Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

22 minutes ago, Valkyrie said:

Zaneo ga šljunak?

Ma to manje-vise, kreten je jednostavno bio previse brz....

Ali iznad svega i pre svega: ni jedno jedino prolazece motorno vozilo nije se zaustavilo (OK, ona dvojica u malom mercedesu su se na kratko konsultovalatm) da barem ponudi pomoc.

Samo traktor je mogao bez po muke da ga izgura, nista sajle, nista zadrzavanje, sa manje stete nego sto je napravio voz; 3-4 ljuda bi ga, siguran sam, pomakla i bez traktora...

A lika koji do nailaska voza nije nasao za potrebno da barem izadje i osmotri stanje ne vredi ni komentarisati, sa sve nenapustanjem ljubimca na cetiri tocka... :isuse: 

Bitno je da su se, posle svega, poceli da okupljaju posmatraci....

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Zaneo ga šljunak?

Zanela ga brzina pa ostao u šljunku. Voz dobor izgleda, a i pružni prelaz. Kod nas su pružni prelazi tako loše urađeni u smislu da nisu u ravni sa putem da hteo ne hteo moraš prvom, drugom. skoro ko ležeći policajci.

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Ma to manje-vise, kreten je jednostavno bio previse brz....

Ali iznad svega i pre svega: ni jedno jedino prolazece motorno vozilo nije se zaustavilo (OK, ona dvojica u malom mercedesu su se na kratko konsultovalatm) da barem ponudi pomoc.

Samo traktor je mogao bez po muke da ga izgura, nista sajle, nista zadrzavanje, sa manje stete nego sto je napravio voz; 3-4 ljuda bi ga, siguran sam, pomakla i bez traktora...

A lika koji do nailaska voza nije nasao za potrebno da barem izadje i osmotri stanje ne vredi ni komentarisati, sa sve nenapustanjem ljubimca na cetiri tocka... :isuse: 

Bitno je da su se, posle svega, poceli da okupljaju posmatraci....

Ma to sve posle je za neku horor-komediju bukvalno. Super je i kad daje gas po svaku cenu da se iskobelja a VARNIČI mu osovina točka uz šinu koliko je trenje.

Meni deluje da su onaj lik sa ženom i Citroën valjda hteli da pomognu al što kažeš, lik ni ne izlazi iz auta, ko zna kakva budala je u pitanju. Možda im viče "u redu je, brale, rešio sam ga, hehe" 

Edited by Valkyrie
  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Tale said:

Niko da se seti da obavesti mašinovođu, budući da je putni prelaz pod video nadzorom.

Ali voz jeste usporio baš, ne bi se zaustavio tako odmah da je bio u punoj brzini. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Tale said:

Usporio je jer je video, mislio sam na situaciju da ga nadzor obavesti da ima situaciju na tom prelazu i da treba da se zaustavi.

 

Clanova SNS-a ima..ima ih koliko hoces..ali bas da ih ima toliko da nadju nekoga da ga zaposle da samo gleda monitore sa pruznim prelazima..to je previse.

 

A i bolje ne jer bi i to zajebali.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...