Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

priznanja

Featured Replies

yp. i mene topik podsjeća malo na one popularne negativne osobine sa razgovora za posao, tipa perfekcionist sam :unsure:

  • Replies 511
  • Views 60.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kevin Carter
    Kevin Carter

    Prošlo je 10 godina, a ja ovu verziju prvi put vidim. Hvala!

  • Ubacili i snimke nastale 20 godina posle originalnog spota.  

sugababes

sugababes
to je već nešto. eurosong :heart:
sugababes
freak like me ^_^ -_- a može i gorepomenuta kaaaaaaaaajli :wub:
  • Author
Kurdi, hvala ti sto si se prvi otvorio...Imam i ja neka zapazanja i pitanja koja bih podelio sa odeljenjem...1. Zasto se cobanima toliko svidela bas Azra pa onog nesretnika i ljucku tugu iskovase u kult?2. Nikada nisam mogao da slusam Gang of Four a probao sam, bog mi je svedok!3. album "Closer" je isto dosadan i jebes ga...4. Odlicni su mi Pogues bez Shanea5. Voleo bih da izgore svi primerci svih izdanja B92 muzicke produkcije osim onih par Eva Brauna ali i tu da se izgrebu neki delovi.ima jos ali sad sam umoran...
primera radi, 2 - 4 su teska artiljerija, za to masiv rispekt, znam da ti nije bilo lako da kazes, i nadam se da ti je sada ipak lakse.ali sta znaci priznajes da ne volis azru???pa ja jos uvek skupljam hrabrost da priznam da volim azru.
  • Author

ja sam u osnovnoj skoli tvrdio da je the wall dobar i dubok film.ne samo sto sam to tvrdio drugima, nego sam ga i sam stvarno ponovo gledao.

ali sta znaci priznajes da ne volis azru???pa ja jos uvek skupljam hrabrost da priznam da volim azru.
ih, al zato mp garant vole djoku balaša :)

ne podnosim belle and sebastian

  • Author
ne podnosim belle and sebastian
there, there... sve ce biti u redu.
  • Author
ih, al zato mp garant vole djoku balaša :)
ja sam bio na novogodisnjem koncertu, najvise volim pesmu noc kada sam preplivao dunav -_-
mene pola ovih priznanja podseca na ono kada se kumu iskrivila usna na fotogeniju (a i oznojio se) <_<
znojavi ti na desktopu, znas :P

jazz je nepodnoshljivo dosadan.there, i said it

Tjah, jako priznanje. Pratim i povecavam ulog na SVE skotske pop bendove.Marvin Gaye je uzasno dosadan.
pratim i povecavam ulog.beri vajt je prokleta dosada!

acid jazz :frust:

Reci mi to u lice, kukavice <_<
anytime angry.gif ti meni scottish pop, ja tebi jazz :P "Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does." - pokojni Tony Wilsonsalu na stranu stvarno mi je jazz uzasno naporan, sta mogu
-> The Smiths.
ovdje te, pak, podrzavam.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.