Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Sad sam našao, Novosti su objavile vest

Quote

 

U udesu su učestvovala dva automobila. Automobil koji se kretao iz pravca Tašmajdana prema Cvijićevoj udario je u "mercedes" i prevrnuo se na krov.

Ekipe Hitne pomoći hitno su izašle na teren.

Kako saznajemo, osoba koja je bila zaglavljena u automobilu povređena je hitno je prebačena u Urgentni centar.

 

Ovaj se zaleteo odozgo, i tras. Biće valjda sve ok...

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, borris_ said:

12 hours ago, borris_ said:
Najlakse je bilo u Njemackoj, svi bas svi voze desnom stranom i prestize se lijevom.

 

 

Kada neko gnjavi u srednjoj traci, ono sta se radi jeste da ga preteknes s' leva, svirnes na kratko dok ga prolazis, onda predjes u srednju i odmah u desnu, da bi shvatio kako bi trebalo. (Mislila sam prvo da ovo radi samo moj muz ali videh i druge) Ili mu se ablenduje, zbilja cesto upali.
Iako ima i tu slucajeva i pajsera, kultura voznje je na mnogo boljem nivou nego kod nas.

 

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam kako tebi ali meni ovo svakodnevnica po BG. Tom gradu treba još par stotina hiljada kamera, al da rade. Ili da se forsira rešenje o kamerama u automobilima, al da ih sud priznaje. 

  • +1 1
Link to comment
On 28.8.2021. at 23:17, rock bob said:

neki dan sam dolazio u bg i na onoj deonici pred ulazak u bg gde se auto put siri na tri trake, niko ne vozi desnom trakom. svi voze srednjom i koriste je kao da je desna, ja gledam da li sam ja lud sto vozim desnom, da nije zaustavna u cemu je stvar

 

ali zanimljivo mi je da bas niko ne vozi tom trakom, a trebalo bi svako ko ne pretice

 

 

 

Ako misliš na onaj uspon kod bubanj potoka to još i donekle mogu da razumem, uspon nije bezazlen a i nažalost ima i dalje kamiona koji su toliko pretovareni da mile bukvalno 20/30 kmh desnom trakom. Ceo taj kraj BG zna za taj problem pa umesto da rizikuju da zakucaju kamion ili bus voze srednjom trakom.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, desboj said:

Ne znam kako tebi ali meni ovo svakodnevnica po BG. Tom gradu treba još par stotina hiljada kamera, al da rade. Ili da se forsira rešenje o kamerama u automobilima, al da ih sud priznaje. 

Ne dešavaju mi se svakodnevno ovakve makazice a na gradskim ulicama sam u proseku 100km dnevno.

Ovom gradu treba manje vozila na ulicama.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...