Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

glas macy gray je uuuuuuzasno iritantan.nikad nisam kapirala ljude koji se loze na njen nacin pevanja i glas.i ne podnosim alanis moriset. i nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da slusa njene pesme.

Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

priznajem da mogu da podnesem gwen stefani. priznao bi i ranije, nego se nisam uspjeo sjetiti imena joj. i njena verzija it's my life mi je daleko bolja nego talk talk. i ima jedna njena pjesma koju bash volim chuti, ali nikako da se sjetim kako se zove. annie - heartbeat mi je draga. i jebemti, zasto mi nista vise ne pada na pamet, kad znam da ima gomila toga...e, da, ne volim ni najmanje pearl jam i soundgarden. i uopste taj grunge pokret. meh!edit: ta od gwen stefani se zove sweet escape! whoopie!

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
(Ebiga, moj problem sa ovim "bombama od priznanja" je to sto nemam inhibicije pa nista nikad nisam ni krio)
e pa ja sam krila sta onako pravo volim. Edited by kingmaker
Link to comment

Zbog cimerovog U2 sam razduzio opremu i iselio se iz stana :puke: Ali osim Kim Wilde :heart: volim i jos neke stvari iz 80tih. Denis & Denisedit: Volim grounge! Odrastao slusajuci ga.

Edited by Biohemija
Link to comment
i njena verzija it's my life mi je daleko bolja nego talk talk.
:Hail:nisam cuo, ali ovo je jako, mora da se zabelezi i pohvali.a sad jebiga moram i da cujem tu obradu.da krenemo od trasha i neshvatanja genijalnosti (a da, ja ne razumem ni trout mask replicu, mada uredno posedujem) i u politickinekorektne vode - ja volim beogradski sindikat -_-
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...