May 27May 27 7 hours ago, morgana said:edit, pominjane su clarks wallabees, izvjesna srpska firma enex radi taj model za bas ok cijenu, tipa 50 e, s tim da je ulozak (makar para koji sam probala) nesto kraci i to nekome moze da smeta.2 hours ago, Sandradjer said:Ne zezaj . Obuca je od kvalitetnog materijala, na neke pamucne pantalone. Samo nedostaje jezero Komo da se prosetaju Wallabees nosim ukupno skoro 40 godina, poslednjih 15ak su u stalnoj rotaciji. Prvo su to bile one domaće iz Obuće Beograd, pa Sebago verzije, a poslednjih 6-7 godina nosim off-brand kopiju s amazona, traju mi isto kao i original, a uzeo sam ih za otprilike 30 euro apoena na sniženjima, pa ih imam u više boja.Nisu bez mana, stoji. Pretople su za leto, za vlažno vreme su opasne zbog đona. U svim ostalim situacijama su prvi izbor, pre svega zbog udobnosti. Ok mi je da su nekome ružne, ali mi je i simpa kako sporadično postanu popularne u zavisnosti od selebritija koji ih nose.Neko vreme sam leti i po toplom vremenu nosio desert boot i slične kopije (valjda je do tog đona, šta li), jedne domaće koje nikada više nisam našao su trajale duže nego original i ostale zajedno. Nakon vojske me sve iznad gležnja nervira, pa sam ih batalio.
May 27May 27 Nije 375 puno za cool as fuck. Nema smisla da wallabies placu same u cipelarniku.Pull the trigger.
May 27May 27 9 hours ago, Sandradjer said:Stiglo leto . Ko nece kuvanu nogu ima u Zari mnogo slatke kozne sandalice (vise modela da pokriju sve ukuse, nisu sve japanke, a ima i u formi papuca, to ne nosim pa nisam zagledala). Super je mekana koza, nista ne zulja, unutrasnje gaziste je isto kozno (slika u prilogu).Kome su potrebne neka crna varijanta ima u Mangu lepih (cak i sa nekim metalnim detaljima, isto kozne)ovo je samo za one sa vrhunskim stopalima i lakiranim prstićima, nije za kalašture
May 27May 27 10 minutes ago, stajebrebilo said:ovo je samo za one sa vrhunskim stopalima i lakiranim prstićima, nije za kalaštureOno kad deluje da ces da se kajes sto pitas, ali sta je primer za jedno a sta za drugo?
May 27May 27 Raspricali ste se, pa da se zapljunem sa svojim omiljenim parom obuce. Ovo je otprilike kako mali ja zamišlja idealnu cizmu/cipelu.Ofucanost je namerna.Pritom da priupitam kojim kanalima do Red Winga u Srbiji, pored radnje u Beču, preprodavca u Budimpešti i sl?Doslo vreme za nove, nakon 10ak god.
May 27May 27 Izgledaju ok, da li si razmišljao da ih odneseš kod obućara da stavi novi đon, malo ispolira? Greota da se bace, a cele.
May 27May 27 Izgledaju fenomenalno i tako sa patinom, ne fali im nista. Ovo sto Zorglub kaze, stavis novi djon i bob te veselio. Vibram ili Dainite djon pa da ti potraju jos makar 10 godina.
May 27May 27 19 minutes ago, zorglub said:Izgledaju ok, da li si razmišljao da ih odneseš kod obućara da stavi novi đon, malo ispolira? Greota da se bace, a cele.Verovatno i hocu, pogotovo sad nakon vaših sugestija. Nisam nesto razmisljao u tom pravcu, ali da, za ovakav komad obuce kontam da to ima smisla.Kupljene su neke 2016-17 u Moskvi, jos su imali radnju tamo. Nego ne vidim vise ovaj model na us sajtu. Ima onaj iron ranger, sa šavom, al ovaj model jok.
May 27May 27 1 minute ago, MeanM@ said:Verovatno i hocu, pogotovo sad nakon vaših sugestija. Nisam nesto razmisljao u tom pravcu, ali da, za ovakav komad obuce kontam da to ima smisla.Kupljene su neke 2016-17 u Moskvi, jos su imali radnju tamo. Nego ne vidim vise ovaj model na us sajtu. Ima onaj iron ranger, sa šavom, al ovaj model jok.Ima perfektnog smisla. Takav komad obuce je investicija jer uz malo brige mogu potrajati da ih ostavis u nasljedstvo. Vjerovatno se mogu 3 puta podjoniti dok se savovi na uppers ne sjebu totalno, a to je kod nekog normalnog koristenja jedno 30 godina. AI kaze ovo:
May 27May 27 1 hour ago, stajebrebilo said:ovo je samo za one sa vrhunskim stopalima i lakiranim prstićima, nije za kalašture1 hour ago, Mel said:Ono kad deluje da ces da se kajes sto pitas, ali sta je primer za jedno a sta za drugo?Ma nema primera, samo ne vole bas svi previse gola stopala po npr BG ulicama.Stvarno su iz Zare dobre (bas mekana i divna koza).Imaju i ovakve zatvorenije, bas su kjut
May 27May 27 1 hour ago, Mel said:Ono kad deluje da ces da se kajes sto pitas, ali sta je primer za jedno a sta za drugo?siguran sam da znaš da napraviš razliku između negovanih stopala i kopita, na to sam mislio.
May 27May 27 7 minutes ago, MeanM@ said:Da, to ce biti 2940 ili 2941. Ispade po ovome rarity, blago meni :)Pogledaj ovde. Izgleda su pravljene za japansko trziste i da ih stavis na ebay neko bi ti platio $300 za takve kakve su.
May 27May 27 1 hour ago, stajebrebilo said:siguran sam da znaš da napraviš razliku između negovanih stopala i kopita, na to sam mislio.Nemam pojma, bukvalno jako retko vidjam nekog leti da pomislim ok not nice stopala, deluju ljudi/zeno prosecno normalno...
May 27May 27 3 hours ago, MeanM@ said:Raspricali ste se, pa da se zapljunem sa svojim omiljenim parom obuce. Ovo je otprilike kako mali ja zamišlja idealnu cizmu/cipelu.Ofucanost je namerna.Pritom da priupitam kojim kanalima do Red Winga u Srbiji, pored radnje u Beču, preprodavca u Budimpešti i sl?Doslo vreme za nove, nakon 10ak god.Isle bi super uz ovu lepojku:
Create an account or sign in to comment