Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

ili izadje sa drugarom koji ima pajser

 

Spoiler

to bilo na batrovcima, na ulasku u hr ... taman stigoh u kolonu, jedno 3-4 km od kucica

pored mene, po zaustavnoj traci, prodje bmw stranih tablica ... ja za njim

izdje jedna kola da mu prepreci put, izadju ljudi pred njega, njih pet/sest

iz bmw-a vojica turaka, a suvozac sa pajserom duzim od podlaktice

ovi njima nesto, kao ne moze ... ovaj njima nesto na turskom i mase li pajserom, mase

sklonise se ljudi i kola se vratise u kolonu, a nas par pametnih dodjosmo skroz do kucica

njega su policajci parkirali sa strane na detaljni pregled, ja prosao, a zaustavna traka se popunila sasvim

 

Link to comment
2 hours ago, Aleksandar88 said:

Zbog čega misliš da ste ti i tvoje vreme važniji od svih drugih ljudi koji su stajali u toj koloni?

 

ne mislim ... 

japanac sam kada je u pitanju postovanje reda

sa druge strane sam srbin kada gledam da drugi koriste situaciju

Link to comment

Ako ne misliš zbog čega si obišao kolonu ljudi koji uredno čekaju da dođu na red za prelazak granice? Koje je opravdanje da se posereš po desetinama drugih? Šta kao turčin prošao, što si ti samuraj da čekaš?

Link to comment

Ja sam poceo da zamisljam da ih je neka teska muka naterala, tipa umire im dete u kolima pa se ne nerviram. Jer realno nemam pojma sta su motivi da rade to. 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Aleksandar88 said:

Jebote, nevezano za ovog čedu koji je japanac osim kad se nešto desi, ozbiljno mi idu na kurac ljudi koji u marketima idu ispred tebe jer imaju manje artikala, ulaze kod doktora preko reda jer bi samo nešto da pitaju, preteknu kolonu na semaforu pa se uključe iz trake za prestrojavanje itd... Svi koriste bazičnu pristojnost drugih da ih ne naduvaju kurcem.

Ja za samoposlugu naduvavam kucem samo tako... Doduše pomaze malo i izgled, 130kg i ćelava glava... Pre 2 godine sam se skoro potukao sa nekim matorim drkadžijom, a da bude najgore, ja sam strašno žurio jer mi je klinja bio u bolnici i kupovao sam neke sitnice ženi da ima tokom noći... Budala je insistirao da ga pustim jer ima samo jednu stvar, a ja sam recimo imao 5...

 

I za to preko reda, samo da pitam ™ sam jednom izbačen iz zgrade MUPa u NS, jer sam hteo da preskočim pult... Moj broj je stojao sat vremena, ja nikako da prodjem... Na kraju sam napravio scenu, popizdio skroz...

 

Jebeš pristojnost, to je precenjeno...

 

 

  • +1 5
Link to comment

Na nekoliko mesta u Istanbulu (uglavnom u poslovnim distriktima gde rade "bele kragne") važi nepisano pravilo da ako probaš da obiđeš kolonu automobila i ubaciš se negde na početak, bukvalno svi koji to snime će da legnu na sirene a tamo gde hoćeš da se ubaciš će svi da se nabiju na 5 cm jedni od drugih i da te aktivno opstruiraju, sve usput ležeći na sirenama. Realno je blam naći se u takvoj situaciji, ne verujem da ima mnogo "povratnika".

 

U ostalim delovima grada (95%) pravilo je univerzalno i jednostavno: "Ubacuju se oni tebi, ubacuješ se ti njima".

Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

Na nekoliko mesta u Istanbulu (uglavnom u poslovnim distriktima gde rade "bele kragne") važi nepisano pravilo da ako probaš da obiđeš kolonu automobila i ubaciš se negde na početak, bukvalno svi koji to snime će da legnu na sirene a tamo gde hoćeš da se ubaciš će svi da se nabiju na 5 cm jedni od drugih i da te aktivno opstruiraju, sve usput ležeći na sirenama. Realno je blam naći se u takvoj situaciji, ne verujem da ima mnogo "povratnika".

 

U ostalim delovima grada (95%) pravilo je univerzalno i jednostavno: "Ubacuju se oni tebi, ubacuješ se ti njima".

