i svira dok ne nastaviš napred. 

:laugh:

Link to comment
5 hours ago, Delija67 said:

Da nema parkiranih automobila bilo bi dovoljno mesta. Problem je sto ima previse automobila i vozaci smatraju da je parkiranje gde ti padne na pamet jedno od ljudskih prava, pa ih ima i po kolovozu i po pesackim stazama i po decijim igralistima, a preko puta je prazan parking, ali onda mora da se prelazi ulica da bi se doslo dokola, a i taj parking je zoniran, pa mora da se plati.

Eto, zato najbolje da ne relativiziramo vožnju u suprotnom smeru zbog lenjosti 

Link to comment

išao danas za pazar. ona ibarska(dolina jorgovana) je bila večeras magnet za ludake. kombi pošte, kamioni raznih nosivosti koji pretiču sa 90-100kmh preko pune linije, neobleleženi traktori…

zovemo ekipu koja je krenula kasnije da ih upozorimo na ta dva traktora jel su bili zastrašujuće opasni, javljau se oni 15ak min kasnije stajali u koloni zbog nekog udesa, i ispostavi se da se neko zakucao u taj neobeleženi traktor sa sve prikolicom pozadi, pokidana bankina…

 

kasnije pre izlaska kod preljine na onom pravcu stojimo 45 min i prolazimo pored nekog prevrnutog maxi vana sa napumpanim air bagovima i bez krova, hitna pomoć, saobraćajci…

 

horor

:ph34r:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Mnogo sam se potresla sad, ovo je strašno u kakvoj mi svakodnevnoj neizvesnosti živimo. Bukvalno ne znaš hoćeš li omrknuti ili osvanuti. 

Jadna, jadna žena. Ubicu mercedes'ma za kuke pa sva četiri svako na svoju stranu. 

  • +1 1
Link to comment

Slična situacija kod nas u selu pre neki dan, čovek skreće levo na svoju ćupriju, lik kreće u obilaženje kolone i udara ga pravo u vrata, poginuo na mestu. Ubica ilegalni taksista, dvadest i neka, 120 na sat i 0.9 naduvao.

  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...