Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

dve godine ranije, izašao je treći njihov album. ja bio u sedmom osnovne i kad sam čuo Antonov rif u Kreni prema meni, a onda kad sam kupio kasetu, u Ono što pokušavam i solažu u Daleko od srca pozajmio sam akustaru od komšije i počeo da sviram. I sviram đitru do dan danas, i tek ću da je sviram. Znači moj život bi bio drugačiji da nije bilo njih. Da li je po tvojoj proecni to pomeranje malo?
Cuo si obradu, mozda bi te originalna muzika nacinila Kleptonom. Nikada necemo saznati... :)Otvaram temu...
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

nikad nisam upoznao čoveka kome su sva četiri najveća benda (Brejkersi, EKV, ElOrg, Azra) ništavna.
ybt, kako je ovo odvažna izjava...Najveća gde, u tvojoj ulici?
Link to comment

Da nam ne zaspi diskusija, sad ću da priznam da su mi poslednje dve ploče (onda nije bilo CeDeJova) Gorana Bregovića / Bijelog Dugmeta pri vrhu all-time YU muzičke produkcije.Očekujem protivnapad :lol:

Link to comment
Evo još jedne odvažne izjave: Na Severnom polu je hladno.
nemas ti pojma. Smela izjava, na zurci, pred jedno 35 osoba je: Ja bih karao Florens Artman.Priznanje: Tears for fears su prilicno dobri...
Link to comment

Izgleda da priznanja polako postaju prepucavanja. A fino piše u podnaslovu topića :wink:.

Da nam ne zaspi diskusija, sad ću da priznam da su mi poslednje dve ploče (onda nije bilo CeDeJova) Gorana Bregovića / Bijelog Dugmeta pri vrhu all-time YU muzičke produkcije.
Ne bi da ponavljam mojem mišljenje i Bregoviću, ali čini mi se da je moje priznanje za kupljenu ploču od pre nekoliko starana ranije još gore od Dugmeta :huh:.
Link to comment
Priznanje: Tears for fears su prilicno dobri...
jeste, vala.al mislim da to i nije nekoi ludilo od priznanja, to mu dodje nesto kao simple minds, barem meni.ili prefab sprout.
Link to comment

Brega je duša od čoveka i vrlo osećajan i muzikalan tip. Veliki talenat. To zaključujem na osnovu njegovog rada kao kompozitora, a kakav je privatno ne znam. Kapiram da je široke ruke, jer za ono što ne zna ili ga mrzi lepo angažuje žebeljanku i druge profi muzičare i aranžere i gađa ih kešom, cenim ga i zbog toga. Voleo bih da radim kod njega u studiju, bilo šta.

Link to comment
Brega je duša od čoveka i vrlo osećajan i muzikalan tip. Veliki talenat. To zaključujem na osnovu njegovog rada kao kompozitora, a kakav je privatno ne znam. Kapiram da je široke ruke, jer za ono što ne zna ili ga mrzi lepo angažuje žebeljanku i druge profi muzičare i aranžere i gađa ih kešom, cenim ga i zbog toga. Voleo bih da radim kod njega u studiju, bilo šta.
auuu, jesi među prijateljima, ali ne preteruj :lol:
Link to comment
ili prefab sprout.
:mad: sta za prefab sprout uopste ima da se razmislja o priznavanju? nemoj da te cuje malisa.jesu ti i aztec camera, ono.. tu negde, a? :mad:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...