 

znaci turci fini samo u poslovnim distriktima

bold se desava na svim granicnim prelazima ... ne naravno od svih 

uvek su to tablice zapadnih zemalja, ali ruta mi govori da su poreklom sa bosfora

 

svake godine se desi nesto slicno kao sto sam gore opisao za batrovce

jednom je na ulasku u srbiju iz makedonije jedna devojka poljakinja izasla iz kola i stala ispred turcina

kao, samo preko mene mrtve

isturirao ludak i tako sa gasom se pomerio dva puta prema njoj po par centimetara ... makla se cura kad je videla sa kakvom budalom ima posla

policiju boli uvo da dodje i proveri (a sve bilo u medjugranicnoj zoni), dzaba sviranje kolone

 

najgori su redovi na granicama kada turci krenu u migraciju, a nekada ih jednostavo ne mozes izbeci

Link to comment
23 hours ago, cedo said:

stavljam vas u fioku piglu ... koliko ste prekoracili 5km/h ... ne znate da stanete na kafu :D 

Ja sam izašao na auto-put kod Palića, i auto-put mi je bio prazan skroz do Beograda, nisam se mimoišao sa 10 vozila, vidljivost bila izvrsna, ja raspoložen, pa sam ga nagazio (i to Opel Astru G od 90 konja, šta bi bilo tek da sam vozio nešto ozbiljnije). Mislim da je pod tim uslovima mogao da se bezbedno vozi po putu i bolid Formule 1 sa 300 km/h. Mislim da mi je prosek bio nešto tipa 143 km/h, stigao sam od Subotice do BG za manje od sat i po.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

Ja sam izašao na auto-put kod Palića, i auto-put mi je bio prazan skroz do Beograda, nisam se mimoišao sa 10 vozila, vidljivost bila izvrsna, ja raspoložen, pa sam ga nagazio (i to Opel Astru G od 90 konja, šta bi bilo tek da sam vozio nešto ozbiljnije). Mislim da je pod tim uslovima mogao da se bezbedno vozi po putu i bolid Formule 1 sa 300 km/h. Mislim da mi je prosek bio nešto tipa 143 km/h, stigao sam od Subotice do BG za manje od sat i po.


ubedjen sam da mi to produzi zivot

pa jos ako se pogodi da sam sam

Link to comment
29 minutes ago, cedo said:

bold se desava na svim granicnim prelazima ... ne naravno od svih 

uvek su to tablice zapadnih zemalja, ali ruta mi govori da su poreklom sa bosfora

 

svake godine se desi nesto slicno kao sto sam gore opisao za batrovce

jednom je na ulasku u srbiju iz makedonije jedna devojka poljakinja izasla iz kola i stala ispred turcina

kao, samo preko mene mrtve

 

Poljakinja je carica jer vam je svima objasnila šta je trebalo da uradite.

 

Nije fora u tome da se svi pretvorimo u turske gastose i krenemo da se šlepujemo iza njih, nego je fora da vas 20 na Batrovcima uradite isto što i Poljakinja. I da se niko ne skloni, jer majmun ne može ništa da uradi protiv 20 poprečenih automobila. A ako izađe iz auta sa pajserom, da skoči vas 20 i nabijete mu taj pajser u dupe.

 

Ovako, dok je jedan na jedan, i dok je taj jedan što majmunu izlazi na crtu žena a ostali junaci nikom ponikoše i iza turčina se iskusno odšlepaše, mrka kapa i za vas i za sve nas. Nemamo ni kome ni zašto da se žalimo.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Aleksandar88 said:

Jebote, nevezano za ovog čedu koji je japanac osim kad se nešto desi, ozbiljno mi idu na kurac ljudi koji u marketima idu ispred tebe jer imaju manje artikala, ulaze kod doktora preko reda jer bi samo nešto da pitaju, preteknu kolonu na semaforu pa se uključe iz trake za prestrojavanje itd... Svi koriste bazičnu pristojnost drugih da ih ne naduvaju kurcem.

 

U ovom zaostalom delu kontinenta oni koji su dzukele vez blama, lopuze i prevaranti..smatraju se "sposobnima i uspesnima".

 

I to nikad nece da promeni.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...