Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Da imaš jeftiniju i manje kvarljivu rampu i da se oslanjaš na zdrav razum 99% ljudi koji će da sačekaju da se rampa podigne?
 
ne zna se to josh.

neki ovde su pratili sluchaj u kome ja pitam zeleznicu srbije da li uopshte/ikad ide ikakav voz kroz niz nedavno obelezenih a neobezbedjenih pruga koje seku put bela crkva vrshac na bukvalno shurnaest mesta. pitam iz razloga bezbednosti voznje i to nedvosmisleno. posle mesec dana odgovaraju da je moj upit prebachen sektoru za prevoz putnika srbija voz. njih josh nema, chekamo isuse.gif [emoji38]ol:

a nije smeshno, kad megatrendovci konachno jednom urede sistem letecemo svi zajedno u vazduh i gde smo mislili da nema fizichkh uslova ph34r.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

ne zna se to josh.

neki ovde su pratili sluchaj u kome ja pitam zeleznicu srbije da li uopshte/ikad ide ikakav voz kroz niz nedavno obelezenih a neobezbedjenih pruga koje seku put bela crkva vrshac na bukvalno shurnaest mesta. pitam iz razloga bezbednosti voznje i to nedvosmisleno. posle mesec dana odgovaraju da je moj upit prebachen sektoru za prevoz putnika srbija voz. njih josh nema, chekamo isuse.gif emoji38.pngol:

a nije smeshno, kad megatrendovci konachno jednom urede sistem letecemo svi zajedno u vazduh i gde smo mislili da nema fizichkh uslova ph34r.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

Ne bi trebalo, ž stanica u BC ne radi godinama. Šine su valjda još tu. 

Tako su pe par godina kad je isto neko stradao na pružnom prelazu stavili Andrejin krst na prelazu pruge Sr Kamenica-Beočin koja ne funkcioniše ko zna koliko. Sad vidim da su izvadili i šine, pa su se setili da uklone i znak.

 

Link to comment
Ne bi trebalo, ž stanica u BC ne radi godinama. Šine su valjda još tu. 
Tako su pe par godina kad je isto neko stradao na pružnom prelazu stavili Andrejin krst na prelazu pruge Sr Kamenica-Beočin koja ne funkcioniše ko zna koliko. Sad vidim da su izvadili i šine, pa su se setili da uklone i znak.
 
znam ja da nije ishlo nishta, ali smo ovog leta uochili novopostavljene znake, bash gusto i po 3-4 u nizu isped svakog prelaza, a da je pruga apsolutno nepregledna, shto nas je inspirisalo na ideju da zeleznica srbije mozda namerava da vozovima ubija neobaveshtene vozache, pa da se posle chudi. ono, nikad se ne zna. lokalci naravno nemaju pojma, a prelazish, ono tipa ko ovaj lik sa videa, da zadjesh u gustish da vidish da ne ide neshto. ili zazmurish pa jebiga.

odgovorice mi valjda nekas sektor za prevoz putnika.

ovo je vecinski zemlja teshkih idiota.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
Ovaj na kružnom toku, on je jedan od onih "samo da pitam" likova
bukvalno. onaj shto kad se pogreshno prestroji, ne pada mu na pamet da obidje popravni krug oko bloka, nego njari odmah na sve oko sebe u raskrsnici, iz svih pravaca i smerova, da ga puste, jer on to zasluzuje hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

bukvalno. onaj shto kad se pogreshno prestroji, ne pada mu na pamet da obidje popravni krug oko bloka, nego njar odmah na sve oko sebe u raskrsnici, iz svih pravaca i smerova, da ga puste, jer on to zasluzuje :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

čovjek je u fazonu "ajde šta je frka, šta se svi držite pravila kao pijan plota, samo da prođem, je li smetam nekom? Ne smetam, tako da ne vidim razlog za dizanje dževe, ovako je brže, i ja bih tebe pustio"

  • +1 2
Link to comment

Možda stvarno ne zna. 

 

Što se tiče šina, nije mi bilo svejedno da vozim na relaciji mislim Rača - Svilajnac, prvi put ikada. Stalno neki pružni prelazi, ne znaš je li radeća pruga ili nije, rampe podignute a znamo da im ne možemo verovati. 

 

 

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...