Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

priznanja

Featured Replies

glas macy gray je uuuuuuzasno iritantan.nikad nisam kapirala ljude koji se loze na njen nacin pevanja i glas.i ne podnosim alanis moriset. i nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da slusa njene pesme.

  • Replies 511
  • Views 60.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kevin Carter
    Kevin Carter

    Prošlo je 10 godina, a ja ovu verziju prvi put vidim. Hvala!

  • Ubacili i snimke nastale 20 godina posle originalnog spota.  

Ne mrzim U2, stavise simpatisem stare, do Joshua Tree(Ebiga, moj problem sa ovim "bombama od priznanja" je to sto nemam inhibicije pa nista nikad nisam ni krio)

  • Author

hmm, sta li ovaj krije....

Izgleda je ovaj topic bio potreban da bi se neki uopste javili na Muziku... Mozda treba posebni ptf, Trash muzika?
ovakvi topici bi bili korisni i zanimljivi i na drugim pDf-ovima :rolleyes:
hmm, sta li ovaj krije....
Dobro, naterao si me: volim neke pesme od Tozovca!
Ne mrzim U2, stavise simpatisem stare, do Joshua Tree
takodje, s tim da se meni svidja i zooropa

još jedan za u2

priznajem da mogu da podnesem gwen stefani. priznao bi i ranije, nego se nisam uspjeo sjetiti imena joj. i njena verzija it's my life mi je daleko bolja nego talk talk. i ima jedna njena pjesma koju bash volim chuti, ali nikako da se sjetim kako se zove. annie - heartbeat mi je draga. i jebemti, zasto mi nista vise ne pada na pamet, kad znam da ima gomila toga...e, da, ne volim ni najmanje pearl jam i soundgarden. i uopste taj grunge pokret. meh!edit: ta od gwen stefani se zove sweet escape! whoopie!

Edited by gervasius twinkleminkleson

e, da, ne volim ni najmanje pearl jam i soundgarden. i uopste taj grunge pokret. meh!
Ih... pa priznanje od 1 kvaliteta bi bilo da se voli grunge :D
e, da, ne volim ni najmanje pearl jam i soundgarden. i uopste taj grunge pokret. meh!
de me nađe, mrzim nirvanu, mrzim jebenog kurt kobejna i njegov unjkav glas i one istegljene džempere! angry.gif
(Ebiga, moj problem sa ovim "bombama od priznanja" je to sto nemam inhibicije pa nista nikad nisam ni krio)
e pa ja sam krila sta onako pravo volim.

Edited by kingmaker

e pa ja sam krila sta onako pravo volim.
Znam za tebe, ali necu da te ofiram.

Zbog cimerovog U2 sam razduzio opremu i iselio se iz stana :puke: Ali osim Kim Wilde :heart: volim i jos neke stvari iz 80tih. Denis & Denisedit: Volim grounge! Odrastao slusajuci ga.

Edited by Biohemija

  • Author
i njena verzija it's my life mi je daleko bolja nego talk talk.
:Hail:nisam cuo, ali ovo je jako, mora da se zabelezi i pohvali.a sad jebiga moram i da cujem tu obradu.da krenemo od trasha i neshvatanja genijalnosti (a da, ja ne razumem ni trout mask replicu, mada uredno posedujem) i u politickinekorektne vode - ja volim beogradski sindikat -_-
  • Author
Denis & Denis
ih, pa ovo je vec za wet dreams sa pocetka osnovne.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.