Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ko je ovaj nemač pojma uopšte?

 

@Sara, meni te mokasine izgledaju sasvim nosivo. lako se kombinuju, djeluju udobno. ne ulazim u to kako ti stoje jer ne mogu da znam, ali ovako neutralne, osim ako izgledaju kao čamac tj izdužuju stopalo, imaju mi smisla uz svijetlo, teksas ili kontrast.

 

ako baš baš ne možeš da ih nosiš uvijek možeš da ih prodaš na mojim krpicama i kupiš nešto drugo za taj novac. ja se baš spremam da prodam desetak stvari koje mi samo stoje u ormaru, među njima i cipele koje nikad nisam obula van kuće jer su mi pola broja manje.

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

@Sara Dakle… napeto je. Ultra basic su, to je plus. Mnogo (previše) zavisi od toga kakav ti je inače stil i kako bi ih nosila. 
Mogu da zamislim kombinaciju gde izgledaju ok a mogu da zamislim i potpunu havariju. Ne znam kako bolje da objasnim, ali nisu komad koji “podiže” outfit, nego outfit mora u startu da ti bude upeglan i onda kad ne znaš šta bi obula pa kao, ajde ovo, neutralno je, ne zariva se u mozak. Dakle, nemoj ovo nositi na suknje. Haljina u teoriji može ali samo ako je “težak” materijal, ne letnje haljine (ne bih rizikovala sa haljinama uopšte jer stvarno može da bude vajb penzionerke, naše, ne penzionerke sa Azurne obale). Ja bih nosila uz pantalone (cigarette, ne wide, ne crop) i farmerke, a gore basic majica (obavezno uvučena) ili oversize košulja pa uvučeš samo prednji deo. Gledala bih i da pantalone ne budu identične boje nego što kaže Morgana da pravim kontrast.

Edited by Patty Lee
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sebe u njima mogu da zamislim samo ako ne daj boze krenem u sud pa obujem na neko odelo (koje nemam😂)

 

inace, i ne stoje mi nesto, jer mi je stopalo okruglasto, a one su plitke 

 

stil mi ne postoji, zadnje 4 g sam  ili u pidzami ili u helankama, a na nogama papuce ili patike

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...