Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

ovaj poslednji deo predstavlja tvoje ponavljanje necega sto si cuo na medijima,sto stvarno nema potrebe da radis, jer sam ja (a i mi ostali) vec cuo sta ti mediji imaju da kazu.a to sto su rekli ja ne verujem njima, i ne verujem tvom ponavljanju istoga.ja u tu 'autodestrukciju' ne verujem. po meni je to sve zapravo jedna veoma svesnoi hladne glave isplanirana KONSTRUKCIJA.
doista ne razumim tvoju argumentaciju. daklem, ako je izvođač u stanju prenijeti emociju publici to samo po sebi nije dovoljno, nije dovoljno ni ako publika to prepoznaje kao autentično, već umjetnik mora biti istinski jadan, disfunkcionalan i dovoljno propatiti kako bi mu se prizalo pravo na takav izričaj. a čak i ako se doima da je uglavnom takav (prijer a. winehouse) i dalje je pod sumnjom da je simulant. što se mene tiče, winehouse može zapravo biti vesela, prpošna, zadovoljna i puna života te samo lukavo manipulirati medijima prikazujuću svoj život kao patnju, dok god pjeva ovako kako to sad radi. dapače! samo, nažalost, sumnjam da je tako. Edited by Nicol
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

bez smisla? bez smisla? pesma deluje magijski. meni je taj stih personal statement na mesindzeru B)
meni je daddy cool bio zvonjava na mobilnom.
mrzim disciplinu kicme, i sve njene klonove, koji smatraju da je zabavno uz rudimentarnu muziku do iznemoglosti ponavljati isti, imbecilan stih
zastozasto jemaje srce tako veliko?pa necu da ti kazem da se vratis na planinu sa koje si sisao. vec samo da si neurbani dziber.on topik: vako...-kupio onaj cant touch it album mc hammera-kad se napijem pevam "sinoc sam, sinoc sam, pola kafane popio..."-jednom sam rekao da pet shop boys i nisu tako losie sad, odo da se izbljujem zbog ovog poslednjeg, pa cu kad se vratim mozda jos nesto dopisati.--vratio se, al idem da se ponovo izbljujem zbog onog mtv pankera koji slusa gay day. Edited by Miralem
Link to comment
doista ne razumim tvoju argumentaciju. daklem, ako je izvođač u stanju prenijeti emociju publici to samo po sebi nije dovoljno, nije dovoljno ni ako publika to prepoznaje kao autentično, već umjetnik mora biti istinski jadan, disfunkcionalan i dovoljno propatiti kako bi mu se prizalo pravo na takav izričaj.
ovo je gazda iz bitangi i princeza sazeo u: 'svaki umitnik koji drzi do sebe ne smije imat jetru's druge strane, mia begovic: 'ne moram valjda ubit svoju djecu da bih mogla dobro glumiti medeju'ne znam kome da vjerujem. Edited by morgana
Link to comment
--vratio se, al idem da se ponovo izbljujem zbog onog mtv pankera koji slusa gay day.
jedno priznanje vezano za njih - generalno ne mogu da ih smislim, ali mi je Basket Case jedna od omiljenih pesama, ikada.
Link to comment
svi pricaju o ejmi, ali jedva cekam nekoga da cujem da prica o nekoj njenoj pesmi
khm,slushajuci ovu kompilaciju4109D523M1L._AA240_.jpgsvide mi se ova stvar5. Take The Box - Amy Winehousebez ikakvog predznanja o izvodjachui mislim da je to od pre nego shto se izbrendirala ;)p.s. nisam kasnije nishta chuo od njesamo sam je vidjaoedit: da pojednostavim>>stalno zaboravljam na jutub <_< Edited by nisam ja
Link to comment
naglo si skocio u mojom ocima, javi kad dodjes do stadijuma da su PSB super :wink:
objektivno, slicno jutuu, moram da priznam da poseduju neki kvalitet. ali su neopisivo ljigavi. sa sve ostatkom ekipe- whamom, frankie goes to hollywoodom i duran duranom. fuj. kad se setim sta sam sve morao da slusam po zurkama u mladosti, nije ni cudo da sam izrastao u psychoa.
Link to comment
doista ne razumim tvoju argumentaciju. daklem, ako je izvođač u stanju prenijeti emociju publici to samo po sebi nije dovoljno, nije dovoljno ni ako publika to prepoznaje kao autentično, već umjetnik mora biti istinski jadan, disfunkcionalan i dovoljno propatiti kako bi mu se prizalo pravo na takav izričaj. a čak i ako se doima da je uglavnom takav (prijer a. winehouse) i dalje je pod sumnjom da je simulant. što se mene tiče, winehouse može zapravo biti vesela, prpošna, zadovoljna i puna života te samo lukavo manipulirati medijima prikazujuću svoj život kao patnju, dok god pjeva ovako kako to sad radi. dapače! samo, nažalost, sumnjam da je tako.
ok.. aj da preformulisem:problem sa ejmi je sto u NJENOM slucaju (a ne u opstem)sama njena muzika ne bi prenela dovoljno o patnji i bolu...da nije konstatnog baraza o njenim patnjama i bolovima u 'vestima sa estrade'a takodje... mislim da njene patnje i bola ne bi ni bilo (u paznji vrednoj meri)da ona nije istrcala odmah sa pesmama o tome.mislim... cak je iz slicnih razloga daleko opljuvaniji 2Pac imao umetnickog dostjanstvada izda bar 2 albuma o tudjim problemima pre nego sto je poceo da besomucno drobi iskljucivo o svojim.mozda ce ona na kraju i zavrsiti slicno kao 2pac...ali po meni, i ona i on bi zavrsili mnogo bolje da se uopste nisu bavili muzikom.(i ne bi mnogo ni zafalili istoj)to jest: cini mi se da ce ejmi zavrsiti utoliko gore ukoliko svi vi vise obracate paznju na nju.i ne verujem ti da bi je slusala da je vesela i prilagodjena osoba,zato sto u tom slucaju ne bi imao ko da ti je pusta na medijima non-stop (ne bi bila zanimljiva)a ona jednostavno nije toliko dobra da bi je bilo ko sam kopao i vrteo za svoju dusu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...